EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

CRM do obsługi zadań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna
Autor Wiadomość
eddie
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 9:57 am    Temat postu: CRM do obsługi zadań Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić - najlepiej darmowy system crm do obsługi zadań w kole informatycznym. Chodzi o budowę większego serwisu w którym uczestnicy kilka osób. Obecnie działamy na mailach, ale to karkołomne i wprowadza dużo chaosu. Czekam na propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wszystko będzie się działo w obrębie jednej grupy roboczej to warto zastanowić się nad stacjonarnym systemem np Asysten CRM. Chociaż stacjonarne aplikacje w dobie szybkiego internetu mają wiele ograniczeń. Lepszym pomysłem wydaje się być aplikacja typu klient-serwer np Crystal CRM -> http://crystalcrm.pl/
Może nie jest darmowy (koszt niewielki) ale posiada wszystko co crm posiadać powinien.
Powrót do góry
Nita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darmowy system nigdy nie będzie działał tak dobrze jak dedykowany pod konkretne rozwiązania. Dlatego lepiej zainwestować i mieć system wykonany przez specjalistów. Wtedy nie masz poprawek, wszystko działa odpowiednio. Przykładem może być firma Connecto, która takie rozwiązania oferuje. Zobacz u nich na stronie www.connecto.pl jak to dokładnie wygląda.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne dobre rozwiązanie na jakie warto się zdecydowanie to oczywiście postawienie na CRM, bo to bez względu na wielkość działalności powinno zdecydowanie ułatwić pracę. System na którym u siebie pracujemy to Berberis - ma w zasadzie wszystko co sobie wymyślicie, ale najlepiej zerknąć na to - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ On ma również darmową wersję oprogramowania. Najlepiej pobrać demo i przetestować, ale raczej dla każdej działalności to będzie wsparcie.
Powrót do góry
turka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na Beberis pracujemy od kilku lat w naszej firmie. Wiem jak dużą robi on różnicę. Przede wszystkim plus działania jest taki, że sam program jest niezawodny, ale bardziej chodzi o funkcje - nawet przy opcji Minima, tej darmowej na jedno stanowisko, masz tego na tyle, żeby na spokojnie sobie zarządzać małą działalnością. Pewnie, że wiele zależy po prostu od tego, jakich dokładnie funkcji potrzebujecie, ale tak naprawdę wszystko można uporządkować z pomocą programu.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w sensie że wy w firmie macie właśnie wersję Minima? I przy jakiej działalności to wam wystarcza? Poważnie nie macie potrzeby żadnych dodatkowych funkcji? Czy po prostu nie chcecie kosztów?
Powrót do góry
Rzepa

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o systemy informatyczne, które z pewnością usprawnią pracę każdego przedsiębiorstwa to warto zajrzeć też tutaj http://itelligencegroup.com/pl/ . Warto poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach, które obecnie są dostępne na rynku, jak również o możliwości wykorzysta oprogramowania w codziennej pracy.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystkie doświadczenia z Berberis są pozytywne. Apka dała wiele możliwości, wiele spraw zmieniła i usprawniła. Widać efekty stosowania tego wszystkiego. Oczywiście programy wymagają zainteresowania, wprowadzania danych, ale tak właśnie poprawia się wyniki.
Powrót do góry
turka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej inne być nie mogły. Tak naprawdę efekty użytkowania Berberis są zależne od waszego podejścia i zaangażowania. System trzeba poznać, wprowadzać do niego dane i wtedy rzeczywiście można oczekiwać korzyści ze stosowania, ale w żadnym innym przypadku cudów to wy się tutaj nie spodziewajcie. Berberis nawet w wersji darmowej ma ogrom funkcji, ale po prostu trzeba umieć z nich korzystać.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz - sam system CRM wszystkiego nie zrobi, sama widzisz... Trzeba wprowadzać dane, monitorować, znać wszystkie moduły, rozumieć zasady korzystania i nie tylko. W przypadku Berberis swoje robią funkcjonalności. System działa solidnie, jest niezawodny, widać efekty. Jest spokojniej, wszystko idzie w swoim tempie. Zakładam, że z czasem zainwestujemy w dodatkowe moduły - już nawet mam pomysł w jakie.
Powrót do góry
turka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie musisz mi pisać, bo Berberis to ja znam od lat. Przypominam, że to właśnie ja o tym wspomniałem w temacie. Jest to system, który mocno wspomaga zarządzanie projektami, a przede wszystkim kontrolowanie odpowiedzialności. U nas to też był jeden z większych problemów, ale teraz mamy już spokój. Kwestia tylko pilnowania wprowadzania wszystkich niezbędnych danych i powinno być w porządku.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRM jest po to, żeby ułatwiać działalność i w tym przypadku dokładnie tak to wygląda. Mylę się? Mnie to mocno odmieniło zarządzanie, planowanie i panowanie nad tym wszystkim. Raczej nie dochodzi do wpadek, a sama opieka nad systemem naprawdę nie pochłania specjalnie wiele czasu. A jak to wygląda u was?
Powrót do góry
pwilkos

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w szkołach korzystają z czegoś takiego: https://www.vulcan.edu.pl/programy/arkusz-optivum-22 ale nie jestem pewny, czy to znajdzie zastosowanie w twoim przypadku. Ale może coś podobnego? Warto poszukać.
Powrót do góry
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nijak ma się do Berberisa. Popatrz w nim na listę funkcji. Przecież tego jest naprawdę bardzo dużo. Ten system mocno odmienia sytuację, pozwala normalnie działać, planować, zarządzać, operować marketingiem. Tak więc realnie - dzięki temu wejdziecie na fajny poziom organizacyjny. Przynajmniej teraz wiem, że obecność systemu jest kluczowa.
Powrót do góry
Moska90
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto cały czas dbać o to, by w firmie stosować jak najlepsze innowacje. Z całą pewnością warto zastanowić się nad zastosowaniem chipów RFID. Stosowane są zarówno na magazynach, w bibliotekach, na konferencjach i w wielu innych miejscach, co najlepiej świadczy o ich użyteczności. Zajrzyjcie do http://rfid.zone/rodzaje-chipow-rfid-ze-wzgledu-na-czestotliwosc/ i sami pomyślcie, jak możecie je wykorzystać w Waszym biznesie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: