EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Jak skutecznie i szybko schudnąć bez efektu jo-jo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia to odchudzanie nie należy do łatwych rzeczy, ale gdy człowiek się zmotywuje to idzie naprawdę wszystko osiągnąć. Długo zabierałam się do tego, żeby ograniczyć słodycze, zacząć biegać itp. Aż nie trafiłam na bardzo pomocny blog gdzie znalazłam porady dotyczące motywacja do schudnięcia . Możecie mi nie wierzyć, ale naprawdę sporo z nich wyniosłam. Ważyłam dwa miesiące temu 80 kg dzisiaj ważę 63 kg. Jest różnica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mykmyk

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym się to udaje innym nie jednak w moim przypadku na szczęście wychodzenie z diety udało się bez efektu jojo w 90% dlatego, że na stronie Adamed.Expert kiedys czytalem o tym artykul i wiem jak wychodzic z diety by tego efektu jojo uniknac. W wolnej chwili polecam lekturke Wink
Powrót do góry
kerka90

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ruch i dieta wystarczą. Codzienny ruch- jazda na rowerze, taniec, spacer- to pomoże w utrzymaniu figury.
ania_bania

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ćwiczenia i tylko ćwiczenia, no oczywiście bez obżerania się. Z jedzeniem normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wolinka

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania_bania napisał:
Według mnie ćwiczenia i tylko ćwiczenia, no oczywiście bez obżerania się. Z jedzeniem normalnie.

Czyli coś w styli diety Holdona?
Powrót do góry
12karola

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza dieta, to po prostu bardziej świadome odżywianie w postaci regularnych posiłków i zmniejszenia ilość kalorycznych produktów.
Powrót do góry
lisek777
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy rower treningowy aby było widać efekty ale trzeba wykonywać treningi sumiennie i przykładać się do nich z całego serca. Tutaj widziałam kilka cennych porad jak ćwiczyć na rowerku https://www.sklep-presto.pl/wiadomosc/rowery-treningowe-poradnik/6028/ może Ci się przyda jeżeli zmobilizujesz się do tego typu ćwiczeń w zaciszu domowym.
Powrót do góry
Faras

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby skutecznie i szybko schudnąć najlepiej jest połączyć odpowiednią dietę (indywidualnie ułożoną przez dietetyka) z uprawianiem sportu.
Powrót do góry
maczanka

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestię chudnięcia bez efektu JOJO nie są mi obce dlatego podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami. Najważniejszy jest ruch minimum 3-4h godzin i do tego dieta rozdzielona na kilka posiłków, najważniejsze aby posiłki były bogate w wysokiej jakości białko.

Zobacz ile kosztuje polisa na życie z rankingubezpieczennazycie.pl oraz ubezpieczenie nieruchomości od ognia z strzezdom.pl, zobacz jak powinno wyglądać dobre wypowiedzenie OC z serwisu ubezpieczeniaonline.pl
Powrót do góry
ela_ankowska

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na to, by w ciągu dnia aż 4 godziny dziennie być aktywnym fizycznie. Jest to ciężkie do osiągnięcia zwłaszcza wśród osób podejmujących prace biurowe. Ale moim zdaniem i bez tego można mieć piękną sylwetkę bez efektu jojo. Mi w tym pomógł mój ulubiony sport jakim jest snowboard. Wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś dostałam od znajomych gogle. Snowboard nie bardzo mnie interesował, ale chciałam wypróbować otrzymany prezent i z wypożyczoną deską wybrałam się na stok. Na początku było dosyć ciężko, a mimo to zachwycił mnie ten rodzaj aktywności fizycznej i teraz jest to dla mnie ulubiona forma spędzania wolnego czasu.
Powrót do góry
bamboszek

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie złote zasady:
1. Zdrowa i zbilansowana dieta.
2. Aktywność fizyczna.

I chudniesz, a jeśli metabolizm masz naprawdę kiepski, wówczas sięgnij po Kaplanex. Producent zapewnia, że środek ten działa podobnie jak Meridia i Zelixa.
superMateusz

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dobra dieta i ruch. Jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś and zastosowaniem suplementu diety to odsyłam do artykułu na ten temat http://www.fabrykasily.pl/suplementy/fitlabs-badania-i-nowoczesnosc-przede-wszystkim
Znam kilka osób, które dzięki takim rozwiązaniom faktycznie odmieniły swoje życie i chwalą sobie takie metody.
Powrót do góry
Mija
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chudnąć trzeba powoli, a skutecznie, by nie dopuścić później do efektu jojo. Ja zaczęłam się odchudzać razem z cateringiem dietetycznym warszawski dzień. To z restauracji pana mateusza gesslera. Jedzenie jest róznorodne, dobrze doprawione, smaczne i rzeczywiście na takiej diecie fajnie się chudnie!
monika12

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją radą jest abyś przemyślała to i nie działała na własną rękę. Są specjaliści, którzy wiedzą dużo więcej od ciebie. Odwiedź dobrego dietetyka, jak http://noculak.dobrydietetyk.pl/ i skorzystaj też z trenera personalnego na siłowni. Tylko tak osiągniesz swój cel bez efektu jo-jo Smile
Powrót do góry
Milka77
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja kiedyś podczas takiego bardzo szybkiego zrzucania wagi nabawiłam się poważnych problemów z moim układem pokarmowym przez co musiałam przejść kolonoskopie. I powiem wam, że nie było to przyjemne, jednak miałam to szczęście, że przed badaniem trafiłam na stronę http://brzuchobrzucho.pl/ i tam zapoznałam się z ciekawymi i merytorycznymi artykułami, które pomogły mi dobrze przygotować się do tego zabiegu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

Skocz do: