EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Komputer - z marketu czy nie, oto jest pytanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna
Autor Wiadomość
ko-wal

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale można też fajny laptop używany znaleźć, w poleasingowych sklepach na przykład.
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej poszperać w necie, można tam znaleźć mnóstwo świetnych ofert na najróżniejsze modele komputerów stacjonarnych i laptopów. Myślę, że w dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem będzie laptop. Jeżeli pracujesz na komputerze to dobrą opcją może być taki probook: https://itking.pl/notebooki/14507-hp-inc-probook-650-g3-i5-7200u-w10p-1tb-8g-dvr-156-z2w47ea. Można go znaleźć w dobrej ofercie tylko dla firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateuszzzz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, dobrą okazję można dorwać wszędzie. Najlepiej doinformować się w sieci na temat parametrów i cen sprzętu a potem patrzyć, gdzie pojawi się w najkorzystniejszej ofercie Smile
Powrót do góry
jupiter30
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej rozglądałbym się za sprzętem w sieci, gdzie jest mnóstwo dobrych sklepów z ogromnym wyborem asortymentu i o niebo lepszymi cenami. Może coś takiego Ci przypadnie do gustu https://www.morele.net/wiadomosc/toshiba-satellite-pro-a50-dane-techniczne-wydajnosc-czy-warto/4083/ Znajoma ma coś takiego i jest zadowolona z wydajności.
justyna8
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy chcesz kupić komputer, wybierz się do profesjonalnego sklepu, takiego jak na przykład Komputronik. Tam wybór jest ogromny więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Rzuć okiem na przykład na taki komputer stacjonarny: https://www.komputronik.pl/product/366338/komputronik-infinity-hc-500-x001-.html. Jeśli grasz w gry to będzie on wyborem idealnym.
Powrót do góry
kamperex
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując komputer warto od razu zadbać o odpowiednie akcerosia. Świetnym przykładem jest hub usb. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ułatwia on życie. Kilka cieakwych modeli można znaleźć na http://techfresh.pl/jaki-hub-usb-3-0-wybrac-ranking-5-najlepszych-modeli/ Wink
Powrót do góry
Kapsell

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój laptop firmy Lenovo kupowałem w markecie. Sprzęt bardzo dobrej jakości. Dodatkowo kupiłem go taniej niż w niejednym sklepie komputerowym.
Powrót do góry
niebieskira

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, jak się kupuje u sprawdzonego sprzedającego na Allegro, który ma gwarancję towaru i dużo pozytywnych opinii, nie ma opcji, by dostać kompa z używanych części. Nie rozumiem, jak można kupować taki drogi sprzęt od kogoś, kto ma mało opinii i jeszcze sprowadza zza granicy, bo te są zawsze najbardziej podejrzane. A co do marketów czy tam sklepów - one handlują tym samym towarem, który jest z tych samych części, więc nie można jednoznacznie stwierdzić, które źródło zakupów jest lepsze/gorsze, bo sprzęt może popsuć się tak samo, w tym samym momencie. A na gotowca trzeba trochę poczekać, a nie zawsze ma się czas, by uzbroić się w cierpliwość.
Powrót do góry
Smoczyca

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się boję takich zakupów na allegro, tyle słyszałam niedobrego, że wolę kupić komputer ze sprawdzonego sklepu. Jakiś czas temu znajomy podesłał mi link sklepu i tak jakoś już tylko u nich kupuję https://itnes.pl/notebooki-lenovo-thinkpad-l570/lenovo-thinkpad-l570-20j80020pb.html To solidne laptopy biznesowe, nie jakaś podwodna marketówka lub składak.
Powrót do góry
byłamaturzystka

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze korzystniejszą formą zakupu laptopa będzie ta oferta http://leasinglaptopa.pl/Laptop_Lenovo_ThinkPad_Yoga_370-0dc5344b-9936-402f-8cbc-ad7272f1df7f Nawet osoba indywidualna może skorzystać z leasingu laptopa. Spokojnie spłacać raty a na końcu dokonać wykupu. Masz pewność, że sprzęt z dobrego źródła a i nie wykładasz od razu całej kwoty.
Powrót do góry
kabanoska

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze szukam zawsze informacji na tego typu tematy w Internecie. To jest chyba jedno z najlepszych rozwiązań.
zbychun22

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupować laptopa to tylko w sklepach, które oferują taki sprzęt.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: