EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
blabli100

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 8:58 am    Temat postu: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Szukam dobrej szkoły kształcącej na kierunku Logistyka, czy ktoś z Was słyszał coś o Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu?
Będę wdzięczna za opinie.
Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katalan1985

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 11:20 am    Temat postu: MWSLiT we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem studentem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu i z czystym sumieniem mogę polecić te szkołę.
Zajęcia spoko, kadra z najwyższej półki - profesorowi z UE i Politechniki Wrocławskiej. Praktyki i staże u gigantów z branży logistycznej. Szkoła ma spore dofinansowanie z Unii na niektóre zajęcia i podręczniki. Można się starać o stypendium naukowe, socjalne. Spoko. Inżynier logistyk jest w końcu zawodem przyszłości, a dobrych logistyków wciąż brakuje na naszym rynku pracy. Polecam!!!
Powrót do góry
alek57

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy logistyka jest tam kierunkiem, czy specjalnością? jakie są specjalizacje i czy można tam robić magisterkę?
Powrót do góry
katalan1985

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 10:08 am    Temat postu: MWSLiT Odpowiedz z cytatem

Logistyka na MWSLiT jest kierunkiem a nie specjalizacją. Specjalności na kierunku logistyka:
- studia licencjackie I stopnia: systemy logistyczne, zarządzanie transportem,
- studia inżynierskie I stopnia: systemy informacyjne w łańcuchu dostaw , automatyzacja i utrzymanie systemu magazynowego (obie specjalności współfinansowane ze środków UE ).
Magisterkę - jak najbardziej można zrobić na uczelni.
Powrót do góry
j.bartniak

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 9:03 am    Temat postu: MWSLiT Odpowiedz z cytatem

Osobiście o mwslit za dużo nie wiem tyle, co ze słyszenia od kogoś, ja sama stoję przed wyborem uczelni, biorę pod uwagę mwslit, bo chcę studiować zaocznie logistykę. Słyszałam od znajomych pozytywne opinie o tej uczelni
Powrót do góry
becero

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tam zrobić magisterkę, wiem bo sam jestem studentem MWSLiT. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć na tema specjalizacji to najlepiej zajrzeć na stronkę Uczelni http://www.mwsl.eu/
Powrót do góry
tossa11

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzałem na ich stronkę, program wygląda ciekawie, fajnie że można tam zrobić magisterkę a nawet zostać na studiach podyplomowych.
Powrót do góry
florek688

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka..?? Hmmm.. Wszyscy wkoło trabią o tej logistyce. Nawet u mnie w liceum otwierają klasę o profilu logistyczno - spedycyjnym? Sam za wiele nie wiem co to tak naprawdę jest. Polećcie jakieś gazetki do poczytania!!
Powrót do góry
werych
VIP
VIP

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transport jest, był i będzie. Ja uważam, że to ciekawy kierunek. Praca raczej pewna pod warunkiem znajomości dwóch języków obcych...
profisol

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gazeta transportowa - dobra lektura i taka dla laików i dla branżowców. Poza tym Eurologistics dobra, ale droższa. Dużo fachowej literatury po angielsku. Wiem, bo ostatnio się tym interesowałem.
Powrót do góry
herbi88

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie moze jakies informacje ne temat czesnego?? Ile sie placi za studia niestacjonarne na wydziale logistyki i czy sa jakies opcje rozlozenia tego na raty?
Powrót do góry
flora

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to, ze kazdy narzeka na brak pracy, ze albo marne oferty, albo kiepska pensja, a tak naprawde najlepiej troszkę się rozejrzeć i można coś znaleźć fajnego. Teraz jestem bez pracy, dlatego jestem na bieżąco z ofertami, jest w czym wybierać. Dużo info na temat firm spedycyjnych, logistyka i cała branża TSL. Znajomy pół roku pracuje już w Rabenie, może uda mi się tam wkręcić, ale podstawa to praktyki i doświadczenie, bez tego słabo z załapaniem się na dobrą ofertę.
Powrót do góry
tsl

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę są różne opcje rat, najlepiejn zadzwoń do dziekanatu, tam powiedzą o szczegółach!!!
Powrót do góry
majorr_90

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że aby studiować logistykę i pracowac właśnie w tej branży, wcale nie trzeba od razu znać dwóch języków - we Wrocławiu, gdzie mieszkam, są uczelnie, które dobrze uczą od podstaw. Ważne jest solidne przygotowanie do pracy w branży TSL, krok po kroku można spokojnie wszystko jakoś ogarnąć, nie trzeba od razu byc alfą i omegą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamil1988665

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z majorr, że aby studiować logistykę we Wroclawiu, nie trzeba od razu znać pięciu językow, bo tego spokojnie moga nauczyć, nie wiem, jak jest w innych miastach, ale studiowanie logistyki (nawet studia magisterskie są mozliwe na Sołtysowickiej)!!! nie musi być trudne
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: