EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Kto do medycyny estetycznej w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
Graczyk5

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 10:33 pm    Temat postu: Kto do medycyny estetycznej w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Hej Wink Jak w temacie - szukam kogoś od medycyny estetycznej w Warszawie. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakaś medycyna estetyczna Warszawa jest np. tutaj. Co o tym sądzicie? Byłoby to Waszym zdaniem warte uwagi?
gralin
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie akurat nikogo nie znam. Wiem, że bardzo dobra jest dr Anna Olender z drolender.pl/zespol/dr-anna-olender/ . Wykonywała zabieg dla kilku moich koleżanek i są z nich bardzo zadowolone. Żadnych komplikacji nie byłoSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sahra

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie to mogę polecić Ci gabinet Lookmedica. Główny ich salon jest w Łodzi, ale nie dawno otworzyli się w Warszawie. Tutaj masz linka do nich www.lookmedica.pl
Powrót do góry
Angelika19
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to bardzo szerokie pojęcie i jestem ciekawa, jakie konkretne zabiegi Cię interesują. Sama póki co rozważam coś powiedźmy nieco mniej inwazyjnego, a konkretnie mam ma myśli laserowe usuwanie owłosienia w http://dermo-estetica.pl/ . Czy miałyście może kiedyś do czynienia z taką właśnie depilacją, a jeżeli tak, jak ją oceniacie?
Powrót do góry
Ranies

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej wybierać sprawdzoną usługę z polecenia. Jeśli masz znajomego który już korzystał z usług jakiejś firmy to może on Ci doradzi.
lisica23
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli chodzi o Poznań to ja polecam ten salon kosmetyczny - http://lenis.pl/manicure/ Uwielbiam Lenis, jest moim ulubionym salonem w Poznaniu.
Powrót do góry
renia159

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 2:15 pm    Temat postu: Medycyna estetyczna? Odpowiedz z cytatem

Jak zabieg medycyny estetycznej, to polecam ten gabinet: http://www.qclinique.pl/ . Sama tam niedawno robiłam sobie zabieg depilacji laserowej i jestem z niego naprawdę zadowolona. Pracują tam ludzie z doświadczeniem i dużą wiedzą.
Powrót do góry
mamusia2
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tym fachu warto było by się zabezpieczyć w odpowiednie akcesoria, takie jak np [url=drcichobieg.pl/]obuwie medyczne[/url] gabinet medycyny estetycznej powinien być zabezpieczony z każdej strony.
play
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od czasu do czasu chodzę na zabiegi laserowe do CM Arnica. Bardzo lubię resurfacing skóry - to taki zabieg, który stymuluje skórę do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny, po czym cera staje się taka gładsza i mocno odmłodzona. Żaden krem się z tym nie równa, szczerze polecam zwłaszcza jeśli wybieramy się na jakąś większą imprezę np. wesele i chcemy olśnić wszystkim swoją urodą Smile
Powrót do góry
kfaj

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie kobiety i również mężczyźni, pamiętajcie, że medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to nie jest nic złego. Jeżeli robimy to z umiarem, to czemu by nie poprawić sobie jakiś elementów swojego ciała. Ostatnio zrobiłem sobie zabieg lekkiego powiększania ust w klinice http://www.zrodlana.com.pl/medycyna-estetyczna i w najmniejszym stopniu nie żałuję Smile
Powrót do góry
kakrysara

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę osobiście polecić klinikę Medbeauty w Warszawie, sama robiłam tam sobie lifting twarzy i jestem bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
mamusia2
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprawdzone gabinety medycyny estetycznej, to jednym z takich jest moim zdaniem ten http://mezoterapia.pl/mezoterapia-iglowa/ Wiele moich przyjaciółek korzystało z ich usług i wszystkie były zachwycone efektami zabiegów.
Polya1982

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli juz decydujemy się na jakiś zabieg inwazyjny to warto faktycznie znaleźć dobry gabinet. Nie w każdym wykonują dobrą robotę, a czasem można wyjść z gorszym efektem niż się przyszło. Mi na przykład bardzo zależy żeby pozbyć się blizn z twarzy i rozważam różne opcje (http://wszystkoobliznach.pl/). Są do dyspozycji lekkie zabiegi jak peelingi czy mikrodermabrazja, ale można także zdecydować się ryzykownie na laser czy kwasy. Wolę najpierw trochę o tym poczytać zanim sie na coś zdecyduję.
Powrót do góry
stalowaOla

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj sobie tutaj: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/chirurgia-plastyczna-Onca3Z Nie wiem jaką usługą/ zabiegiem jesteś konkretnie zainteresowana/zainteresowany, bo wtedy pewnie byłoby łatwiej coś doradzić, ale mimo wszystko mogę zapewnić, że to w 100% profesjonalne i godne zaufania miejsce. Wiem, że nie jest łatwo znaleźć dobrego specjalistę, sama niejednokrotnie się nacięłam w życiu na takich, którzy sprawiali wrażenie, że po raz pierwszy mają kontakt w ogóle z pacjentem. Czy chodzi o jakieś poważne operacje związane ze stanem zdrowia, czy zabiegi medycyny estetycznej to nie ma co stosować półśrodków, zawsze warto znaleźć takiego kogoś, kto w pełni sprosta naszym wymaganiom. Ze zdrowiem nie ma żartów.
Fabianka

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W józefowie, to niedaleko jest Anlaya day spa, ja tam jeździłam na fajne zabiegi, na przykład na Plasma IQ czyli lifting powiek Smile bardzo nowoczesny sprzęt mają, więc są fajne efekty, poza tym bardzo doświadczeni specjaliści tam pracują
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: