EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Impreza integracyjna w górach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 9:25 am    Temat postu: Impreza integracyjna w górach Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z taką integracją - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php ?
Co o tym sądzicie? My miejscówkę mamy zaliczoną, pytanie - czy wy również doświadczyliście takiego miejsca i jak je oceniacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mokasyn
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na imprezie integracyjnej w Beskidach i naprawdę mi się podobało.
Powrót do góry
Mariusz1999
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham góry i tego typu wyjazdy. Nawet namawialiśmy szefa i sugerowaliśmy mu by zorganizował dla naszego zespołu taki event, ale w końcu postawił na taką imprezę na autodromie słomczyn. Przypuszczam, że też będzie super, może nawet lepiej niż w górach Wink
witrek78

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są takie imprezy, gdzie mamy połączoną rekreację z aktywnością fizyczną. Swojego czasu byłem na takiej, gdzie mieliśmy możliwość postrzelać z różnego rodzaju łuków i wiatrówek. Spodobało mi się do tego stopnia, że postanowiłem sobie kupić coś z kategorii. Wybrałem polecany przez wiele osób http://www.protarget.com.pl/pol_m_Strzelectwo_Wiatrowki_Wiatrowki-dlugie_Wiatrowki-PCP-493.html teraz tylko muszę znaleźć najbardziej odpowiedni dla mnie model.
Powrót do góry
mokasyn
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W górach bardzo dobrze się integruje.
Powrót do góry
Amelia2772
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno jest to fajna opcja na wyjazd. Jednakże sama raczej wolę wybierać się w góry po to, aby faktycznie po nich pochodzić. Nawet marzy mi się nieco dłuższy wypad w Bieszczady, wobec czego już powoli rozglądam się za dobrym sprzętem. Na pewno chciałabym ze sobą zabrać taki kubek termiczny https://qdecor.pl/gadzety/akcesoria-turystyczne/kubki-termiczne/kubek-termiczny-contigo-west-loop-2-0-czarny-mat-nowosc-2014,produkt6541/ , bo przy długim marszu jednak nie ma to jak ciepła herbata z miodem:), a tutaj temperatura napoju jest utrzymywana nawet od 5-ciu godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Severus

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planuje ktoś imprezę integracyjną w nieco odleglejszym rejonie, to myślę, że sporą uwagę wypadałoby zwrócić na odpowiedni środek transportu. Z doświadczenia wiem, że w przypadku nieco większych grup, warto jest wybrać się gdzieś pociągiem. Ja podróżując po Europie korzystam ze strony http://europodroze.pl/, bo w przypadku grup powyżej 9 osób, można liczyć na dużo atrakcyjniejsze oferty, co w niektórych przypadkach może mieć niemałe znaczenie. A Wy czym najczęściej podróżujecie? Wink
Powrót do góry
Tosieek55
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobry pomysł, warto stawiać na takie wyjazdy, a imprezy firmowe organizuje w różnych miejscach firma Argentum-Event, więc wycieczka pracowników w góry, a nawet za granicę nie stanowi dla nich problemu.
Powrót do góry
madi

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Team building to super sprawa - integracja to najważniejsza kwestia, by atmosfera w firmie wciąż była przyjemna i motywowała do dalszej pracy w grupie. Są takie miejsca, gdzie pracownicy sami się itnegrują, ale jesli nie to dobrze, żeby przełożony o to zadbał Smile
Powrót do góry
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, że stworzyć naprawdę dobrą imprezę integracyjną to jest sztuka. Moim zdaniem samemu jest ciężko to zorganizować, dlatego warto pomyśleć o odpowiednich osobach które tym się zajmą. Ja przykładowo wpadłam ostatnio na ofertę tej firmy http://www.fxevents.pl . Wydają się naprawdę profesjonalni, mają naprawdę sporo do zaoferowania i do każdego tworzą indywidualny program- także według mnie to brzmi naprawdę świetnie. Może więc warto pomyśleć o takiej propozycji.
Powrót do góry
Antek76
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, impreza integracyjna może bardzo dobrze wpłynąć na cały zespół. Przecież jeśli relacje między pracownikami w firmie są dobre, to można być spokojnym o realizację założeń. Właśnie dlatego warto zaplanować wyjazd w takie miejsce jak http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia/imprezy-integracyjne i tam zadbać o integrację zespołu. To na pewno warto dobrze wpłynie na wyniki firmy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: