EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Lekcje przed maturą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Matura – nie taki diabeł straszny
Autor Wiadomość
jagoodka_xd

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 1:35 pm    Temat postu: Lekcje przed maturą Odpowiedz z cytatem

Hej. Jestem dopiero w I LO ale już bym chciała zacząc sie przygotowywać do matury, tak porządniej niz w szkole. Mam ogromna nadzieję ze jak zacznę już teraz to przygotuje się naprawdę dobrze. Chciałabym pójść na medycynę i wiem że nie tak łatwo jest się tam dostać. Zależy mi przede wszystkim na dodatkowych lekcjach z biologi i chemi. Rodzice bardzo mi w tych planach kibicują i już mi zapowiedzieli że opłacą mi takie lekcje jak będe chciała. Szukam kogoś kompetentnego z Krakowa kto chciałby się podjąc uczenia mnie od teraz aż do matury. Przynajmniej 1 raz na tydzień. Mogę dojeżdzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lissa80
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że lepiej jakbyś zapytała o to na Facebooku, w grupach związanych z korepetycjami w Krakowie.
Powrót do góry
zmyślona

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj na forach studenckich. Studenci medycyny pewnie nie mają czasu na korki ale są przecież lżejsze kierunki pokrewne gdzie też liczyła sie biologia i chemia. Studenci zwykle mają mniejsze stawki to sie tym bardziej opłaca że chcesz chodzic na te lekcje przez dłuższy czas
Powrót do góry
LABkursy

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Jeśli zależy Ci na solidnym przygotowaniu do matury przez dłuższy czas, proponuję zamiast korepetycji zapisać się na dodatkowy kurs z interesujących Cię przedmiotów, a więc w Twoim wypadku z biologii i chemii. W krakowskim Laboratorium Wiedzy organizujemy takie kursy przygotowawcze na poziomie rozszerzonym. Możesz wybrać pomiędzy kursem standardowym bądź intensywnym (jedna lub dwie godziny zegarowe w tygodniu). Istotna może być dla Ciebie informacja, że przy wyborze dwóch kursów, otrzymujesz 10% rabatu na każdy z nich. Lekcje prowadzą u nas wykwalifikowani nauczyciele, na co dzień uczący licealistów, będący również egzaminatorami OKE.
jagoodka_xd

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice nie chcą żebym chodziła do studentów na lekcje, jakoś nie mają zaufania :p Nie wiedziałam że są takie laboratoria gdzie można iść na dodatkowe lekcje, myślałam że moja jedyna opcja to korki. Musze sie naradzić z rodzicami czy to sie bardziej opłaca cenowo niż szukanie nauczyciela. To są grupowe kursy czy face to face z nauczycielem?
Powrót do góry
poznalek

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na prawde tak szybko potrzebne Ci lekcje?
poczekaj, może okaże się że szybko przyswajasz wiedze,
zapisz się do kółka biologicznego i chemicznego w szkole,
o dodatkowych lekacjach pomyśl w 3 klasie
Powrót do góry
LABkursy

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizujemy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne. Wszystko zależy od preferencji naszych kursantów. Koszt również uzależniony jest od liczby osób w grupie. W cenę wliczone są materiały naukowe, na których uczeń pracuje z nauczycielem oraz samodzielnie w domu. Wszystkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.laboratoriumwiedzy.pl/kursy-maturalne/. Chętnie też pomogę, jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania.
lasyka

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge pomoc za 30 zł za h !
Beneq

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a Centrum Korepetycji Edun ? Myslalas moze o takim rozwiazaniu? Mozesz obejrzec ich szczegolowa oferte na ich stronie internetowej: http://edun.pl/ - jakby co, to maja pierwsza godzine gratis, wiec mozesz po prostu sie umowic na taka lekcje pokazowa. korepetycje z języka angielskiego, matematyki, fizyki, chemii - wszystko to i duzo wiecej maja w swojej ofercie. Jezeli chodzi o zajecia - to zarowno indywidualne, jak i w grupach - co wg Ciebie jest lepsza opcja?
Powrót do góry
niemijkaj

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nic złego nie ma w chodzenia do studentów. Bardzo często posiadają odpowiednią widzę na dany moment. Repetytoria to też obowiązek, pamiętaj Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Matura – nie taki diabeł straszny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: