EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Jak schudnąć? Jak przytyć? Wydatek energetyczny mięśnia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
borys
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietę też należy mądrze dobierać , żeby nie cierpiały na tym narządy wewnętrzne. Na stronie http://szczesliwawatroba.pl/jak-uszczesliwic-watrobe.html można znaleźć różne ważne informacje na jej temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teresa35

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie numerem jeden na pozbycie się zbędnych kilogramów jest dobry suplement na bazie naturalnych składników
lanister

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze, że uniwersalne metody, ani diety to mit. Wszystko należy wypróbować na sobie (w miarę możliwości) i dopiero w ten sposób dojść do tego co nam sprzyja w kwestii odchudzania.
ella81

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego niektórzy chcą iść na skróty w odchudzaniu i proponują jakieś dziwne sztuczne wynalazki typu "suplementy odchudzacze". Myślę że nie ma innej drogi jak tylko rozsądna dieta wsparta wysiłkiem fizycznym. A jeśli ktoś nie lubi chodzić na siłownie to niech kupi sobie sprzęt do ćwiczenia w domu, cenowo wyjdzie podobnie co dwa czy trzy karnety na siłownie (więcej przy sprzęcie nowym) a będzie z niego korzystał lata. Dla przykładu
https://www.olx.pl/sport-hobby/fitness/q-orbitrek/ - używane i tanie
http://www.athleticbody.pl/najlepsze-bieznie-do-biegania-bierznia-domowa-ranking/ - trochę większy wydatek dla tych którzy lubią biegać, a nie mają warunków w mieście
https://www.ceneo.pl/oferty/rowerek-stacjonarny - nowy sprzęt w całej rozpiętości cenowej

No ale do tego potrzebne chęci i samozaparcie Smile
Powrót do góry
AlfredChikok

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 3:20 pm    Temat postu: Najlepszy sposób żeby schudnąć Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś jest zainteresowany to mam prosty sposób żeby schudnąć - NIE JEŚĆ!
A tak na serio , to jeść mniej i nie oglądać przy tym żadnej telewizji bo wtedy się rozpraszamy i jemy więcej niż trzeba. A i jeżeli ktoś w ogóle nie uprawia sportu to nie ma się co dziwić że kilogramów przybywa.
ella81

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 9:08 am    Temat postu: Re: Najlepszy sposób żeby schudnąć Odpowiedz z cytatem

AlfredChikok napisał:
Jak ktoś jest zainteresowany to mam prosty sposób żeby schudnąć - NIE JEŚĆ!
A tak na serio , to jeść mniej i nie oglądać przy tym żadnej telewizji bo wtedy się rozpraszamy i jemy więcej niż trzeba. A i jeżeli ktoś w ogóle nie uprawia sportu to nie ma się co dziwić że kilogramów przybywa.

Też się z tym zgadzam Smile
Powrót do góry
apteczkasportowa

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby schudnąć to najlepiej przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Do tego jakiś dobry suplement, na przykład inkospor whey i efekty powinny przyjść same.
Powrót do góry
Ms.Huckelberry

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po przetestowaniu kilku różnych suplementów, w tym i jęczmienia i jagód goi i ananasa, również jestem zsdania, że nic tak nie pomoże w racjonalnym odchudzaniu, jak zbilansowane, zdrowe, regularne posilki + sport. Dobrym rozwiazaniem dla zabieganych sa teraz tak bardzo modne diety pudełkowe. Ja korzystam np. z macro bios bar i to przez przypadek. Subskrybuje ich kanała na YT, gdzie trafiłam poszukując inspiracji śniadaniowych, trafiłam na ich propozycję past kanapkowych, a nastepnie na stronę internetową i po krótkiej wymianie maili zdecydowałam się. Zaoferowano korzystną cene, tydzień próbny z rabatem. Dobre, żeby się nie rozpraszać, kiedy sporo obowiązków na głowie a naprawdę chce się żyć tak rzetelnie zdrowo i zdrowo gubić kilogramy
Beneq

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co kojarze, to duzy wybor odzywek i suplementow dla sportowcow - pro i amatorow - mozna znalezc w sklepie Trec. Spojrzcie: https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/ - maja akurat niezle promocje, mozna sie zaopatrzyc na zapas, bo i tak wiadomo - sporo tego idzie, prawda?;/
Powrót do góry
natka32
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w dobre suplementy diety oczywiście na bazie naturalnych składników
adik356
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy również zgadzacie się ze stwierdzeniem, że chcąc schudnąć warto mieć kogoś, kto będzie motywować nas do działania? Sama, nikogo takiego nie mam, przez co zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z oferty warszawskiej kliniki psychiatrycznej, http://psychomedic.online/ i nie decydować się na oferowaną przez nią psychoterapię.
Powrót do góry
Marijka

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za suplementacją to tak średnio jestem. U mnie niestety sie nie sprawdzila tak jak bym tego chciala i przyniosla tylko problemy z trawieniem. musze do dzisiaj wspierac sie kuracja dicopeg 10g zeby jelita normalnie trawily pokarm. jestesmy rozni i nie dla kazdego dobre bedzie to co pasuje kolegom ;/ takie rzeczy lepiej ustalac ze specjalistami a nie na własną rekę
Powrót do góry
anka70

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zacząć biegać. Chyba najlepszy sposob na schudnięcie bez efekto jo-jo pod warunkiem oczywiście, że robi się to regularnie.
Powrót do góry
mamusia2
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich tanich i praktycznych urządzeń do domowego ćwiczenia bedzie np roller piankowy, coś takiego https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki-roller-piankowy-kupic-czym-sie-kierowac-przy-zakupie/4380/ Moja znajoma często an tym ćwiczy i wygląda świetnie, oczywiście z odpowiednią dietą.
Armatnik

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie najważniejsze jest białko jeśli chcemy sporo schudnąć i to głównie z pożywienia bo te w proszku mało co daje.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: