EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Chwilówki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
Gosiulka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 9:10 am    Temat postu: Chwilówki Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was potrzebuje szybkiej i taniej chwilówki to polecam najpierw sprawdzić stronę: chwilówki - tutaj dowiecie się gdzie warto z nich korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrisbrown1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej sprawdzać kilka miejsc i dopiero coś wybrać, bo potem się okaże, że na innej stronie było o połowę taniej. Dorzucam od siebie stronkę http://chwilowkiok.pl którą dobrze przejrzeć w wolnej chwili. A ofertę mają naprawdę dobrą.
Powrót do góry
aliza36

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 4:34 pm    Temat postu: Ranking chwilówek Odpowiedz z cytatem

Jeśli bierze się chwilówkę ważne jest wcześniejsze dokładne przeczytanie umowy i wszystkich warunków. Jednak najpierw warto sprawdzić ranking chwilówek: https://moneybox.pl , porównać je, a dopiero potem wybrać najlepszą. W tym rankingu możecie sprawdzić, na ile dostanie się chwilówkę i którą pożyczkę można dostać całkowicie za darmo.
Powrót do góry
adamchofer

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybrałbym firmę z promocją [url=adamchofer]pierwsza chwilówka za darmo[/url], bo wtedy wiem że nie przepłacam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość firm oferuje pierwsze chwilówki za darmo, więc jak potrzebujecie szybkiej gotówki i będziecie w stanie spłacić ją w ciągu miesiąca czy dwóch, to wydaje mi się, że to lepsza opcja, niż kredyt. Ofert pożyczkowych jest mnóstwo, trzeba tylko wiedzieć, jaką wybrać, trzeba zwracać uwagę na warunki umowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marlena17

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pożyczki, to warto skorzystać z porównywarki, sprawdźcie sobie chwilówki na lowcachwilowek znajdziecie tam także opinie o poszczególnych pożyczkodawcach. Moim zdaniem warto wcześniej sprawdzić sobie poszczególnie oferty i dokładnie czytać warunki umowy.
Powrót do góry
Wiolka123

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że lepiej nie sugerować się czyjąś opinią a podjąć samemu świadomą decyzję. Po pierwsze należy korzystać z takich dobrodziejstw jakie daje nam internet. Mamy mnóstwo porównywarek, które pokazują nam na jaką ofertę warto zwrócić uwagę. Poza tym warto poczytać sobie trochę artykułów w tym temacie, żeby wiedzieć z czym się to je a co jeszcze jest bardzo istotne to uporządkować swój profil społecznościowy -
https://ratka.pl/instytucje-pozabankowe-i-social-media/ - czytałam o tym, że już nie tylko dla przyszłych pracodawców jest cenne źródło informacji, ale również przydaje się do weryfikacji. W sumie myśląc nad tym szerzej tak jest. Powiedzmy z BIK-u wychodzi, ze potencjalny klient nie spłaca rachunków, zaś na facebooku widać jak ciągle jest gdzies na wakacjach – to zachodzi tu jakaś nierzetelność. Warto pomyśleć o tym troszkę.
Powrót do góry
Ailis

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak szukałam szybko pożyczki pytałam znajomych bo opinia czyjaś zawsze już uspokaja i jest się pewnym że można starać się o pożyczkę. Dlatego ja po rozmowie z kilku osobami co biorą chwilówki zdecydowałam się na pożyczkę przez internet . Jest tam lista firm pożyczkowych i można sobie na spokojnie przeanalizować i wybrać dla siebie najlepszą ofertę.
Powrót do góry
kikka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://kredytok.pl/ , ponieważ mają bardzo ciekawą ofertę. Do tego nie ma zbyt wiele formalności, więc załatwisz wszystko szybko. Mają też wiele pozytywnych opinii.
Powrót do góry
kajaro

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wzięciem chwilówki, mam nagły wydatek, niestety ktoś ukradł mi laptopa a takowy bardzo potrzebny mi jest do pracy. Znacie jakieś dobre firmy? Słyszałam o kredyt zen, ale z chęcią dowiedziałabym się o czymś podobnym, bo nie kojarzę abym gdzieś widziała dobre opinie. Podzielcie się jak coś macie
Powrót do góry
malina6523

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 6:18 pm    Temat postu: Chwilówki, wyszukiwarka Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie fajnej wyszukiwarki pożyczek chwilówek różnych instytucji finansowych, to polecam Wam zajrzeć na: https://bigady.com/pl/ . Wystarczy podać na ile dni i ile kasy chce się pożyczyć i otrzymamy wyszukiwania, które będą spełniały nasze kryteria.
Powrót do góry
DaMiaN3

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź na tę stronę. Jest tam sporo sprawdzonych informacji na temat pożyczek. Warto się z tym zapoznać moim zdaniem Smile
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto w takiej sytuacji skorzystać z porównywarki chwilówek. Polecam więc zajrzeć na stronę http://www.chwilowki360.pl. Za pomocą kilku kliknięć możecie dobrać dla siebie idealną chwilówkę. Nie ma czego się obawiać - wystarczy spłacić pożyczkę w terminie.
Powrót do góry
glovis

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o ofercie https://www.platformafinansowa.pl/ i generalnie o leasingu? Teraz czytam sobie sporo na ten temat i wiele osób poleca leasing komu i kiedy to sie oplaca ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: