EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Co myślicie o produkcji czapek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie
Autor Wiadomość
Janusz80

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 4:00 pm    Temat postu: Co myślicie o produkcji czapek Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem własnej firmy produkcyjnej. Szukam takiego asortymentu, który nie będzie wymagał dużej znajomości, a większość będę mógł oddelegować.

Wpadł mi pomysł na produkcję czapek dla dzieci. W zasadzie niemowlęta chodzą w czapeczkach cały rok, stąd też zakładam, że sezon będzie trwał cały czas. Przeglądałem konkurencję, która nie jest jakoś dobrze znana, jak sobie radzą itp (jest to dość istotne, ponieważ wydaje mi się, że nie będzie dużych kosztów promocji, aby byli chętni na produkty).

Znalazłem firmę http://foryou.katowice.pl/ - posiadają niezbyt ciekawy sklep internetowy, a jednak są zapytania w internecie o ofertę tej firmy, a więc sprzedaż też muszą mieć jakąś sensowną.

Koszt materiału jest bardzo niski. Samo przeszycie nie wymaga specjalnych umiejętności czy trudności więc też nie będzie drogi.
Jak myślicie - warto w coś takiego wejść? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baska_ce

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 12:56 pm    Temat postu: Czapki. Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie kogoś do robienia czapek. Obecnie własnoręcznie produkowane ubiór i dodatki są bardzo popularne, a ludzie naprawdę potrafią to docenić. Materiały możesz znaleźć w takich sklepach jak http://welnabawelna.pl/druty-szydelka i zorientować się w cenach. Zobaczysz, czy to się opłaca. Warto brać również pod uwagę sezonowość biznesu w zależności od tego, jakim rodzajem czapek chcesz się zająć. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: