EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Badaj się u profesjonalisty
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
Dyndmor

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zanim pójdzie się do lekarza warto sprawdzić, gdzie możemy uzyskać najlepszą pomoc medyczną. Do tego przydatne są na przykład takie portale jak ten https://www.tourmedica.pl/kliniki/diagnostyka-i-badania/ można tu bez problemu znaleźć wszystkie potrzebne informacje o klinikach w swojej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka32
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam potrzebę to podpytuję znajomych z polecenia
aaama
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami trzeba udac sie do kilku lekarzy, zeby trafic na tego odpowiedniego.
m4r3cki

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ,
chciałbym wam przekazać, że zdrowie to najbardziej cenna rzecz w naszym życiu. Jakiś czas temu mój kolega zachorował na raka. Od tej pory sam wykonuje liczne badania i dbam o zdrowy tryb życia. Wybrałem też fajnego specjalistę do moich chorób. Zastanawiam się nad skorzystaniem z hipertermii ogólnoustrojowej. Może ktoś z was korzystał z takich zabiegów? Tutaj znalazłem cenne informację https://imc.wroc.pl/pl-PL/hipertermia-ogolnoustrojowa odnośnie tej metody. Proszę o informację jak ona przebiega i czy przynosi efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
setmefree

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistyczna opieka medyczna zawsze powinna iść w parze z chęcią leczenia. Kiedy mnie dopadły problemy z prostatą to nie chciałem się leczyć, bo po prostu nie wiedziałem co mi dolega! Dopiero kiedy dowiedziałem się z http://urolped.pl/przypadlosci-i-choroby-meskie/ dlaczego mam taką dolegliwość i jak ją leczyć, to udałem się do lekarza. Wiedza o chorobie jest najważniejsza!
Powrót do góry
Bunia

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ,że zdrowie jest najważniejsze,warto o nie dbać,warto się badać,warto zasięgać wszelkiego rodzaju informacji na ten temat.Sporo z nich dowiemy się u swojego lekarza, ale jeśli coś nam umknie,warto wejść na stronkę https://portaldlazdrowia.pl/wczesne-objawy-hiv-i-aids/
Znajdziemy na niej szereg informacji o wirusie Hiv,Aids,ale też o zwykłych objawach grypy,wyrostku robaczkowym czy badaniach dla kobiet w ciąży.
Powrót do góry
adolfina42

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiegoś sprawdzonego pediatry... Czy bylibyście w stanie mi kogoś polecić? Możliwości wyboru różnego rodzaju lekarzy jest tak dużo, że wolę samodzielnie tej ważnej decyzji nie podejmować. Co mogę powiedzieć na sto procent to fakt, że istotnym dla mnie jest możliwość zamówienia wizyty domowej. Z tego co wiem, nie każdy pediatra taką możliwość oferuje... Z tego co wyczytałam tutaj http://pediatra.slask.pl/ istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej na terenie takich miast jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec. Dość obszerny to zakres działania, nie da się ukryć Smile

Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem oferta warta uwagi, czy może lepiej byłoby poszukać czegoś innego? Generalnie rzecz biorąc, to czy owak chcę mieć więcej tego typu ofert do porównania, więc byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju sugestie i propozycje. Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju rady Smile Myślę, ze każda z nich mi się przyda z całą pewnością Smile
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ktoś zmaga się z PMS ? Najbardziej boli mnie w sprawie z PMS to, że zachowuje się jak kretynka… Obrażam wszystkich, awanturuję się bez powodu, po prostu inaczej patrzę na świat, a to wszystko wyładowuje na najbliższych. I mimo, że mam tego świadomość, nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. ☹ Czytałam na http://www.castagnus.pl/ o różnych sposobach walki z PMS i zamierzam coś w końcu z tym zrobić. A Wy jak radzicie sobie z objawami PMS?
Powrót do góry
Amelia2772

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak naprawdę możliwość dostania się do specjalistów jest znacznie ograniczona. W związku z czym na pewno warto zwrócić uwagę na tego typu ofertę, dostępną w http://zdrowiewfirmie.pl/ . Jest to bardzo fajne rozwiązanie szczególnie dla przedsiębiorców. Za jego sprawą bowiem pracownicy mogą m.in. podjąć leczenie w różnego rodzaju placówkach medycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wiktoria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego najlepiej przed wizytą podpytać znajomych, lub poczytać na forach.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: