EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

skóra-trądzik.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Biologia i ochrona środowiska
Autor Wiadomość
szachownica

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieg laserowy Ellipse może znacznie pomóc w walce z trądzikiem czy też bliznami potrądzikowymi. Takie zabiegi wykonuje w Vici Clinic w Krakowie przemiła Pani Kasia. O efektach poczytaj sobie koniecznie na stronie kliniki ale myślę, że będziesz z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka a ja właśnie chce się z Wami podzielić świetnym artykułem, który mi koleżanka poleciła http://www.cristals.pl/3-domowe-maseczki-na-tradzik/ . Znajdziecie tutaj ciekawe sposoby, aby zwalczyć trądzik naturalnymi metodami. Wydaje mi się, że warto spróbować najpierw takich metod, zamiast od razu na przykład iść do dermatologa. Czasami rozwiązania są blisko...
Powrót do góry
novack

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że w takich tematach warto się popytać znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo dobrze sprawdza Smile
zatroskana

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam masakryczny trądzik w dzieciństwie i pozostały mi po nim okropne blizny :/ Próbowałam tuszować je makijażem, ale z każdym dniem miałam tego coraz bardziej dosyć. Dobrze że znalazłam profesjonalną klinikę http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/blizny-po-tradziku/ i jestem właśnie umówiona na zabieg. W końcu będę mogła cieszyć się latem i kąpać w morzu bez żadnych ograniczeń
Powrót do góry
kolodziejka

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku wielu problemów ze skórą, zwłaszcza tych, które nawracają lub w ogóle nie mijają jest wizyta u lekarza. Ja po wielu namowach siostry w końcu umówiłam się na wizytę. Wybrałam dermatologa z Łodzi,bo tylko tu miałam sprawdzoną poradnię http://melissamed.pl/dermatolog i okazało się, że to był strzał w 10! W końcu ktoś dokładnie obejrzał moją skórę, powiedział jakie problemy jej dotyczą i podpowiedział jakie kosmetyki warto stosować , a z jakich lepiej rezygnować. Teraz w końcu udało mi się zminimalizować wiele dolegliwości i mam coraz mniejsze opory przed wychodzeniem z domu bez makijażu (a wcześniej nigdy nie wyszłam z domu nieumalowana).
Powrót do góry
Sagat9000

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trądzik najlepszy jest sok pomidorowy. Taka jest prawda.
ritaan

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie kosmetyki to jedno ale niestety często zdarza się tak, że sama pielęgnacja nie wystarczy i wtedy warto skonsultować się z dermatologiem, który ewentualnie zaproponuje konkretne leczenie farmakologiczne. W Katowicach można wybrać się do poradni dermatologicznej w szpitalu http://www.geomedical.pl/. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich oferty ? Jak wrażenia ?
Powrót do góry
Milka77
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, z tą skórą to w ogóle jest bardzo duży problem. Ja na przykład bardzo lubię sobie czytać informacje na różnego rodzaju tematycznych stronach w stylu chociażby DermoZdrowi.pl. Ostatnio miałam okazję przeczytać ten konkretny artykuł http://dermozdrowi.pl/alergia-objawy-skorne-ktore-zlagodzisz-domowymi-sposobami/ i przyznam wam, że trochę on namieszał w mojej głowie, dzisiaj już nie przepłacam za różnego rodzaju specyfiki tylko leczę się domowymi mieszankami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Biologia i ochrona środowiska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: