EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Klimatyzacja w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
krysia21
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam się czy nie założyć klimatyzatora by w przyszłym roku mieć komfort w mieszkaniu. W tym roku były często upalne dni, więc w domu nie było zbyt przyjemnie. Widziałam na stronie http://chigopl.page.tl/ ofertę jednej z firm oferującej właśnie takie klimatyzatory i muszę powiedzieć, że ich cena nie jest wygórowana porównując komfort jaki możemy otrzymać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepsol

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupował ktoś ostatnio klimatyzator? polecićie jakąś dobrą firmę która się tym zajmuje i najlepiej też montuje?
samaras

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrażam sobie życia bez klimatyzacji w upalne dni, nie lubię bardzo ciepła
Powrót do góry
Kadro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie wyobrażam sobie życia bez klimy. Pamiętam jak kilka lat temu w mega upalne lato przyklejałem sie do krzesła w biurze. To był koszmar, pot lał się po plecach. W końcu namówiliśmy szefa na klimę i problem się skończył. Ja też jak poczułem komfort posiadania klimatyzacji postanowiłem kupić sobie klime do domu. Do montażu wybrałem firmę Frapol http://www.frapol.com.pl/ - dobrali odpowiedni klimatyzator i wykonali montaż. Zajmują się też serwisem więc w razie czego można do nich zwrócić się po pomoc techniczną
Powrót do góry
Baby21
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak Wink Nie ma to jak wrócić latem z upalnego dworu do domu i móc poczuć przyjemny chłód. Takie urządzenia wcale nie są jakoś wielce drogie, na przykład Smart flex oferuje naprawde korzystne rozwiązania pod względem cenowym. Ponadto wentylacje te mają certyfikaty potwierdzające, że są one zgodne z systemami antybakteryjnymi, przeciwgrzybicznymi, przeciwglonowymi i przeciwleśniowymi.
Powrót do góry
rexot

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie będą koszta instalacji takiej klimatyzacji.
Powrót do góry
Kryspianin

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty są naprawde spore. Ale wiadomo, że klimatyzacja się przyda. Tylko, że trzeba mieć fundusze na takie coś. Ale jak na razie to poszukuje zasuwy pneumatyczne. Mozecie mi powiedzieć gdzie je kupić?
witrek78

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie do końca konieczne jest posiadanie klimatyzacji w domu, ale warto zadbać o odpowiednią wymianę powietrza. Wentylacja pomieszczeń chroni nasz przed wilgocią i rozwojem pleśni czy grzybów. Dzięki temu jesteśmy mniej narażeni na choroby szczególnie te związane z alergiami i układem oddechowym. Wentylując nasz dom czy mieszkanie możemy też pokusić się od odzyskanie ciepła z przepływów powietrza. Więcej na ten temat można poczytać na http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rekuperacja-czyli-odzysk-ciepla-z-wentylacji stronie, która przybliża tematykę rekuperacji.
Powrót do góry
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem koszty takiego rozwiązania w domu mogą być rzeczywiście nieopłacalne, ale klimatyzacja Warszawa w miejscu pracy to moim zdaniem rzecz niezbędna do komfortu i efektywnej pracy.
Powrót do góry
Kaska39

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetny. Sama mieszkam na poddaszu i klimatyzacja była obowiązkiem! Zdecydowaliśmy się w tym roku na klimatyzatory podsufitowe i jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz wystarczy sobie regulować temperaturę, a nie uciekać z mieszkania gdzieś nad wodę Smile Ogólnie kupowaliśmy urządzenia tej firmy http://chigo.pl/produkty/podsufitowe/ więc mogę śmiało polecić!
Powrót do góry
Rzepa

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-rob-to-skutecznie/ - tu znajdziecie informacje o czyszczeniu wentylacji. Sama inwestycja w nią to nie wszystko! Pamiętajcie o tym. W końcu chodzi o wasze zdrowie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: