EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
KarinaMa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 7:38 pm    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Pomyślałam, że fajnie stworzyć taki wątek, gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami i sugestiami odnośnie budowy domu, wiem, że sporo z Was ma to już za sobą, sporo przed sobą, więc na pewno możemy sobie pomóc. Ja podsyłam firmę, która zajmuje się dostarczaniem i montażem szamb betonowych www.szambabetonowe-betonex.pl , mega solidna, możecie na nich polegać i od razu taka sugestia, jeśli wahacie się nad tym, czy wybrać szambo betonowe, czy plastikowe, to zdecydowanie postawcie na beton, większa trwałość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martinez
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie powinniśmy na pewno zacząć od wyboru odpowiedniego projektu domu. Bardzo wiele fajnych propozycji udało mi się niedawno znaleźć na stronie DomywStylu.pl . Są one podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwiej będzie nam odnaleźć interesujący nas projekt. Co więcej przedstawiają się naprawdę interesująco, przy czym zarówno osoby ceniące sobie tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne znajdą tutaj coś idealnego dla siebie:)
Powrót do góry
huana
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję budowę domu ale najpierw chciałabym się dowiedzieć jak wszystko załatwić od początku. Wiem, że jest to spory wysiłek i sporo nerwów ale i tak myslę, że warto podjąć się budowy. Czytałam różne porady budowlane na blogu i formu firmy MG Projekt i jestem zdecydowana na budowę.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to wyzwanie, warto zerknąć tutaj jednak na propozycje jakiegoś fachowca dobrego, który się na tym wszystkim będzie znał. Myślę, że firma Kli http://www.kli.com.pl , sprawdzi się doskonale do takich działań. Warto zerknąć sobie na ich propozycje. Od papierków po aranżację.
Powrót do góry
paryzanka1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przymierzacie się do budowy domu, to najlepiej zrobicie jak zrobicie dobre rozeznanie w kwestii doboru odpowiednich narzędzi i materiałów, które oczywiście muszą być z jak najwyższej półki. O tym gdzie szukać samowiercących wkrętów oraz innych podobnych narzędzi, dowiecie się z Mangopress.pl. Tam znajdziecie wartościowy artykuł, którzy naprowadzi Was do profesjonalnego sklepu.
Powrót do góry
Saara
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowując się do budowy domu trzeba pamiętać, że nie da się sprawnie postawić budynku bez odpowiedniego sprzętu. Sporo prac wykonuje się na dużych wysokościach, dlatego warto zadbać o wciągarki linowe, które przeniosą cieżkie materiały budowlane na duże wysokości. Takie urządzenia przyspieszają prace a także czynią ją bezpieczniejszą.
Powrót do góry
szamba-betonowe

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu warto pomyśleć od razu o szambie. Mogę polecić ze swojej strony szamba betonowe międzychód. Jeśli poszukujecie dobrego produktu to na pewno tutaj taki znajdziecie.
Powrót do góry
lotkaa

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest koszt budowy domu? Ile kosztowały Wasze domy?
Kaarol

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom to kosztowna inwestycja. Znam temat doskonale z własnego doświadczenia. Najwięcej problemów przysporzyła mi łazienka i jej aranżacja. W ostateczności kupiłem projekt od fachowca ze sklepu www.lazienkiabc.pl - trochę to kosztowało ale nie żałuję.
Powrót do góry
PiotrTamten

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci kosztu budowy mojego domu nie powiem, ciężko mi powiedzieć, oszacować ile to dokładnie wyszło ale mogę Ci w innym aspekcie pomóc Smile Po prostu podskocz sobie na ul. Padykuły 1, 39-300 Mielec, tam ma siedzibę przedsiębiorstwo http://termicomielec.com.pl/ i oni bez problemu oszacują budowę Twojego wymarzonego domu (oczywiście potem go jeszcze wybudują Smile )
Powrót do góry
lisek777
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy zależy nam a idealnie równych pomiarach, dzięki takiemu urządzeniu https://machinetrade.pl/sklep/teodolity będzie to możliwe, można idealnie wyznaczyć kąt, spadek czy kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
r0mari0

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o budowę domów to bardzo ważne jest na zdecydowanie się na odpowiednich dostawców materiałów a chyba największym problemem jest dostawca betonu. Ja kupiłem beton w Rybniku http://www.cemex.pl/doradztwo-techniczne-1.aspx z tej cementowni i jeżeli chodzi i o jakość i o cenę byłem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
MacieX822

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mysle bardziej o kupnie mieszkania. Dom ma wiele plusów ale dla osoby mieszkającej samotnie na pewno nie jest to dobre wyjscie. Jeżeli zdecydujecie się na kupno takiej nieruchomości warszawa to polecam wam zajrzeć na osiedla zarządzane przez firme Status
Powrót do góry
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom trzeba też ocieplić. Budowa domu to bardzo duże przedsięwzięcie. Warto więc zajrzeć na stronę https://budujmy.eu/pol_m_Ocieplanie-i-tynkowanie-281.html. To świetnie wyposażony sklep budowlany, nie tylko w kwestii ogrzewania i tynkowania, ale również w wielu innych dziedzinach.
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w dom inteligentny takie jak tutaj: http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny . Budowa domu to poważna sprawa i inwestycja życia na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: