EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Jak skutecznie i szybko schudnąć bez efektu jo-jo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
Alchris

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu ćwiczyć i dobrze się odżywiać. Jeśli samemu nie umie się ułożyć diety i skomponować ćwiczeń to warto poprosić o pomoc fachowca. Mi pomagał osobisty trener poznań i mam dzięki niemu niezłe efekty czyli -20 kg łącznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konkubina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myslicie o detoksie? czytalam ostatnio na ww.darnatury.pl/blog/article/detox-organizmu o tym i zastanawiam sie czy ma to prawo bytu i rzeczywiscie cos daje
Powrót do góry
Jagiello

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu trzeba mieć umiar w jedzeniu i zdrowo się odżywiać wtedy odchudzanie nie będzie potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
glovis

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze ja nie sądziłam, że dieta jest tak ważna dopóki nie przeczytałam artykułu https://stopnadwadze.pl/porady/porady-odzywianie/aspartam-a-odchudzanie/ teraz to wszystko jasne! Biegam, biegam a schudnac nie moge a sie okazuje, ze ja w ogole jadlam nie to co trzeba... pieknie...
Powrót do góry
Ms.Huckelberry

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie to nie zawsze wystarczające rozwiązanie. Sama jadałam zdrowo, 3 posiłki dziennie - nie mialam potrzeby wiecej, jak mi się zdawalo - czasem jakas przekaska, od wielkiego dzwonu ciastko czy inny grzeszek. A waga rosla i rosla. Moglaby chociaz stac w miejscu skubana Razz Dietetyk, u którego byłam powiedział, że nie sztuka ograniczyć posiłki, bo co z tego, że jem ich trzy, gdzie wydaje mi się, że to mało, skoro są one jeszcze raz czy półtorej raza takie, jak być powinny przy jedzeniu 5-6 razy dziennie. Ale za gotowaniem nie przepadam, wiec zaczelam szukac alternatywy i pomyslalam o dietetycznym cateringu. Teraz jem 2x tyle posilkow co wczesniej, pomaga mi w tym macro bios bar, a waga stopniowo schodzi w dol i jestem przeszczesliwa. Jem czesciej, mniej, pyszne rzeczy, bardzo roznorodne. Wazne jest tez, zeby zmieniac co jakis czas kalorycznosc, zeby organizm nie przywyknal i metabolizm nie zasnął. W tej chwili jestem na -12 kg, od wagi idealnej dzieli mnie jeszcze troche, ale wiem, ze jak sie tylo, to latwo nic nie przyjdzie.
Olaaa90

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedynym skutecznym sposobem na odchudzanie jest inwestycja w treningi personalne. No inaczej się niestety nie da - tylko stała opieka i nadzór nad ćwiczeniami są w stanie szybko i skutecznie pomóc w zrzuceniu kilku kilogramów.

Ja swojego trenera znalazłam tutaj: http://lepszytrener.pl/trening-personalny/warszawa
wiesiu12321

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważny jest ruch i odpowiednie odżywianie, można też wspomóc się suplementami dity takimi jak Piperyna to znaczy w pełni naturalnymi i bezpiecznymi, których stosowanie przynosi skutki bez efektu hiphopowego joł joł
janowik

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy diety ale tylko sprawdzone, niestety pełno jest dzisiaj różnego rodzaju produktów, które z suplementami diety na odchudzanie nie mają za wiele wspólnego.
natka32
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego uniknęłam bo stosowałam rewelacyjny spalacz tłuszczu Slimmer Time
Gregot

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby schudnąć trzeba się przede wszystkim zdrowo odżywiać. Posiłki przygotowywane w oparciu o same zdrowe produkty powinny być podstawą każdej zrównoważonej diety. Warto sięgać po ekologiczne artykuły spożywcze, które z resztą są co raz bardziej popularne. Dieta powinna być ułożona indywidualnie przez dietetyka. W przeciwnym wypadku możemy narazić się na nieoczekiwane skutki jak efekt jojo.
Powrót do góry
Pchła234

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta dobrana przez dietetyka, sprawdzenie czy nie ma się chorób lub innych przeciwwskazań a potem dużo odpowiednio zbilansowanej aktywności fizycznej Smile Moim zdaniem to najważniejsze. Wszystko zależy też od tego ile ma się do zrzucenia - czasami waga jest bardzo duża i wtedy może być już konieczna wizyta u chirurga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pinek

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsza w odchudzaniu jest odpowiednia, zrównoważona dieta, oraz sport. Poza tym jeżeli komuś zależy na szybkich efektach, to można też skorzystać z różnych zabiegów pielęgnacyjnych np. takich jak endermologia lub drenaż limfatyczny. Endermologia inaczej jest masażem podciśnieniowym, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. W efekcie zabieg ten pozwala się odchudzić, pozbyć się cellulitu, lub wymodelować sylwetkę.
Powrót do góry
Marijka

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praca przy pomocy dietetyka byłaby najlepszym rozwiązaniem to jasne! ja niestety wpadłam w sidła eksperymentów dietetycznych i moja ostatnia przygoda z dietą 800kcal skończyła się tygodniowymi zapaciami, których nijak nie mogłam sie pozbyć... pomogł dopiero dicopeg 10g ale wniosek po tym jest taki - ze jednak dieta powinna byc zbilansowana, a takie głodówki jesli juz to jedynie krótkotrwałe ;/
Powrót do góry
aaama
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana nawykow zywieniowych bedzie najlepsza, dzieki temu nie bedzie efektu jojo.
alinakrajecka

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na schudnięcie jest regularne uprawianie sportu. Ja najwięcej straciłam na wadze trenując narciarstwo biegowe. Polecam Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: