EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Pomoc przy pisaniu pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
arekbruz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 10:32 pm    Temat postu: Pomoc przy pisaniu pracy Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pisząc swoją własną pracę magisterską natknąłem się na portal pisaniepracplus.pl i po dłuższym namyśle zdecydowałem się skorzystać z ich usług aby sprawdzili pracę pod względem merytorycznym i ogólnie podali jeszcze kilka porad. Polecam bo warto czasem zasięgnąć opinii na temat pracy nie tylko od promotora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaW

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magisterskie tez pisza? jakie ceny??
Powrót do góry
Bernadka

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@MonikaW Teraz tego typu stron jest mnóstwo, a co do cen to chyba nigdzie nie znajdziesz od razu podanych cen, ponieważ zależą one od konkretnego tematu pracy Wink. Z resztą możesz poczytać sobie tutaj - pisanie-prac.org.pl/k. A jaki masz w ogóle temat swojej pracy? I co najważniejsze na kiedy musisz mieć przygotowany jej pierwszy rozdział? Może już coś zaczęłaś, chociaż konspekt? Zawsze to jakiś początek Wink.
Powrót do góry
marcingzik25

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace magisterskie najlepiej pisać samemu. Gdy dojdzie do obrony masz wtedy możliwość obronienie są w każdym pytaniu komisji
Powrót do góry
osnia

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie. A później chodzą po świecie pani magistrzy i panie magisterki, które piszą "w ogóle", "zkąd" lub nie rozumieją, dlaczego po skrócie mgr nie ma kropki, a po inż. już jest. Dopuszczamy do tworzenia społeczeństwa debili, wtórny debilizm. Ech. Po co ja się produkuję. To wszystko jak grochem o ścianę Crying or Very sad
drewkowy25

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam ile procent magistrów ma kupione prace.
Powrót do góry
Irish007

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 3:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupować pracy nie trzeba ale jak sie nie ma Okęcia o pisaniu lub boi sie błędów warto zajrzeć na: e-pracedyplomowe.cba.pl - porady jak napisać wstęp czy zakończenie, jakich błędów nie popełniać w poszczególnych częściach pracy, co zrobic i jak zeby dobrze wyglądało i miało sens. Autor dosc ciekawie opisuje swoje przeżycia z rożnymi tworami studyjnymi:-) polecam.
Aquarius

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irish ma rację, to chyba najlepsza osoba, której można powierzyć takie zadanie. Wzór jak grawitacja, przyciąga i jednocześnie stanowi kweintesencję, dodatkowo koszta nie są zbyt wysokie i ustalane indywidualnie.
misiek007

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 3:21 pm    Temat postu: Uwaga na plagiaty Odpowiedz z cytatem

Trzeba zadbać o anonimowośc przy zlecaniu pracy zaliczeniowej na studiach. Warto korzystać tylko ze sprawdzonych firm pomagających w poisaniu pracy, aby nie narazić się na oskarżenie o plagiat.
Powrót do góry
lilianna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie a skąd masz pewność, że takie firmy które sprawdzają pracę jej później nie wykorzystają?
albo czy ta w ich ocenia bardzo dobra przypadnie do gustu twojemu promotorowi i recenzentowi.
Mój znajomy posiadając nawet własnego bloga korzysta z takich programów jak na copyact.com
Przynajmniej ma pewność, że nikt nie wykorzystuje "bezprawnie" treści czy zdjęć zawartych na jego blogu np. na swojej stronce www.
Wiem, że na rynku pojawia się wiele takich programów, ale ten jest konkurencyjny i świadczy usługi jak żadne inne narzędzie dostępne na rynku!
Warto się zainteresować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę zawsze istnieje możliwość, że praca nie spodoba się promotorowi. Nawet gdy piszemy ją sami. Wim z doświadczenia, ponieważ sama pisałam pracę z historii mediów i promotor za każdym razem miał inną wizję przez co poprawiałam ją chyba z trylion razy. W końcu się zdenerwowałam i oddałam pracę do redaktorów z http://www.iprace.pl/ Sprawdzili ją co nieco pozmieniali, a kiedy ponownie oddałam pracę profesorowi od ręki ja przyjął. Dlatego nigdy się nie zgadnie co jest dobre, a co nie.
Powrót do góry
olcia121

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na promotora to już nikt nie ma raczej wpływu Smile Ale na pisanie pracy tak Smile Ja z uwagi na brak czasu do napisania pracy, musiałam skorzystać z pomocy specjalistów i tak trafiłam na proposterus.biz, który polecam!
Powrót do góry
Severus

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy w pisaniu prac magisterskich i wszelkich innych warto szukać przede wszystkim wśród specjalistów. Mnie w dużym stopniu pomógł Prywatny Promotor, dzięki któremu poradziłem sobie z napisaniem pracy na naprawdę trudny i specyficzny temat. Wink
trotter33

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za porady Smile Na pewno się przydadzą Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: