EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Odrobina relaksu - sprawdzone sposoby?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Humor, czyli odrobina relaksu
Autor Wiadomość
MacieX822

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nic tak nie relaksuje jak porządna kawa. Po ciezkim dniu w pracy jest to idealny sposób na relaks. Polecam wszystkim kawoszom blog o kawie https://www.cafesilesia.pl/przechowywanie-kawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Foereszka

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kawa raczej usypia, a nie relaksuje. Najlepiej odpoczywam na świeżym powietrzu - rower, kajaki, spacer. A jak pogoda nie dopisuje to sięgam po dobrą książkę lub gry na kompie. Oststnio dużo gram w Fifę. Najnowsza wersja zrobion jest z klasą. Sami zerknijcie - https://www.ceneo.pl/oferty/fifa-18 zdjęcia mówią same za siebie.
Powrót do góry
trukala55

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd do innego miasta, wyjście na kręgle, do kina, na spacer, na siłownię albo sen. To najlepsze sposoby na stres, nerwy i inne tego typu dolegliwości Very Happy
Powrót do góry
paryzanka1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak chwila dla siebie i oddanie się w tym czasie największym przyjemnościom. To sprawia, że człowiek odżywa i zbiera kolejną energię na dalszą pracę i obowiązki. Dlatego fajnie kiedy pamiętają o tym pracodawcy i zafundują swoim pracownikom ciekawe i korzystne zniżki na zabiegi dla zdrowia i urody jakie mogą uzyskać dzięki https://pakietyoksystem.pl/. Ta różnorodna oferta i zniżki pozwalają na udział w wybranych zabiegach za znacznie niższą cenę.
Powrót do góry
morek72

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relaks to dla mnie sen, czas dla siebie i np. czytanie, oglądanie filmów albo fotografowanie
Powrót do góry
smatissek

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej relaksuję się grając w gry logiczne i karciane Wink
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego, kto się w jaki sposób relaksuje. Ja bardzo lubię jeździć na nartach i jest to dla mnie świetna ucieczka od rzeczywistości. W tym roku planuję wyjazd z firmą Taksidi: http://www.taksidi.pl/. Myślę, że taki wyjazd zorganizowany to świetna zabawa.
Powrót do góry
Nita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo niewiele czasu na relaks, więc najczęściej oglądam wtedy jakieś filmy, na które nie miałam czasu wcześniej. Ponieważ psuje mi się mój już nie młody telewizor muszę rozglądać się za nowym. Natrafiłam na poradnik https://hdtvpolska.com/samsung-q9-test-najlepszego-tv-qled-2017-65/ na temat telewizorów oled i poważnie zastanawiam się nad jego zakupem.
Powrót do góry
byłamaturzystka

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres prędzej czy później dopada każdego z nas. Ja bardzo przeżywałam problemy w pierwszej pracy. Cały czas w nerwach by nie podpaść, wykazać się. Tym bardziej, że praca ciekawa i zarobki przyzwoite. Któregoś dnia przeglądając artykuły w internecie trafiłam na ten https://nianio.com.pl/jogging-najlepszy-sposob-na-stres/ Z początku sceptycznie do niego podeszłam. Trudno mi się było ruszyć z domu, ale przemogłam się i dziś nie żałuje, biegam prawie codziennie. Wysiłek fizyczny dobrze mi robi, a i przy okazji gdzieś znikły zbędne kilogramy.
Powrót do góry
viki397

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra książka jest dobra na wszelkie problemy. Ostatnio czytałam Kroniki Saltamontes- Monika Marin umiejętnie wplotła w prostą historie dwóch sierot wiele życiowych prawd i pozwoliła mi chwile się zatrzymać i przemyśleć wiele spraw z życia. Losy "braci", ich prawdziwość i niewinność, niesamowita chęć realizowania marzeń - dzisiaj tego brakuje. Dodatkowo akcja związana z tajemnica bractwa, skrywana przez wieki a jaką chcą poznać chłopcy i ich bliscy - trzyma w napięciu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Humor, czyli odrobina relaksu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: