EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Studia czy praca?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Absolwenci
Autor Wiadomość
Amelia2772
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście pracowałam w czasie studiów i choć nie było łatwo, wiem, że można oba zajęcia połączyć. Warto też pomyśleć o wyjeździe np. na wakacje do Niemiec i pracy w charakterze opiekunki np. z http://opieka.felizajob.pl/ . Praca ta jest legalna, a i zarobki jak się okazuje także można określić mianem atrakcyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
krysia21
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie obu tych aktywności jest bardzo fajne Wink W pracy zarabiamy pieniądze, a na studiach się edukujemy, żeby znaleźć lepszą pracę lub dostać awans Wink Sama tak przebyłam czas na studiach magisterskich i zastanawiam się teraz nad pójściem na studia podyplomowe. Na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyplomowe/coaching znalazłam informacje o coachingu, na który właśnie myślę iść Wink Co myślicie o takim kierunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można połączyć jedno i drugie. Studia wcale nie wykluczają pracy jednak trzeba znaleźć sobie bardzo elastyczną pracę. Taką na pewno będzie zarabianie jako freelancer. W takim zawodzie to wy decydujecie ile zarobicie, ile godzin czasu będziecie pracować i ile dokładnie zarobicie. Jednak wiadomo są i tego minusy. Ja przeanalizowałem tą opcję ze stronką http://pracujprzezinternet.pl/praca-jako-freelancer-a-praca-nad-wlasnymi-projektami-co-wybrac-wady-i-zalety-kazdego-rozwiazania/ mają tam sporo praktycznej wiedzy na temat pracy przez internet. Jeżeli interesuje was to zagadnienie to zajrzyjcie na ten portal
Powrót do góry
erwin985
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie praca i to nie w Polsce. Chcąc zarobić konkretne pieniądze, dobrze jest zdecydować się na wyjazd za granicę. Ciekawe płace mają opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Chcąc podjąć pracę w tym charakterze, dobrze jest zgłosić się do agencji https://www.carework.pl/ która przeprowadza aktualnie rekrutację.
Powrót do góry
renia88

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna połączyć jedno z drugim. Wiadomo że bywa trudno podczas sesji ale da się wszystko pogodzić jeśli masz dobrze zorganizowany plan Smile
Powrót do góry
rys99

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co na siłę iść na studia. Jeżeli nie jesteśmy pasjonatami, którzy rzeczywiście się interesują jakimiś niszowymi tematami to studia typu filozofia, historia, etnologia, czy jakieś inne tego typu wymysły zupełnie nie mają sensu. Lepiej już poświęcić te 3-5 lat na porządną naukę języka obcego. Na pewno opłaci się to 100 razy bardziej niż jakiś kierunek, po którym skończymy w kolejce po zasiłek i nic nie będzie w stanie zaoferować wymaganiom dzisiejszego rynku pracy.
nowalijka7

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz chyba wybrałabym pracę i studia zaoczne, ale wiadomo, czasy i sytuacja szybko się zmienia, a każdy mądry po czasie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Absolwenci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: