EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Weekend w stolicy ;)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Wydarzenia kulturalne, konkursy, imprezy, targi
Autor Wiadomość
Niunia2

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 1:59 pm    Temat postu: Weekend w stolicy ;) Odpowiedz z cytatem

W najbliższy weekend jadę z moimi trzema kumpelkami do Warszawy na koncert i zakupy Wink
Kto jest ze stolicy? Możecie podpowiedzieć, gdzie obecnie można kupić jakieś fajne ciuchy i buty w promocjach?
A i doradźcie, gdzie mogłybyśmy przenocować w miarę nie za drogo.
Słabo znamy Warszawe, wiemy gdzie jest Centralny, Pałac Kultury i Złote Tarasy Smile
Pozdr!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orfeusz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zakupy to sprawdź sobie Złote Tarasy (to jest w ścisłym centrum Warszawy), masz tam dosłownie wszystko. Większym centrum handlowym z jeszcze większą ilością różnych sklepów jest Blue City czy Arkadia. Jeżeli chodzi o nocleg to z tych tańszych opcji polecam Ci Aramis na Mokotowie http://www.hotelaramis.pl/ pokoje od 85 zł
Droższy ale też trochę bardziej komfortowy jest położony w pobliżu Atos. Udanego wypadu!
Powrót do góry
Niunia2

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 3:26 pm    Temat postu: Dziękuję Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki za pomoc Wink złote tarasy znam, ale te dwa pozostałe centra handlowe nie sa mi znane, pewnie skorzystamy Wink
A jeśli chodzi o hotel to jesteś drugą osobą, która mi go poleca Wink coś musi w tym być Wink
Jeszcze raz dzięki Wink
Powrót do góry
29k

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 9:47 am    Temat postu: usługi cateringowe, firma cateringowa warszawa, katering Odpowiedz z cytatem

Ja POLECAM dobrą firmę kateringową w Warszawie, mają usługi naprawdę najwyższej jakości, tanio, smacznie, na czas, profesjonalna obsługa. Zapraszam na stronę do zapoznania się z ofertą. Jak urządzałam wesele, to korzystałam z usług tej firmy cateringowej i bardzo sobie chwalę
http://www.fiesta.com.pl
Powrót do góry
sarah
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się weekend w Warszawie. Z chęcią zobaczyłabym m.in. Centrum Nauki Kopernik.
Powrót do góry
Valia90

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekend w stolicy to zależy w jakim celu Smile Mój ostatni weekend w stolicy to mecz reprezentacji i tylko troszkę zwiedzania ale zaliczam do udanych Smile
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest co robić, weekend to zdecydowanie za krótko, by zobaczyć wszystko, co jest godne zobaczenia. Planując takie wypady warto podzielić zwiedzanie tematycznie, na np. kulturę, historię, relaks czy zabawę. Będzie łatwiej. Na każdym poziomie będzie co robić. My planujemy na przykład wypad śladami polskich Żydów i miejsc z nimi związanymi. W samej stoicy jest co najmniej dwa - muzeum i getto http://www.sztetl.org.pl/pl/article/warszawa/13,miejsca-martyrologii/3531,getto-w-warszawie/ - polecam, tym, których to interesuje. Na świecie można spotkać się z wieloma poglądami i teoriami związanymi z nie tylko kulturą Żydów, ale i miejscami martyrologii, czy historia tych miejsc. Jako Polacy musimy wiedzieć, jak to było i co Ci ludzie przezywali w tych złych dla nich czasach pogromu. Smutne, ale prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korneliabaryza

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pójście nad wisłe, do łazienek, na starówkę. Jeśli koniecznie chcesz na zakupy to tak na prawdę Złote powinny wystarczyć bo tam jest największy wybór.
sarah
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma studiuje zaocznie w Warszawie i nocuje w Hotelu Góra Kalwaria ze strony euromotel2.com.pl. Podobno ceny niewysokie, a pokój czysty, ładnie urządzony i z łazienką. Poza tym na miejscu jest też restauracja.
Powrót do góry
Ammoner

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie Warszawy, bo jest dla mnie zbyt tłoczna i szybka. Wszyscy się tam śpieszą, na nic nie ma czasu.
mareczki

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie jest wiele ciekawych i interesujących miejsc Wink na kilkudniowy wypad super miejsce.
Powrót do góry
pajkosek

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się Warszawa jest dużym miastem, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych miejsc wartych obejrzenia. Jak byłam tam warto zajrzeć do Muzeum Kopernika, Shopena, escape room. PuzzlesEscape.pl to gra która zapewnia świetną rozrywkę.
Powrót do góry
Klemens67
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam odwiedzić ośrodek Emów obok Otwocka - jest to idealne miejsce na weekend - cisza, spokój i natura. Dla gości przygotowano sale weselne, ale można zdecydować się na nocleg bez wesela Smile Super miejsce - sprawdźcie sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kikka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest spędzić weekend w stolicy jednak nocleg polecam wybrać pod Warszawą, ponieważ jest o wiele spokojniej. Jeżeli nie wiesz na jaki hotel postawić to ja polecam zajrzeć do nich https://www.hotelponiatowski.pl/ bo mają fajną ofertę, a hotel jest rewelacyjny
Powrót do góry
blum

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ammoner - a w innych miastach jest z tym lepiej? To moim zdaniem stereotyp wymyślony przez Krakusów.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Wydarzenia kulturalne, konkursy, imprezy, targi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: