EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Przewóz osób i bagażu na lotnisko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
Marianos

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 3:12 pm    Temat postu: Przewóz osób i bagażu na lotnisko Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś z Was korzystał z usług firm przewoźniczych, organizujących transport osób na lotnisko. Pilnie kogoś takiego potrzebuję. Udało mi się znaleźć np. stronę https://taxis.com.pl/ firmową, gdzie oferowane są takie usługi, lecz nic o nich dotychczas nie słyszałem. Czy korzystaliście może już z ich oferty, albo znacie kogoś innego, godnego polecenia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bruzda13
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że oni działają w Krakowie. A kojarzycie może podobną firmę, która zawiozłaby mnie na lotnisko w Modlinie - najlepiej spod Włocławka?
Mariusz1999
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Smile Spójrz na to połączenie z Włocławka prosto na lotnisko. Szybkie i wygodne Smile
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej się wybrać własnym samochodem i zostawić na parkingu ? Np. parking w pobliżu lotniska Okęcie https://www.parking-lotnisko.pl/dla-klientow.html . Z tego co się orientuję, jest najlepszy, wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej więc warto zapoznać się z ofertą firmy!
Powrót do góry
Osiks

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za opinie bo również niedługo będę potrzebował kogoś takiego Wink
Powrót do góry
ela677

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę https://twoj-transfair.pl. Punktualnie i bezpiecznie dowiezie Cię na lotnisko, odbierze z niego i zawiezie, gdzie zechcesz. Bardzo komfortowo.
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak parkuje na lotnisku w Okęciu to na parkingu umieszczonym o 5 km od lotniska. Sprawdza się to bardzo dobrze. Transfer jest na lotnisko i z lotniska. Warto czasem nie pchać się blisko i mnie nerwów stracić. parking monitorowany z miłą obsługą, a więc czego chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
198popo1

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5km to trochę daleko masz szczerze mówiąc...
Powrót do góry
Joleczka091

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie transporty są bardzo wygodne i mogą znacząco podnieść komfort podróży. Jakk dla mnie to znacznie lepsze rozwiązanie niż zwykły, przepełniony ludźmi autobus. Ale na taką podróż warto zadbać o odpowiednią torbę na bagaż (np. http://www.meridian.pl/torby-podrozne-na-kolkach,c38.html) bo tego typu samochody posiadają ograniczoną przestrzeń bagażową i im bardziej zwarta torba o ergonomicznym kształcie tym lepiej.
Powrót do góry
Marijka

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zawsze jestem za transportem bezpośrednio na lotnisko. Jazda własnym autem i zostawienie go na minimum 2 tygodnie na parkingu jest raz mało opłacalna, a dwa zwyczajnie trochę bym się bała o auto ;/ Zawsze jeździmy na takie wypady ze znajomymi, a jak jest większa paczka to sami organizujemy busa. Co do bagażu - tutaj też polecam dopytać o warunki, bo koleżance ostatnim razem nie zabrali kilku toreb. Fakt - była fatalnie spakowana - zwyczajnie obładowana podręcznymi torbami. To raczej nie jest dobre na takie wyjazdy. Jakby co to podrzucam linka - https://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-i-akcesoria_Walizki-730.html Tydzień temu zainwestowaliśmy w nowe, bo nasze też były stare i zniszczone. Walizka musi być zgodna z wymaganiami linii lotniczych - ta jest jakby co
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: