EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Lubicie kupować w drogeriach internetowych?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
Smoczyca

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 4:31 pm    Temat postu: Lubicie kupować w drogeriach internetowych? Odpowiedz z cytatem

Dla mnie drogeria internetowa to idealne rozwiązanie. Mogę ze spokojem poprzeglądać ofertę drogerii internetowej, a mam na uwadze aktualnie kosmetyki naturalne, peelingi, toniki i kremy. Przemyślałam sprawę i nie chcę już więcej ładować w siebie chemii, przynajmniej tam, gdzie mam na to wpływ. W sieci mam też możliwość zakupu w niższej cenie niż u mnie w miasteczku. Jak jest u Was, jestem ciekawa Waszej opinii? A może polecicie jakieś fajne kosmetyki naturalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilhelmi

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić z owym założeniem. Z drugiej jednak strony wciąż brakuje kilku ważnych informacji.
Renatha

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam! Coraz więcej firm działa w sieci. Drogerie nie mają wszystkich kosmetyków, jakich używam. Koleżanka poleciła mi https://creamy.pl/ Staram się stosować naturalne kosmetyki. Moja skóra je lubi. Cera zmieniła się na korzystać. W stacjonarnych sklepach nie dostanę kosmetyków tej marki. Kurier dostarcza zamówienie pod wskazany adres, więc nie muszę biegać po galerii. Mega wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: