EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Pomysł na biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
agent007

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zauwazylem bardzo duzy trend na zakladanie sklepow internetowych. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglada dobrze jednak sprawy szybko zaczynaja sie komplikowac jesli dojdziemy do kwestii wynajecia powierzchni magazynowej. Wiadomo na poczatku moze nia byc np. wlasny garaz ale ze wzrostem ilosci zamowien nie bedzie tak kolorowo. Sam mocno zastanawiam sie nad przerobieniem jednego z budynkow gospodarczych jakie posiadam w tym wlasnie celu. Z tego co sie wstepnie orientowalem to potrzeba bedzie spelnic wiele wymogow .. glownie chodzi o kwestie przeciwpozarowe czyli drzwi. Znacie moze jakiegos sprawdzonego producenta jesli chodzi o drzwi przeciwpożarowe warszawa ? W moich poszukiwaniach natknalem sie na http://www.mercordoors.com/pl/site/mercordoors/ Jest ktos z Was wstanie powiedziec wiecej na ich temat? Z gory dzieki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berata

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie rozkręcić własną firmę, ale do tego z pewnością jest potrzebna dobra reklama i świetny PR. O ile z ulotkami itp. można sobie poradzić samemu, tak według mnie w przypadku PR-u najlepiej skorzystać z usług takich jak http://cluepr.pl/pr-korporacyjny/ Smile
Powrót do góry
InAnna

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast zakładać spółkę zdecydowałam się kupić gotową spółkę. Jestem zadowolona ze swojej decyzji, że kupilam gotową spółkę ze wszystkimi dokumentami. Nie musiałam biegać po urzędach i stać w kolejkach jak to zazwyczaj bywa oraz nie czekałam za zarejestrowaniem jej w krs. Sprawy załatwiłam w ciągu 1 godziny i miałam firmę. Spółkę zakupiłam w przez tę firmę: sprzedaż spółek z oo - współpraca naprawdę w porządku. Także mogę polecić taką formę startu w biznesie
Powrót do góry
Tosieek55
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jakbym miała zakładać biznes, na pewno byłaby to gastronomia.
Powrót do góry
kamperex

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jednak lepszy jest etat? Zobacz na to https://praca.money.pl/praca-olsztyn-m1.html - ogłoszeń jest sporo, często są one dobrze płatne. Natomiast własny biznes to duże ryzyko, że się nie uda i straci się pieniądze.
Powrót do góry
Jokosan

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet najlepszy pomysł bez odpowiedniego zaplecza to trochę słabo. Kluczem w sklepie internetowym jest jest sprawny system informatyczny
Powrót do góry
dudziu

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga z tym zapleczem, tym bardziej, że sklep internetowy to przecież dane klientów itp., jeśli nie będą mieć pewności, że są bezpieczne i cała transakcja jest ok, to nie będą korzystali z naszych usług. Zresztą takich kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę jest o wiele więcej, polecam tutaj spojrzeć: https://blog.nazwa.pl/systemy-platnosci-online-w-sklepie-internetowym-na-co-zwrocic-uwage/ Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że stawianie sklepu po kosztach i na szybko może przynieść nam więcej szkody, niż pożytku. Przyda się też dobry hosting, żeby nie okazało się, że w najmniej oczekiwanym momencie sklep padnie i stracimy przez to klientów.
Powrót do góry
cooper

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy bardzo popularny jest temat kryptowalut, może tym się zainteresujesz? Może to być niezły pomysł na inwestycję.
AnnaDwor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bero37

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:43 am    Temat postu: hostessa Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie każdy jest stworzony aby osiągać same sukcesy w biznesie, ja na przykład jestem do takich rzeczy laikiem.. Natomiast lubię spotykać się z ludźmi i z nimi rozmawiać. Praca Hostessy to własnie to co lubię i wcale się nie wstydzę!
Powrót do góry
romana
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kreatywnych zawodów typu autor, freelancer czy copywriter, ważne jest pojęcie praw autorskich za wykonane dzieło. Polskie prawo odróżnia bowiem prawa autorskie majątkowe od osobistych. Te drugie są w ogóle nieprzenoszalne. Wszystkiego dowiecie się z tego praktycznego artykułu: https://faktura.pl/prawo-dla-przedsiebiorcy/jak-przeniesc-prawa-autorskie .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: