EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Sprawdzenie stanu konta w sieci heyah

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna
Autor Wiadomość
pita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 5:55 am    Temat postu: Sprawdzenie stanu konta w sieci heyah Odpowiedz z cytatem

Siemka!

Czy ma ktoś tutaj może nr telefonu w sieci heyah? Od kilku dni mam tel w tej sieci i nie mogę ogarnąć kodów. Np kodów do sprawdzenia stanu konta... Wyświetla mi się po każdej zakończonej rozmowie ile mam środków, ale chciałabym sprawdzić to też ręcznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 6:09 am    Temat postu: Re: Sprawdzenie stanu konta w sieci heyah Odpowiedz z cytatem

pita napisał:
Siemka!

Czy ma ktoś tutaj może nr telefonu w sieci heyah? Od kilku dni mam tel w tej sieci i nie mogę ogarnąć kodów. Np kodów do sprawdzenia stanu konta... Wyświetla mi się po każdej zakończonej rozmowie ile mam środków, ale chciałabym sprawdzić to też ręcznie...

Nie znalazłeś tego na ich stronie? Jest tam ładnie podane wszystko. Wszystkie kody itp...
Na tej stronie również znajdziesz:
http://www.comperia.pl/telekomunikacja/14304-jak-sprawdzic-stan-konta-w-plusie-orange-play-i-heyah.html - jest tam zestawienie kodów jak to wszystko sprawdzić we wszystkich sieciach.
Powrót do góry
pita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak ale szukałem, szukałem i nie byłem w stanie znaleźć Razz Widocznie po prostu jakiś ślepy tutaj jestem Razz

No ale dzięki za informacje. Ostatnio przeszedłem do heyah z orange. Mają o wiele lepsze ceny niż ta siec.
Powrót do góry
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno jest to prostsze bo nie masz tam żadnych planów , ustaleń. Tak jak w innych siechach tylko prostu jedna stawke

Sama jednak ostatnio zdecydowałam się na abonament w orange bo osatnio mają tam bardzo fajną promocję. Za 50 zł miesięcznie masz smart plan multi Masz tam wszystko darmowe do wszystkich i jeszcze dokładają Ci fajny telefon w prezencie.
Powrót do góry
pita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lail napisał:
No na pewno jest to prostsze bo nie masz tam żadnych planów , ustaleń. Tak jak w innych siechach tylko prostu jedna stawke

Sama jednak ostatnio zdecydowałam się na abonament w orange bo osatnio mają tam bardzo fajną promocję. Za 50 zł miesięcznie masz smart plan multi Masz tam wszystko darmowe do wszystkich i jeszcze dokładają Ci fajny telefon w prezencie.

Ale tam dodają oczywiście telefon? Bo jeśli bez telefonu to oferta wcale nie jest taka tania. Obecnie play ma taka opcję,że za niecałe 30 zl masz wszystko praktycznie za darmo. Rozmowy do wszystkich sieci oraz smsy. Tyle,że jest to oferta bez telefonu.
Powrót do góry
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Mozesz tam dostać na przykład Nokie 735.Sama polowałam na nią od dłuższego czasu.Naprawdę fajny telefon bardzo dobrze wykonany i jeszcze ma LTE na czym mi zalezało bo przeglądam często internet.

Normalnie telefon kosztował prawie 800 zł a sama dostałam go z abonamentem za 29 zł Smile
Powrót do góry
monaka

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal masz problem? Może lepiej dzwonić do BOKu?
Powrót do góry
poetka

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 5:54 pm    Temat postu: Sprawdzenie stanu konta w sieci heyah Odpowiedz z cytatem

Może szybciej zadzwonić do bok ? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nimona

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tego szukam, pomożecie?
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam takich problemów. Korzystam tylko z telefonów na abonament, a i to w ramach jednej sieci - T-mobile. Nie przepłacam, bo T-mobile zrezygnowało z doliczania tzw. zwyżek do abonamentu. Jest jedna zwyżka, a i to niewielka. Niestety konkurencja w tym zakresie odpada - mogą doliczać w ramach zwyżek nawet po kilkadziesiąt zł.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: