EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Szkolenia i studia podyplomowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
Joasia2

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie, które będą bezpośrednio powiązane z Twoim zawodem lub specjalizacją np. zarządzanie lub administracja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nunax

PostWysłany: Sob Cze 10, 2017 7:29 pm    Temat postu: studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy od razu studia podyplomowe ale szkolenia warto i najlepiej już podczas studiów, im wiecej się nauczysz w tym czasie tym większe szanse na fajną pracęWink
Jessia

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rediica napisał:
Po co robić szkolenia które warto? Trzeba robić takie które Ciebie interesują...

Czasem trzeba zrobić niestety takie kursy, bo są wymagane..
blue

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej zainwestować w szkolenia, niż iść na studia, bo one niczego tak naprawdę nie gwarantują. Inaczej ze szkoleniami na których uzysujemy praktyczne umiejętności.
justyna8
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia wiele osób robi tak naprawdę tylko dla papierka. Warto pomyśleć też o dodatkowych szkoleniach, dzięki którym zdobędziemy dodatkowe kwalifikacje. Myśleliście o kursie kadry i płace warszawa? Warto poczytać - może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela_ankowska

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od indywidualnych zainteresowań oraz od wykonywanej pracy. Może warto postawić na coś nieco bardziej humanistycznego i w ten sposób udowodnić, że jest się człowiekiem wszechstronnie wykształconym, odnajdującym się nie tylko w świecie cyfr i podatków, ale również rozumiejącym kwestie dotyczące kultury, społeczeństwa itp. Smile
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zgadza się... Myślę, że warto też zrobić kursy z asertywności. Tutaj nauczycie się mówić o swoich potrzebach oraz co zrobić, żeby inni nas szanowali. Dodatkowo nauczycie się współpracy w grupie, komunikatywności itp. Jak dla mnie to ważne cechy, które warto sobie wyrobić.[/url]
Powrót do góry
krysia21
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w siebie to najlepsza z możliwych. Jeśli ktoś posiada już studia licencjackie lub magisterskie i chciałby się nadal rozwijać to studia podyplomowe są w takim wypadku idealnym rozwiązaniem Smile Ja właśnie planuję wybrać się na takie studia na specjalności "Prawne aspekty zarządzania apteką" o których dużo czytałam na stronie http://www.prawowroclaw.edu.pl/prawne-aspekty-zarzadzania-apteka/ . Myślę, że dla osób, które przyszłość wiążą z branżą farmaceutyczną jest to bardzo dobre wyjście.
Powrót do góry
kikka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno jedno jak i drugie w życiu Ci się przyda. Im więcej wiesz tym więcej osiągniesz w życiu. Dlatego też ja szkolę się gdy tylko mogę. Teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z ich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo oferty bo według mnie jest ona mega interesująca. Jestem ciekawa co wy o niej myślicie?
Powrót do góry
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bycie fryzjerem jest bardzo modne więc może warto się nad tym zastanowić? Zawsze można się przecież przebranżowić. A możliwości jest sporo. Warto pomyśleć o kursach doszkalających - one też świetnie sprawdzą się w przypadku gdy ktoś chce po prostu podnieść swoje kwalifikacje w tej branży. Akademia Gnatyshyn w Warszawie ma bardzo ciekawą ofertę. Więcej informacji znajdziecie tu: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/.
Powrót do góry
Reksin

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde szklenie jest bardzo ważne jeśli tylko interesuje nas to co na tym szkoleniu będzie
Powrót do góry
złowrogi

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest tak, że jak nie masz skończonych studiów (już wszystko jedno, na jakim stopniu, byle był potwierdzony papierek), to ciężej jest znaleźć pracę, gdzie na to nie patrzą podczas procesu rekrutacji, bo teraz wszystkim pracodawcom się ubzdurało, że wartość pracownika zależy od jego wykształcenia. A znam wiele osób, które nie mają studiów, a są lepiej zorganizowanymi i sumiennymi pracownikami od tych ze studiami. Z drugiej strony, pracodawcy wręcz żądają doświadczenia, a z tym na uczelniach bywa różnie, a to można zdobyć na szkoleniach i, co ważniejsze, kursach. Więc tak naprawdę to zależy od tego, co chce się robić w życiu - można sobie odpuścić studia i iść do pracy, a potem na szkolenia albo skończyć jakiś kierunek studiów i uzupełnić wiedzą szkoleniami. Pod warunkiem, że jest się pewnym w 100%, kim chce się być w przyszłości, bo czasem życie to weryfikuje.
Powrót do góry
Asdor

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę z tym, że życie często weryfikuje czy studia nie były stratą czasu. Ja już jestem dwa lata po studiach i nigdy nie pracowałam w zawodzie. A moje praktyki to było jakieś 3 tygodnie i w sumie bardzo mało robiłam w tym czasie związane z moim kierunkiem studiów. Ale nie żałuję, że studiowałam
Rozmarzonaa

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 11:51 am    Temat postu: Studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem

Też jestem po ekonomii, gdzie studiowałeś/aś ? Wink Równie wybieram się na studia podyplomowe, z tym że mam wybrany kierunek zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, ale i myślę, że dzięki niemu nie trudno będzie mi znaleźć pracę. Krótko pisząc, wybieram się na managera e-commerce. Lubię kupować i sprzedawać w Internecie, czasem mogłabym sama zadziałać w e-biznesie, więc jest to jak najbardziej kierunek dla mnie. Mam tylko problem ze znalezieniem szkoły. Źle to ujęłam. Zastanawiam się nad dwiema, nie mogę się zdecydować. Jedną jest uczelnia z mojego miasta o profilu stricte ekonomiczno-handlowym, a drugą szkoła https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-podyplomowe/manager-e-commerce/opis z Wrocławia oddalonego o 50 km. Z jednej strony boję się wyjazdu, z drugiej chciałabym. Nie wiem jeszcze co zrobię.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: