EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Własna działalność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
rotor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś, kto jest na własnej działalności próbował może zmniejszyć wydatki na energię elektryczna? Czytałem na stronie http://www.parkiet.com/artykul/1461536.html jak wybrać najlepszego sprzedawcę prądu i zastanawiam się czy tego nie wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fransiiscas2

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy biznesie trzeba szukac oszczędności gdzie się da Very Happy Jak przyjdzie jakieś rozlicznenie, zestawienie przychodów i rozchodów to zawsze będzie sie to miło oglądało Smile Jednak warto też czasem wydać trochę pieniędzy na to żeby pracowało się lepiej i efektywnej. My planujemy w firmie zakup systemu ERP od https://nav24.pl W sumie dziwie się, że dopiero teraz na to szefostwo wpadło.
Powrót do góry
AnnaZ

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować i usprawniać swą pracę. W tamtym roku dokonaliśmy wprowadzenia programu Invoice Digitizer http://elementia.pl/, który przyspieszył wprowadzanie paragonów i faktur bezpośrednio do naszego systemu. Dzięki tej inwestycji na koniec roku nie odczuwaliśmy presji związanej z niewyrobieniem się ze stertą dokumentów, którą trzeba było wpisywać ręcznie.
Powrót do góry
Milka77
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jestem tego samego zdania, jednak czy słyszeliście może o nowo wprowadzonej dyrektywie PSD 2 ? Dość wiele wymogów się pozmienia i jeśli mam być szczera to ja już zaczęłam do tego przygotowania. Sprawiłam sobie Otwarte API Bankowe ze strony https://apilogic.pro/otwarte-api-bankowe-apilogic/ i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Wszystkie wymogi dzięki temu będą spełnione, a dzięki systemowi mam nadzieję firma dalej będzie się rozwijać
Powrót do góry
gwek

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o założeniu własnej działalności gospodarczej?
Powrót do góry
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z was zakłada punkt gastronomiczny lub może sklep? Jak tak to warto odwiedzić firmę Intermarket - Wrocław. Znajdziecie tam świetne wyposażenie takie jak m.in. lady i regały chłodnicze, terminale, kasy fiskalne i i wiele innych opcji. Wszystko dostarczają pod wskazany adres i gwarantują również serwis. Co do urządzeń chłodniczych znajdziecie u nich najlepszych producentów: JBG-2, MAWI, IGLOO.
Powrót do góry
foxi

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to powód do dumy ale także przyczyna przysłowiowych wrzodów żołądka. Chcesz prowadzić swoją firmę musisz być niemalże alfą i omegą.Są jednak sposoby by trochę się odciążyć od takiej ilości zadań i problemów. Także borykaliśmy się z tymi sprawami i ponad rok temu postanowiliśmy rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym online https://taxcare.pl/. Jak zaczynaliśmy współpracę to już wiedzieliśmy ,że możemy liczyć także na pomoc w tematach poza księgowych np. sprawy związane z pracownikami czy IT, pzdr
Powrót do góry
RobcioBobcio

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem własna działalność gospodarcza to świetna sprawa, ale na początku jest bardzo, bardzo ciężko.
Powrót do góry
Mareczek11

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałbym otworzyć własną piekarnię, ale nie wiem jak się za to zabrać...
Powrót do góry
klimas

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bez wiedzy i zaplecza nie ma sensu brać się za biznes. Słaba jakość usług, czy podatność na złe decyzje albo nieznajomość tematów typu podatki, gadżety reklamowe, zus może słono kosztować.
Powrót do góry
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wicie, ale tutaj http://www.gzp.com.pl/producent-marek-wlasnych.html można zamówić produkty higieniczne własnej marki. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli prowadzimy sklep, hotel czy też w przypadku innej działalności.
Powrót do góry
Gerfenes

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto by sprawdzić BusinessRoom - Centrum szkoleniowe warszawa. Na pewno prowadząc swoją firmę warto poszerzać swoje horyzonty.
Powrót do góry
kasia.szne

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie dużo suę buduje, branża budowlana przez slabe zimy nie ma postojów więc jest zapotrzebowanie między innymi nafirmy elektryczne wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia.szne

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie dużo suę buduje, branża budowlana przez slabe zimy nie ma postojów więc jest zapotrzebowanie między innymi na firmy elektryczne wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majka22
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że teraz jest spore zainteresowanie otwieraniem restauracji i to na co warto zwrócić uwagę, to koniecznie już na samym początku zadbajcie o dobrych dostawców. Wasi goście na pewno docenią to, że posiłki przygotowujecie z produktów jedynie najlepszej jakości, jak chociażby te http://paoloni.pl/ , polecam kontaktować się właśnie z takimi firmami, bo macie gwarancję świeżości i jakości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: