EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Uniwersalna i oryginalna dieta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
inex19825

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 12:17 pm    Temat postu: Uniwersalna i oryginalna dieta Odpowiedz z cytatem

Czy znacie coś takiego jak sprawdzona, uniwersalna, względnie oryginalna dieta? Czy rzeczywiście zawsze warto zgłosić się do doradcy żywieniowego ewentualnie dietetyka, lub kogoś takiego jak doradca żywieniowy?
karolinkaaa_129
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma czegoś takiego jak uniwersalna dieta, lepiej jeśc to co się lubi, ale w mniejszych ilościach Smile ja teraz kupiłam moje ulubione serki i muszę sprawdzić kody z opakowań bo jest konkurs Hochland
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Severus

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegoś takiego jak uniwersalna dieta rzeczywiście nie ma. Organizmy ludzi różnią się od siebie w mniejszym, czy większym stopniu, więc z pomocy jakiegoś doradcy z zakresu dietetyki, czy żywienia na pewno warto jest skorzystać. Według mnie ciekawym rozwiązaniem jest też catering dietetyczny, który zamówić dziś można w wielu różnych miastach. Ja korzystam z diety pudełkowej Wygodna Dieta, którą zamawiam na https://www.wygodnadieta.pl/ i jestem bardzo zadowolony, bo efekty są naprawdę dobre.

Razz
Kaska39
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie. To co na jednego działa dobrze, na drugiego nie będzie działało wcale Smile
Powrót do góry
xaoo

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o uzupełnianiu diety o jakieś ekologiczne zioła i ich różne mieszanki ? Ostatnimi czasy trafiłam na stronkę https://organis.pl/ i zastanawiam się nad zakupem własnie tego typu rzeczy. Podobno są bardzo dobre i w fajny sposób wpływają na nasz organizm. Mieliście może styczność z czymś takim ?
Powrót do góry
jolanisia

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że coś takiego jak uniwersalna dieta nie istnieje - przecież każdy z nas ma inny organizm.
Powrót do góry
Konkubina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim moim zdaniem dieta powinna byc odpowiednio dopasowana do organizmu i stylu zycia, tego w jaki sposob funkcjonujemy, jak pracujemy, ile czasu spedzamy siedzac, ile ruszajac sie. Moim zdaniem dobra opcja sa takie konsultacje dietetyczne online gdzie pomoze nam specjalista a nie bedziemy sami szukac zlotego srodka..
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: