EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Szkolenia i studia podyplomowe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
orfeusz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 10:26 am    Temat postu: Szkolenia i studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem

Jakie szkolenia bądź studia podyplomowe warto dodatkowo sobie zrobić po ekonomii? Tak, aby podnieść swoje szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eddie
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka kierunków po których z pewnością nie będzie problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Mam tutaj przede wszystkim na myśli lekarz, prawnik, pielęgniarka.
Ważne, aby być dobrym w swojej - najlepiej wąskiej dziedzinie. Specjaliści są obecnie w cenie. Warto więc podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Nie tyko studia. ale również szkolenia i kierunki podyplomowe.
Przykładem niech będą szkolenia przygotowujące do zdania certyfikatu z:

- Prince2
- Itil
- PMP

Opis można znaleźć np tutaj: https://inprogress.pl/
Powrót do góry
gersoon

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekonomia sama w sobie jest dobrym kierunkiem, więc moim zdaniem może warto skupić się na polepszeniu swoich umiejętności językowych. Mam znajomych, którzy mają świetną posadę właśnie dzięki znajomości języka. Angielski to teraz jest podstawa, ale wiele drzwi otwierają nam mniej popularne języki takie jak np. portugalski czy francuski.
Carly

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś po ekonomii, to powinny Cię zainteresować kursy menedżerskie, na przykład Six Sigma. znam dobrą firmę szkoleniową, tą: http://www.e-opex.pl która akurat zajmuje się szkoleniami w tej gałęzi zarządzania. Uczą praktycy, nie tylko Six Sigma, ale także innych metod więc pewnie znajdziesz coś ciekawego dla siebie w ich ofercie. A warto poszerzać horyzonty
Powrót do góry
play
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że kierunek menadżerski jest tutaj pożądany. Z takich bardziej wartościowych szkoleń z zarzadzania mogę zasugerować trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Uczysz się dostrzegać talenty zarówno swoje, jak i innych osób, by na tej podstawie umiejętnie organizować zespoły sprzedażowe
Powrót do góry
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Ja po liceum też zdecydowałam się nadal na naukę. Ale wybrałam naukę przez internet bo pracuję. A nie chcicała bym zrezygnować z pracy. Mam dostęp do platformy zdalnego nauczania,umieszczone są materiały dydaktyczne, zadania, testy.Jak dla mnie jest to najwgodniejsza forma nauczania.
Powrót do góry
kalicki12
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej chyba obecnie poszukiwanymi szkoleniami są różne formy dokształcania dla fryzjerów. Powodem może być duża konkurencja jak i dynamicznie rozwijający się rynek, wchodzące wciąż nowe techniki itd. Akademia Fryzjerska Gnatyshyn z Warszawy mieszcząca się przy Pasażu Ursynowskim 9 organizuje różnego rodzaju kursy i warsztaty, dzięki którym można udoskonalić swój warsztat i zdobyć nowe umiejętności. Proponują szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Terminy i zakres szkoleń znajdziecie na ich stronie internetowej.
Powrót do góry
jatuwysiadam
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ekonomii widzę sens na szkolenia / kolejne studia np na specjalności psychologia w biznesie . Powinno to fajnie współgrać ze sobą.
Powrót do góry
Pomogwar

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś zarządzanie na pewno. Smile
Martinez
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam, jak podchodzicie do kwestii możliwości podjęcia kształcenia poza granicami naszego kraju. Mamy dzisiaj dostęp do takiej opcji, korzystając z pomocy The Swan School http://theswanschool.edu.pl/ . Obejmuje ona chociażby wsparcie w kwestii wyboru uczelni, jak również we wszelkich sprawach formalnych. Jak oceniacie taką opcję? Powiem Wam szczerze, że sama chętnie wybrałabym się np. do Anglii czy Francji na studia.
Powrót do góry
jakub4581

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co jest z tymi studiami
Bros
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczęszczałem na studia podyplomowe w Krakowie na uczelni WSE. Wybrałem się na grafikę, dzięki której w przyszłości mogę dostać bardzo fajną pracę. Jeśli ktoś chciałby sobie poczytać trochę więcej informacji o tej uczelni, to warto sprawdzić tę stronę http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl.
Powrót do góry
MaryAnn84

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku ekonomii pracę zazwyczaj można dostać w finansach - ubezpieczenia, kredyty, banki itp. W tych wszystkich zawodach przeważnie na początek zostaje się sprzedawcą. I tu możesz wybrać dwie ścieżki kariery - albo zostaniesz takim sprzedawcą, albo co bardziej przyjemne możesz zostać szkoleniowcem dla sprzedawców. W takim wypadku możesz udać się na szkolenie i dowiedzieć się jak zostać takim szkoleniowcem (np. http://www.szkolatrenerow-ster.pl/). Na takim szkoleniu dowiesz się jak przeprowadzić ciekawe szkolenie oraz trening interpersonalny. Gdy już je ukończysz możesz zostać trenerem i uczyć inne osoby, jak być lepszym w swojej pracy, sztuki psychologii oraz zrozumienia drugiego człowieka. Każdy w zawodzie w finansach jeździ cyklicznie na takie szkolenia, więc myślę, że pracy by Ci nie zabrakło.
Powrót do góry
jatuwysiadam
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bros ja tez jestem na WSE, ale na couchingu - super uczelnia i studenci
Powrót do góry
Rediica

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co robić szkolenia które warto? Trzeba robić takie które Ciebie interesują...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: