EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Czy warto jest przeprowadzić się do krakowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie
Autor Wiadomość
shugs
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 10:24 am    Temat postu: Czy warto jest przeprowadzić się do krakowa Odpowiedz z cytatem

Dostałem bardzo dobrą oferte pracy ale zastanawiam sie nad tym miastem.Czy daje możliwości rozwoju? I ile kosztuje tam kupno mieszkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 6:13 am    Temat postu: Re: Czy warto jest przeprowadzić się do krakowa Odpowiedz z cytatem

shugs napisał:
Dostałem bardzo dobrą oferte pracy ale zastanawiam sie nad tym miastem.Czy daje możliwości rozwoju? I ile kosztuje tam kupno mieszkania?

Pewnie,że daje.Jak każde większe miasto. Kraków jest świetny. Zresztą tutaj właśnie mieszkam tak więc mogę polecić. Z zakupem mieszkania może być pewien problem bo jednak mieszkania w Krakowie do najtańszych nie należą. Najdrożej jest w centrum ale już na przedmieściach można sobie znaleźć cos fajnego w dobrej cenie. Zerknij sobie na stronę:
http://www.findelio.pl/ - nie wiem czy kojarzysz serwis ale możesz tam sobie przejrzeć oferty wszystkich deweloperów. Jestem zdania,że lepiej będzie kupić nowe mieszkanie. To lepszy standard i lepsza dzielnica.
Powrót do góry
rybunia

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto Smile Miasto się rozwija i daje możliwości rozwoju. Dużo miejsc pracy, a ceny przystępne. Co do mieszkań to znaleźć można coś na każdą kieszeń. Zależy od twoich potrzeb Smile Zajrzyj sobie na nieruchomości kraków - znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji dotyczących kupna mieszkania w Krakowie lub jego okolicach.
Powrót do góry
kamilek12

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto to sam ocenisz, stanie w korkach, zanieczyszczenie itd Jak to lubisz to super
kama123

PostWysłany: Nie Mar 20, 2016 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem Krak to jedno z najpiękniejszych miast i pewnie, ze warto! ;D
Powrót do góry
remik

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne i owszem, ważne jest to że praca jest równie dobrze płatna co np. w Warszawie. Ja jestem na etapie poszukiwania mieszkania i jak na razie mój numer jeden to osiedle Prądnik Park, bardzo mi się podoba tam to że jest dużo zieleni, czego np brak w centrum Krakowa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: