EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Własna firma po liceum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
Wanilka

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele przydatnych wpisów i porad, sama też myślę, że własny biznes jest najlepszym rozwiązaniem, warto jednak pamiętać by od podstaw podejmować dobre decyzje. Jednym z podstawowych zadań, jednak bardzo kluczowym jest wybór odpowiedniego konta firmowego. Bardzo fajny portal znalazłam http://kontafirmowe.org/, który zawiera wiele przydatnych wpisów m.in. jak znaleźć najlepsze konto firmowe oraz wiele innych informacji, które są istotne przy zakładaniu własnej działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam08

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że powinno sie mieć trochę oszczędności jeżeli zakłada sie własną firme w tak młodym wieku .
chrisbrown1

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to nie wiek, a pomysł na biznes ma znaczenie. Już nie raz pytały pytania o wynajem czy budowę magazynu z pomocą ludzi z http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Ch%C5%82odnictwo.aspx bo ktoś po liceum miał pomysł na firmę i potrzebował magazynów do przechowania. I też byli to młodzi ludzie, świeżo po liceum czy w trakcie studiów zaocznych.
Powrót do góry
mlodyswir

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę musisz myśleć o wszystkim, nawet jakiego dostawcę internetu wybrać albo abonament telefoniczny. My ostatnio przeglądaliśmy ofertę ze strony https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet konkurencja była dużo. Sporo tego przejrzeliśmy zanim wybraliśmy, a co dopiero jak musisz podjąć jeszcze ważniejszą decyzję. Do firmy trzeba mieć cierpliwość.
Powrót do góry
lisek777
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam pomysł, pewnie że ma ogromne znaczenie, tak samo jak cały biznes plan. Teraz są takie opcje, że założenie firmy nie musi wiązać się z dużym kosztem na start. Na https://wirtualnebiuro.co.pl/ widziałam możliwość skorzystania z wirtualnego biura i do tego z księgowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trewajka

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pomagam ciotce prowadzic biznes dzieki czemu mogę wynajmowac kilka sal (http://www.larosanegra.wroclaw.pl/sala-do-wynajecia) pod kursy tanca ktore prowadze na wlasna reke. Mam nadzieje ze niedlugo stworzy sie z tego marka Wink
Powrót do góry
Moska90
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zarabiać pieniądze możecie już w liceum. Nie są potrzebne do tego jakieś wielkie nakłady czasu. Jeśli istniejecie w internecie na blogu czy fanpage, to możecie zacząć zarabiać na programach partnerskich. Wystarczy zarejestrować się w http://mylead.pl/ i wybrać kilka spośród dostępnych programów. Wystarczy skutecznie je promować na swoich stronach, a pieniądze same zaczną do Was spływać. Skorzystajcie z tego.
Powrót do góry
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może się udać, jeśli skończy się naprawdę dobre liceum. Na pewno ciekawą ofertę edukacyjną mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej . Warto sobie zerknąć na ich stronę. Prawda jest taka, że te szkoły w Łodzi mają nowoczesne metody nauczania.
Powrót do góry
Rzepa

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy to warto zerknąć także na tą stronę https://mctgroup.eu/gotowe-spolki . Znajdziesz tam pomoc przy prowadzeniu takiej działalności, zarówno obsługę księgową, doradztwo podatkowe, jak obsługę prawną. W kwestii kupna, czy sprzedaży spółki też warto poczytać.
Powrót do góry
nitro23

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam ludzi, którzy potrafią oprzeć sie mitowi studiów i ich niezwykłej potrzebności i już na tym etapie zacząć coś swojego.
Jagiello

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję najpierw znaleźć pracę w podobnej branży zobaczyć jak to działa a dopiero brać się za założenie własnej działalności.
Powrót do góry
bradley

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak własna firma to pewnie rodzina będzie trochę pomagac. Na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 jest panel o barierach rozwoju firm rodzinnych. Uważam, ze warto się wybrac, szczególnie ,że wstęp jest bezpłatny.
Powrót do góry
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wybieracie się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 to dwudniowe, cykliczne międzynarodowe wydarzenie, które stanowi globalną platformę wymiany doświadczeń. Uczestnicy skupią się na najważniejszych tematach dla polskiej i europejskiej gospodarki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: