»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » Konwersacje z lektorem

Konwersacje z lektorem

Staramy się nieustannie wzbogacać ofertę edukacyjną, aktywnie realizujemy cele oraz założenia. Uzupełnieniem naszej oferty są m.in. kinezjologia i jeszcze mało popularne w Polsce warsztaty "Nauka przez doświadczanie" wspomagające koncentrację uwagi, oraz opanowanie emocji w sytuacjach stresowych.


Konwersacje - praca nad precyzją i płynnością wypowiedzi


Oferta skierowana jest do wszystkich Słuchaczy naszej szkoły, zainteresowanych rozwojem swojego potencjału w mowie. Proponujemy konwersacje z lektorem rozwijające umiejętności mówienia. Podczas zajęć pracujemy nad precyzją i płynnością wypowiedzi, pomagamy przełamać barierę językową, a zarazem znacznie wzbogacamy słownictwo.

Zajęcia przebiegają w ciepłej, sympatycznej i niestresującej atmosferze, nasi Słuchacze chętnie oddają się pod opiekę lektora, prowadzac z nim a także między sobą wymianę zdań na uprzednio wybrane tematy.


Konwersacje pozwalają:

  • rozwinąć umiejętności mówienia

  • wzbogacić słownictwo

  • rozwinąć precyzję i płynność wypowiedzi

  • przełamać barierę językową