EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Otwieram firmę - promocja biznesu - pomóżcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie
Autor Wiadomość
Magdula88

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z każdą promocją/reklamą zaczęła od środka. W poprzedniej firmie miałam zająć się marketingiem, ale nasz produkt i sklep były tragiczne wiec przyciagniecie uwagi klientów nic by nie dało... Teraz pracuje w cukierni i posłuchali się moich rad. Zabali o swietne wyposażenie dzieki firmie http://savpol.pl/ , więc marketing juz w tym przypadku ma sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wykorzystać najnowsze pomysły biorąc udział w tematycznych szkoleniach - na własnej edukacji nie ma co oszczędzać. Zobacz to http://mindsupporters.com/training/szkolenie-z-nowoczesny-marketing/ - moim zdaniem fajne i niedrogie a na bank wyniesiesz z niego bardzo dużą wiedzę i wykorzystasz skutecznie w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
antekgrzesik

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci mogę polecić firmę która robiłam mojemu wujkowi wszystko - od loga, przez wizytówki, stronę i teraz dalej coś dla niego robią i jest mega zadowolony. sprawdź sobie na http://bizzweb.pl/ jak coś to pisz że ode mnie masz kontakt Smile
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko dobrą promocją, ale również usprawnieniem funkcjonowania firmy są nowoczesne rozwiązania technologiczne. Kompleksową usługę ich wdrażania i doradztwa prowadzi firma http://sidgroup.pl/ . Myślę, że warto zainwestować w nowoczesne aplikacje biznesowe.
Powrót do góry
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zorientować się, gdzie oferują druk plecaków reklamowych. Są to bowiem świetne gadżety dla klientów, które jednocześnie stanowią niebywałą reklamę. Warto zainwestować w takie produkty.
Powrót do góry
Moska90
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, taki marketing zawsze był skuteczny i to się w ogóle nie zmienia. Ja mogę Wam podsunąć pomysł, by zainwestować w dobre beachflagi. Jeśli chodzi o druk, to wykonacie go w dobrych drukarniach, a jeśli chodzi o maszty i podstawy, to znajdziecie je w http://www.axox.eu/ Pamiętajcie, że taka reklama zawsze robi wrażenie na klientach.
Powrót do góry
torbaczowa

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o tym, żeby skorzystać z fachowej pomocy, której udzielają agencje interaktywne ? Możesz zlecić wykonanie danej pracy a potem cieszyć się efektami Smile Warto dobrze zaplanować reklamę swojej firmy, bo tak naprawdę to w większości od niej zależą twoje przyszłe zarobki.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaką firmę zakładasz, bo warto szukać ciekawych rozwiązań, aby zaoszczędzić. Mogą się tutaj sprawdzić aukcje poleasingowe takie jak tutaj; https://aukcje.efl.com.pl są one tanie i sprawdzone.
Powrót do góry
Darosin

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętnie jakie usługi świadczy firma, jej promocja powinna być skuteczna i w łatwy sposób trafiać do klienta. Ostatnio widziałem pewien wywiad https://www.youtube.com/watch?v=qrhr4N24Ry0 , w którym poruszono m.in. kwestię tworzenia skutecznych reklam. Każda dobra reklama powinna być bodźcem dla konsumenta i w łatwy sposób wpływać na decyzję o zakupie danego produktu.
Powrót do góry
Komo32

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakość usług i zadowoleni klienci to najlepsza reklama
mikas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hosting ma również bardzo duże znaczenie, ale na pewno nie decydujące. Zresztą - konto hostingowe uważam akurat za całkowitą podstawą. Musi działać szybko i niezawodnie. Bo kto wejdzie do serwisu, który długo się ładuje?
Powrót do góry
Magroj

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w biznesie ważniejszy jest lojalny partner niż reklama? Poczytajcie http://sodexolojalnosc.pl/baza-wiedzy/lojalny-partner-w-biznesie-wart-wiecej-niz-reklama/ Ludzie za bardzo skupiają się na rzeczach mniej istotnych, zamiast zacząć od zbudowania zaufania wokół swojej marki.
Powrót do góry
PSEUDOKAT

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak najbardziej będzie to dobra forma reklamy i fajny upominek dla klientów ale najwazniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest strona internetowa Smile Znalazłem ostatnio firmę która zajmuje się wykonywaniem takich stron spejalnie dla szkół - Szkolna strona internetowa - sam zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usług Smile Co myślice, warto ?
Powrót do góry
Codi3

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest aby posiadać własną przemyslaną koncepcję - trzeba mieć pomysł na swój marketing. Podstawą powinny być tu reklamowe gadźety. Jezeli je masz to możesz prowadzić wiele form marketingu bezpośredniego Smile
nunax

PostWysłany: Sob Cze 10, 2017 7:24 pm    Temat postu: promocja firmy Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy jaki to rodzaj biznesu ale media społecznościowe to podstawa, jak cie nie mam w internecie to cię nie ma w ogóle;)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: