EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Nowa matura 2015

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Poradnik maturzysty, licealisty, studenta
Autor Wiadomość
MOnikaK

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 10:56 am    Temat postu: Nowa matura 2015 Odpowiedz z cytatem

Witam. Wszystkich. Jestem tegoroczną maturzystką. Z racji tego, że chcę poważni podejść do egzaminu zaczęłam powtarzać sobie wszystko do początku już jakiś czas temu. Chciałabym zakupić jakieś książki , które mogą pomóc w nauce-powtarzaniu. Ogólnie nie korzystałam wcześniej z żadnych repetytoriów itp. ale teraz postanowiłam to zmienić , gdyż nowa matura jest zupełnie inna niż ta rok temu, tym bardzie z j.polskiego. Mam pytanie - czy ktoś z Was kupował repetytoria z wsipu
http://sklep.wsip.pl/repetytoria-matura-2015/ ? Macie może jakieś doświadczenie z tego typu książkami ?? Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czapla82

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie za wcześnie na przygotowywanie się do tej matury, która będzie za 8 mięsięcy ?
MOnikaK

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i dużo czasu ale materiału też jest do oporu. Tym bardziej, że taka powtóreczka z przeciągu całych 3 lat przyda się na pewno do np. sprawdzianów , których będzie cały ogrom i na dodatek pewnie jeszcze bardziej restrykcyjnie nauczyciele będą podchodzić do tematu. Pytałam się o ten wsip bo całkiem ciekawie wygląda, a nie mam nikogo znajomego, który by miał takowe repo.
Powrót do góry
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to wcale nie jest za szybko... w sumie mamy już prawie listopad, a patrząc na tegoroczne wyniki z matury to widać właśnie jak to jest gdy zacznie się uczyć za późno. Oczywiście też zależy do tego co i gdzie ktoś chce studiować. Ja chciałabym studiować budownictwo w Warszawie na Uczelni Techniczno - Handlowej im. H. Chodkowskiej. Taka przeprowadzka do stolicy i ten kierunek, uczelnia bardzo motywuje mnie do działania. Nie wiem jak wy, ale ja mam zamiar wszystko zdać bardzo wysoko w końcu na budownictwo ciężko się dostać, nie wspominając już o tym, że kierunek jest wymagający.
Powrót do góry
marta_pol

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOnikaK napisał:
Może i dużo czasu ale materiału też jest do oporu. Tym bardziej, że taka powtóreczka z przeciągu całych 3 lat przyda się na pewno do np. sprawdzianów , których będzie cały ogrom i na dodatek pewnie jeszcze bardziej restrykcyjnie nauczyciele będą podchodzić do tematu. Pytałam się o ten wsip bo całkiem ciekawie wygląda, a nie mam nikogo znajomego, który by miał takowe repo.

Wszyscy jadą na Operonie, niezmiennie od lat, i te repetytoria są OK (polecane przez wielu nauczycieli). Może warto spytać polonistki co poleca? Na pewno ma rozeznanie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Poradnik maturzysty, licealisty, studenta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: