EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Przyszłościowe kierunki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
szachownica
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde studia mogą być na swój sposób przyszłościowe. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre kwestie trzeba sobie ułatwiać. Dlatego świetną opcją jest możliwość skorzystania z http://e-statystyka.com.pl/. Zachęcam do lektury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgaDS

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baczkes napisał:
Moim zdaniem kierunek w pierwszej kolejności musi być odzwierciedleniem zainteresowań

i tak i nie Confused oczywiście to jest idealny układ - praca i hobby w jednym, ale nie zawsze jest to efektywne ekonomicznie.
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 2:09 pm    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Co prawda ja już jestem na studiach podyplomowych, ale mogę śmiało napisać, że warto iść na tłumacza. O ile oczywiście kogoś to interesuje. Jeśli ktoś z Was się waha nad tym kierunkiem to naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać. Ja obecnie studiuje tłumaczenie przysięgłe na studiach podyplomowych w Krakowie:[url] http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/tlumaczenie-przysiegle-i-specjalistyczne[/url] Poczytajcie sobie o tym, tam macie to wszystko fajnie opisane. Polecam!!
Powrót do góry
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 2:12 pm    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Co prawda ja już jestem na studiach podyplomowych, ale mogę śmiało napisać, że warto iść na tłumacza. O ile oczywiście kogoś to interesuje. Jeśli ktoś z Was się waha nad tym kierunkiem to naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać. Ja obecnie studiuje tłumaczenie przysięgłe na studiach podyplomowych w Krakowie:http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/tlumaczenie-przysiegle-i-specjalistyczne Poczytajcie sobie o tym, tam macie to wszystko fajnie opisane. Polecam!!
Powrót do góry
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ogromną rolę dzisiaj ogrywają języki obce. Dlatego na pewno warto się ich uczyć. Kto wie, czy nie będziemy chcieli w przyszłości jechać gdzieś za granice... Jeżeli nie chcemy wybrać się do szkoły językowej nic straconego. Możemy zawsze zapisać się na kurs języka, tak jak przykładowo ja chce zrobić. Na stronie https://lincoln.edu.pl/krakow/ znalazłam właśnie świetną ofertę.
Powrót do góry
Anulka020

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:58 am    Temat postu: kierunki studiów Odpowiedz z cytatem

Proponuję technik dentystyczny, kierunek medyczny, jest zapotrzebowanie na takich fachowców.
Szkoła Technik Dentystyczny w Zgierzu z internatem, znajomi zapisali córkę i są zadowoleni, a przede wszystkim córka jest zachwycona.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: