EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
jerwasz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wyższa szkoła" - czyli że prywatna? To raczej nie jest dobry pomysł, bo papierek, który dostaniesz, nie będzie wiele warty. O kosztach nie wspomnę... Lepiej już wybrać studia zaoczne, ale na jakiejś renomowanej uczelni.
katarzyna_olawa

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze logistyka to taki kierunek, który dopiero nabiera rozmachu,choć wcześniej nie było o nim tak głośno, to teraz są dobre uczelnie, które organizują fajne studia z logistyki i przygotowują do pracy, poprzez staże i praktyki! lepiej opłaca się skonczyc studia w branzy transport i spedycja, bo łatwiej o prace, zwłaszcza w dużych miastach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgorzata_Ko

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście języki trzeba znać, teraz dla pracodawcy ang to podstawa, ale najgorzej, to się zniechęcić i nie pomyśleć o studiach... ważne,żeby mieć jakiś cel, ja studiuję logitykę we Wroclawiu na mgr i powiem, że na początku też się obawiałam, ale studia super, dają radęSmile nie bać się studiować ludzie!!!! Very Happy
Powrót do góry
Kisusis

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zdania że wystarczy przyłożyć się do nauki i nie opuszczać wykładów a można wszystkiego nauczyć się od podstaw
Powrót do góry
Ypsilon

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 9:40 am    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

ale numer, ostatnio składałem CV do jednej z firm logistycznych, jeden ze starszych pracowników był po MWSLIT i mówił, że od razu znalazł prace po studiach własnie w tej firmie;) chwalił sobie i pracę i uczelnię Very Happy
Powrót do góry
MałgoSSSSSSSSSSSSS

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez słyszałam, że po logistyce mozna trafić na naprawdę dobrze płatną pracę, więc możliwie, że mnie też się poszczęści:) jestem na II roku na MWSLIT i jak na razie (odpukać) do przodu! dodatkowo mam to szczęście, że nie muszę dojeżdżać nugdzie dalej do drugiego miasta, wszystko pod nosem.
Powrót do góry
Ammy

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 1:29 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

Duzo dziewczyn uważa, że logistyka jest tylko dla mężczyzn! Ale ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, logistyka rownież, dla kobiet także!!!!Jestem tego najlepszym przykładem;) Skończyłam ten kierunek, jestem magistrem z Wrocławia i pracuję teraz w tym samym mieście w branzy TSL.
Powrót do góry
AgaLAb

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 12:51 pm    Temat postu: Aga La. Odpowiedz z cytatem

Tak jak kiedyś informatyk był w każdej firmie niezbędny, tak teraz logistyk jest na wagę złota. Trzeba czasem wziąć sprawy w swoje ręce i nie narzekać, że nie ma pracy po tych kierunkach, tylko działać.
Powrót do góry
Grzesiekk821

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:38 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

no chyba jasna sprawa, że rodzice czy ciocia nie nauczą się za nasie, Twoja kariera (i jak ona się potoczy) zależy od nas,a reszta to trochę szczęscia i fajna atmosfera na Uczelni. Mnie się trafiło idealnie przyznam - dobry dojazd, wykłady i ćwiczenia z logistyki na dobrym poziomie, naprawdę fajni wykładowcy Smile
Powrót do góry
WojtekJunbw

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 2:42 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

dobry temat ta logistyka, sporo nowych wątków w necie o kierunku transport i logistyka, pomyśleć zawsze warto o swojej przyszłości i karierze - jako mało doświadczony logistyk (pracuję dopiero 2 lata w rodzinnej firmie) śmialo namawiam na studiowanie Laughing
Powrót do góry
Kolly_6

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 11:43 am    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

Ja jestem najlepszym przykładem tego, że studiować warto, a szczególnie logistykę. Korzystam z bardzo ciekawych warszatów i praktyk, które tak naprawdę niezależnie od branży pozwalają nam obserwować i uczyć się sposobu funkcjonowania firm (w moim przypadku TSL). Praktykant zdobywa wiedzę nie tylko fachową, ale i społeczną poprzez kontakt z pracownikami firmy, a nawet klientami, jak w moim przypadku. Dodatkowo kształtuje takie umiejętności, jak praca w zespole, odpowiedzialność, sumienność, praca pod presją czasu, a to umożliwia później łatwiejszy start w pracy zawodowej. Very Happy
Powrót do góry
Wanda

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 2:06 pm    Temat postu: Logistyka Odpowiedz z cytatem

Fajnie wiedzieć, że są takie fora dla studentów, gdzie można się poradzić i zapytać już doświadczonych a propos studiówSmile Jestem zainteresowany logistyką i w tym kierunku zamierzam wiązać swoją przyszłość. Coś więcej na temat takich studiów, najlepiej we Wrocławiu? Proszę o opinie Very Happy
Powrót do góry
DomiT.

PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 1:48 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

WANDA, piszę tu do Ciebie: no dobrze kombinujesz, żeby kogoś podpytac doświadczonego, masz szczęście, bo akurat trafiłeś na mnie, gdzie jestem już po logistyce mgr i polecam Ci osobiście MWSLIT we Wrocławiu Smile [/quote]
Powrót do góry
Radek_Ulat

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 2:31 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

co do kierunku, jakim jest logistyka, ma on duże zastosowanie na rynku pracy, jest popularny i szeroko rozpowszechniony. Jeśli ktoś chce czegoś się nauczyć i coś w życiu osiągnąć, to uda mu się to bez względu na rodzaj szkoły. trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Junior

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 1:57 pm    Temat postu: MWSLIT Odpowiedz z cytatem

racje, logistyka dla mnie to jest to - zwłaszcza, że zadowolony jestem z mojej uczelni, na której studiuję. Popieram też opinie, że studia na uczelni prywatnej są nowoczesne i odpowiadają na wymagania współczesnego rynku pracy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: