EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

remont łazienki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
Ailis

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 4:14 pm    Temat postu: remont łazienki Odpowiedz z cytatem

Czeka mnie niedługo remont łazienki. Wystrój mniej więcej już wiem jaki chcę. Szare ściany, ciemniejsze płytki, takie przedmioty jak toaleta;wanna itp musi być białe, natomiast dodatki czarne. Muszę jeszcze wybrać akcesoria instalacyjne sanitarne. Wczoraj cały wieczór czytałam różne fora i szukałam w internecie stron. Natknęłam się na http://goodwork.com.pl/ . Czy ktoś może robił u nich zakupy? Albo wasi znajomi? Myślę, że zdecyduję sie właśnie na tą firmę, ale jeszcze czekam na jakieś inne wskazówki i pomoce z waszej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dodosz

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to idealnie trafiłeś. Ja z własnego doświadczenia pozwolę sobie zwrócić Ci uwagę na odpowiedni dobór narzędzi do pracy. Zaufaj mi, solidne narzędzia to podstawa dobrze wykonanej roboty, tak naprawdę to ponad połowa sukcesu, a chyba chcesz, żeby Twoja łazienka była najwspanialszą łazienką na osiedlu Smile
Powrót do góry
Kadro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm a ten remont będzie Ci robia jakas firma? Bo u mnie generalny remont łazienki wykonywała ekipa z Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/flizowanie-bialy-montaz/ . Nie kupowałam wcześniej materiałów, po prostu zdałam się na nich - doradzili co wybrać aby było w rozsądnej cenie i porządne. Generalnie warto zdac się na fachowców.
Powrót do góry
Baby21
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam trochę z inne beczki pytanie, dla osób które mają zwierzaki (zwłaszcza psy) w domu. Mieszkam w bloku i mieszka z nami bardzo żywotny pies, a planujemy położyć nowe płytki w łazience. Nie za bardzo wiemy, co na ten czas z nim zrobić... koleżanka mi podpowiedziała, że mogę go np. oddać na 2 dni do hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Dużo za to nie zapłacę (rzeczywiście, sprawdziłam na http://psipensjonat.com.pl/o-nas/cennik/ i ceny nie są wysokie), a przynajmniej będę miała święty spokój... a co Wy myślicie o tym rozwiązaniu?
Powrót do góry
azkyrt

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę remontów - tylko bałagan i kupa roboty.
Powrót do góry
Drigi22

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oferty podesłaliście, może z którejś skorzystam w najbliższym czasie.
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont nie jest to taka łatwa sprawa ale jak się za to odpowiednio weźmiesz to pójdzie raz dwa. My remontowaliśmy ostatnio łazienkę i postanowiliśmy ją całkowicie odmienić.Przede wszystkim jest to łazienka bez okna więc musieliśmy kupić lustro które optycznie powiększa łazienkę. http://www.lustrowramie.pl/lustro-podswietlane-w-ramie-614s/ . A ehfet końcowy, mega ja jestem zadowolona.
Powrót do góry
aniaola37
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już na szczęście jestem po takim generalnym remoncie. Nawet nie wiedziałam, że remont łazienki może być aż tak drogi... Masakra, ale u mnie też było co robić. Teraz czeka mnie najprzyjemniejsza część, czyli kupowanie dodatków, tu już całą robotę biorę na siebie. Znalazłam już sklep z wieloma ciekawymi dekoracjami do łazienki https://desideradesign.pl/kategoria/lazienka coś na pewno się ciekawego znajdzie
Powrót do góry
devilinside

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podczas remontu trochę szczęścia, bo udało mi się trafić na takich fachowców jak ci z firmy https://strefalazienek.pl/ . Nie dość, że płytki łazienkowe zostały dobrane idealnie pod bardzo wymyślne preferencje mojej żony, to jeszcze dodatkowo gratis mieliśmy zrobiony projekt łazienki wraz z wizualizacją, więc wiedzieliśmy, że nie kupujemy tak zwanego "kota w worku" Smile
Powrót do góry
ruyk

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiś fajnych akcesoriów do łazienki, gdyż jestem w trakcie remontu. Znacie może strony sklepów internetowych takich jak https://zasmakujradosci.pl/ gdzie znajdę jakieś fajne rzeczy do łazienki? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc Smile
Powrót do góry
kenta
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że w łazience najlepiej sprawdzą się płytki. Ja na stronie http://www.pianopoli.eu/pelna-oferta-salonu-plytek/ znalazłam świetny poradnik odnośnie płytek do salonu. Warto przyjrzeć czy są podobne artykuły dotyczące łazienki. Takie uwagi czasem mogą okazać się bardzo pomocne.
Powrót do góry
marti.80

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie podjąłbym się remontu łazienki samemu. Nie mam odpowiedniej wiedzy, narzędzi i umiejętności.
Powrót do góry
albercik89

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak sam potrafiłem położyć panele oraz pomalować ściany w mieszkaniu, tak już niestety ale płytek w kuchni czy łazience nie potrafiłbym samemu ułożyć. Nie umiem takich rzeczy robić. Najchętniej wtedy się bierze specjalistów.
wylaka

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślicie, że płytki glazureowe w łazience to jedyne dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
play
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"azkyrt" napisał:
Nienawidzę remontów - tylko bałagan i kupa roboty.

jeśli sobie to dobrze zorganizujesz to nie jest tak źle Smile no parę dni żyje się jak na wiariackich papierwach ale warto dla efektu końcowego. jak mój narzeczony bawił się tymi gładziami, tynkami czy co tam się na ściany kładzie to wybyłam do rodziców, ale pomogłam przy malowaniu Smile to akurat było przyjemne, kupiliśmy spoko farby duluxa easy care i w sumie szybko nam to poszło. 5 pomieszczeń załatwiliśmy w 2 dni, nie musieliśmy drugi raz malowac co trochę zaosczędziło nam czasu Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: