EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Pomysł na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie
Autor Wiadomość
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł Smile jednak myślę ze sam pomysł nie wystarczy. Ważne jest to żeby mieć wystarczająco pieniędzy na start. Warto skorzystać z wielu programów unijnych. Myślę że ten program w Twoim przypadku będzie najlepszą opcją: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/rpo-podkarpackie-12/ Można dostać spory zastrzyk gotówki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmarzonaa

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 8:51 am    Temat postu: pomysł Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście nad wzięciem udziału na przykład w Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 i porozmawianiu na przykład z prezesem zarządu Colian S.A. czy też Piotra i Pawła S.A.? Mnie bardzo ciekawi skąd wziął się u tych osób pomysł na to co robią i jak go rozkręcili.
Powrót do góry
ridley

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bycie domokrążcom tak zwanym to jeszcze nie biznes.
Sigmar

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes jak biznes, sprzedajesz w ten sposób jakieś produkty.

Co innego to jakość takiej działalności.

W tych czasach domokrążcy to już raczej przeżytek, kojarzący się głównie z wyłudzaniem od osób starszych. Jako społeczeństwo również coraz rzadziej decydujemy się otwierać drzwi osobom, których nie znamy.

Z tego względu tak zwani domokrążcy przenieśli się teraz do serwisów społecznościowych - tam mają od razu szerze pole do popisu.

Generalnie jeżeli biznes, to najlepiej w internecie. Można tam sprzedać / oferować wszystko jeżeli tylko zadba się o odpowiednią promocję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justyna8
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie w swojej firmie wysyłać dużo korespondencji to możecie śmiało pomyśleć o zakupie specjalistycznych sprzętów. Na stronie http://hefter.pl/ znajdziecie duży wybór kopertownic, składarek do listów czy też otwieraczy. Warto rzucić okiem na ich ofertę.
Powrót do góry
ameliia29

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze warto otworzyc sklep internetowy i probowac sprzedazy roznych produktow Smile nie trzeba miec jakiegos kolosalnego wkladu finansowego bo mozna startowac z domu a pozniej z czasem wynajac lokal Smile
Powrót do góry
adik356
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na biznes to jedno, ale żeby się utrzymać trzeba szukać oszczędności. Według mnie księgowość online to dobre rozwiązanie. Można sprawdzić sobie program https://wfirma.pl/artykul/cennik on nie jest drogi, ale jednocześnie bardzo funkcjonalny, także warto wziąć go pod uwagę, tym bardziej, że jest to najbardziej zaawansowany system w Polsce.
Powrót do góry
marekkoson

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:45 pm    Temat postu: Sprzedaż bazy danych Odpowiedz z cytatem

Do B2C lub B2b bardzo polecam korzystanie z legalnej sprzedaży bazy danych z kontaktami do osob,firm odpowiednio wyprofilowanych. Jeżeli sprzedajemy coś lub też chcemy pozyskać nowych partnerów biznesowych, firma https://target-media24.pl/ ma idealne do tego rozwiązania. Można kupić u nich baze danych klientów, z którymi chcemy się skontaktować, bez pustych lub nieważnych rekordów.
Powrót do góry
Kaska39

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii usprawnień w firmie to dorzucę tylko, że moim zdaniem warto wdrażać tego typu systemy do wewnętrznej obsługi spraw firmy. Ostatnio u siebie wprowadziłem coś takiego jak intranet w firmie i jestem bardzo zadowolony z efektów. Dla zainteresowanych zostawiam artykuł na ten temat: http://www.ideo.pl/rozwiazania-it/intranet-i-komunikacja-wewnetrzna/
Powrót do góry
byłamaturzystka

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto korzystać z obsługi prawnej firmy. Bardzo dobra jest kancelaria prawna http://www.glc.pl/obsluga-prawna-firm Dla mnie bardzo ważna jest sprawdzanie prawidłowości podpisywanych umów z kontrahentami, a
też kontrola ich realizacji.
A że w obecnych czasach przepisy się zmieniają często i trudno być na bieżąco, więc tak pomoc prawna jest wskazana.
Powrót do góry
Antek76
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, biznes wymaga odpowiednich inwestycji. Tylko to pozwoli na ciągły rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli mówimy o firmach transportowych, to niezbędną rzeczą jest oprogramowanie z https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/how-does-it-work/ które pozwala na ciągły kontakt z kierowcami i optymalizację tras. To pozwala na bardzo duże oszczędności.
Powrót do góry
AnnaDwor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z kontami bankowymi? Ja dokonałem wyboru po przez portal http://www.wktorymbanku.pl. Póki co jestem zadowolony Smile
Powrót do góry
Maniac3

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł to jedno, ale dobre kwalifikacje też są ważne Smile Ja jak posłuchałem ostatnio wywiadu na http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/16003,beata-monka-rola-kobiet-w-bizn#sthash.Um9wVCh1.eqaaDIJQ.dpbs zrozumiałem, że w świecie biznesu wciąż panuje dyskryminacja. Szkoda, że wykształcenie i wiedza nie są głównym czynnikiem awansów... A tak być powinno!
Powrót do góry
vann

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 8:32 pm    Temat postu: pomysł na biznes Odpowiedz z cytatem

ogólnie jest teraz dużo projektów, kursów rozwijajacych przedsiebiorczość i pomagających w starcie z własnym biznesem. Ja bym zaczał od tego:)
Ailis

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój partner postanowił wynająć magazyn i założyć duży sklep internetowy. Niedługo ruszamy z kopyta. Póki co szukamy dobrego producenta regałów przemysłowych . Słyszeliśmy, że MetalSistem robi bardzo dobrej jakości regały, które wytrzymują duże obciążenia. Ktoś coś wie na ten temat?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

Skocz do: