EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Drukarnia internetowa - korzystał ktoś?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna
Autor Wiadomość
pita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 11:40 am    Temat postu: Drukarnia internetowa - korzystał ktoś? Odpowiedz z cytatem

Przeglądałem oferty poszczególnych drukarni internetowych i widzę, że koszta są znacznie niższe w tradycyjnych. Pytam, bo potrzebuję wydrukować trochę materiałów informacyjnych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kata89

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często korzystam z usług drukarni tpsdruk. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Są niedrodzy i terminowi. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi
Powrót do góry
orfeusz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jakie ceny mają w drukarni OpenPrint. Jakiś czas temu drukowałem u nich dużą partię wizytówek . Dużo na tym zaoszczędziłem ponieważ cena była o wiele niższa niż w drukarni stacjonarnej w moim mieście ale również w tych internetowych (zrobiłem odpowiednie porównanie).
Generalnie im więcej sobie zamawiasz tym możesz liczyć na niższą cenę.
Podobała mi się ekspresowa i darmowa wysyłka. Również podejscie do klienta jest ok - można do nich zadzwonić i dopytać się o wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
marcinpilch77

PostWysłany: Nie Cze 29, 2014 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z tych, które mają najniższe ceny, tak naprawdę niczym się nie różnią
dragon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy bo np. druk DTG na koszulkach jest lepszy niż sitodruk. Ceną raczej nie ma się co tak kierować bo później klient może mieć do nas pretensje za słabą jakość. Drukarni jest wiele np. http://www.extrema.com.pl/o,9,46,papier-firmowy-teczki.html więc jest w czym wybierać.
Powrót do góry
milka02

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, faktycznie w internecie są ceny znacznie niższe, sama ostatnio zleciłam drukowanie plakatów w internetowej drukarni, bo ksozty były znacznie niższe
[url=http://drukarniaonline.pl/druk/Plakaty[/url]
Powrót do góry
Pawelroz

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 4:52 pm    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz dużą ilość, to jest to opłacalne. Z małą ilością nie opłaca się.
kakolka

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizytówki też można tanio zamówić w sieci - oszczędność czasu i pieniędzy, jak zresztą całe zakupy w sieci.
katenga

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 9:23 am    Temat postu: druk 3d Odpowiedz z cytatem

gdybyś potrzebował druku 3d czyli w sumie skopiowania jakieś rzeczy itp to polecam http://cubicinch.pl
Powrót do góry
wojts

PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co chce się wydrukować. Jak ktoś potrzebuje jakieś wizytówki czy tam mały plakat, to ewentualnie można zdecydować się na drukarnię internetową. Choć dokładnie trzeba przeliczyć koszt usługi i dostarczenia.

W przypadku poważniejszych projektów to nie polecam drukarni internetowych. Lepsze sa te stacjonarne. Człowiek idzie do biura i uzgadnia tam szczegóły Smile Jak ktoś chce np. jakiś druk wielkoformatowy czy cały wystrój wnętrza w sklepie, to warto porozmawiać z przedstawicielem drukarni, poprosić o jakieś darmowe próbki, przykłady realizacji, etc. Wtedy mamy pewność czy jakość usług drukarskich jest na zadowalającym poziomie. Z tych stacjonarnych drukarni to korzystałem m.in. z tej oferty http://www.apla.eu/portfolio/miasta/lodz/ i to co dla mnie jest najważniejsze to fakt, iż od razu zajmują się montażem billboardów. Tak więc mam dostarczone kompleksowe uslugi.
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie korzystałam, nie muszę w domu tanio mogę wszystko wydrukować. Drukarka firmy Epson z systemem ITS (Ink Tank System) jest do tego idealna. Koszt butelki tuszu dla drukarki z systemem ITS to ok 27 zł oryginalnego materiału eksploatacyjnego (a nie zawodnego zamiennika). Zresztą poczytajcie sobie na temat tego systemu w tych drukarkach na: http://www.epson.pl/inktanksystem . Jest to super sprawa i oszczędność, w domu można dzięki temu wszystko tanio wydrukować.
Powrót do góry
aneda

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co konkretnie potrzebujesz? Bo jak zwykły druk to lepiej w jakimś lokalnym punkcie ksero/druku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adik356
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AJ też uważam tak jak Tekla, że dużo rzeczy można we własnym zakresie drukować. Akurat drukarki Epson, o których wspomina mają faktycznie niezłą wydajność i super jakość druku. Z drukarniami - zwłaszcza tymi online - różnie bywa. Liczą sobie sporo, a z jakość często średnia.
Powrót do góry
misiek007

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukarnia internetowa to dobry pomysł, zwłaszcza, jeśli chcesz wydrukować przeciętnej jakości materiąły informacyjne.
Powrót do góry
nedix

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak szukasz naprawdę dobrej drukarni internetowej, to spróbuj sobie w tej http://www.klikdruk.pl/faq . Ja od dłuższego czasu z nimi współpracuję, wcześniej jako szary student, teraz dla firmy zlecam ulotki i plakaty itd. robią szybko, fajnie i cenowo super także zerknij sobie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Informatyka i Internet - przestrzeń wirtualna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: