EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Liposukcja.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
Wysłannik

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 3:35 pm    Temat postu: Liposukcja. Odpowiedz z cytatem

Mianowicie co sądzicie o liposukcji ? Czy kiedykolwiek, któryś/aś z was zdecydował/a się na taki zabieg?

Czy może ktoś co nieco powiedzieć na temat tego zabiegu, i czy ktoś zna dobrego lekarza który mógłby taki zabieg wykonać na terenie śląska, a najlepiej blisko Katowic i Gliwic.

Na razie znalazłem tylko klinikę bodajże w Zabrzu, która wykonuje zabiegi takie właśnie jak liposukcja zabrze.

Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenloka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bym nigdy nie poszła na zabieg liposukcji. Moim zdaniem zbędnego tłuszczu można się pozbyć bardziej naturalnymi sposobami niż jego odsysanie.
Powrót do góry
sarah
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o mini plastyce brzucha? Widziałam, że oferuje ją klinika ClinicForYou z Wrocławia. Więcej na jej temat znajdziecie na stronie: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/plastyka-brzucha/. Moja znajoma się zastanawia nad takim zabiegiem. Sporo schudła i nie wygląda za dobrze.
Powrót do góry
rotor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spotkaliście się z czymś takim jak lipoliza laserowa? Tu jest pokrótce opisane: http://www.biogenica.pl/sub,pl,lipoliza-laserowa.html. To podobno zabieg który zastępuje teraz liposukcję bo nie trzeba przy nim dawać ogólnego znieczulenia, długo leżeć w szpitalu itd.
Powrót do góry
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym liposukcji nie robiła. Dobra dieta i siłka to podstawa. Można też się wspomóc zabiegami, np. Redustim. To są zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Koleżanka robiła serię dwunastu takich zabiegów w Vici Clinic w Krakowie i efekt jest naprawdę super. Zresztą poczytajcie sobie w necie - jest dużo dobrych opinii.
Powrót do góry
Payleven

PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasiczna napisał:
Ja bym liposukcji nie robiła. Dobra dieta i siłka to podstawa. Można też się wspomóc zabiegami, np. Redustim. To są zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Koleżanka robiła serię dwunastu takich zabiegów w Vici Clinic w Krakowie i efekt jest naprawdę super. Zresztą poczytajcie sobie w necie - jest dużo dobrych opinii.

Masz rację. Dieta i siłka to najlepsze rozwiązania na jakie możmy się zdecydować.
Kasiula22

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej zlikwidować zbędną tkankę tłuszczową metodą nieinwazyjną? Przeczytaj sobie o zabiegu regen http://www.spaprzemysl.pl/zabiegi,kategoria/1,ciao. Można nim leczyć za pomocą fal radiowych cellulit, lokalnie likwidować tkankę tłuszczową oraz przeprowadzić terapię przeciwstarzeniową na twarzy. Taki zabieg możesz wykonać np. w salonie kosmetycznym Bomi w Przemyślu.
Powrót do góry
kalicki12
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wybrałabym metodę nieinawazyjną. Jest mnóstwo zabiegów, można coś dla siebie wybrać. W salonie, do którego chodzę w Krakowie, Vici Clinic jest promocja na kriolipolizę. Jedno przyłożenie głowicy to teraz koszt tylko 100 zł. Myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
marzenloka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka poddała się zabiegowi liposukcji i była zachwycona z efektów - w jej przypadku same ćwiczenia nie dałyby takich efektów. Zresztą oglądałam na stronie drolender.pl jak to wygląda i widzę, że to bardzo skuteczny zabieg. Zresztą same spójrzcie na zdjęcia:

Przed zabiegiem

A tu po zabiegu:
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie inwazyjne zabiegi mogą faktycznie przynieść natychmiastowy efekt, ale bez zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej poprzednia sylwetka szybko wróci. Jak ktoś wspomniał lepiej jest postawić na zdrowe odchudzanie. Ważne jest by zdiagnozować problem i z nim walczyć. Do walki warto wykorzystać suplement np. Nopalinia Max.

Wspomaga odchudzanie, jest naturalny, poprawia metabolizm, hamuje apetyt. Jeśli zastosujemy taki suplement w całościowym planie odchudzania to efekty też szybko przyjdą, a przy okazji będą one trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie inwazyjne zabiegi mogą faktycznie przynieść natychmiastowy efekt, ale bez zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej poprzednia sylwetka szybko wróci. Jak ktoś wspomniał lepiej jest postawić na zdrowe odchudzanie. Ważne jest by zdiagnozować problem i z nim walczyć. Do walki warto wykorzystać suplement np. Nopalinia Max.

Wspomaga odchudzanie, jest naturalny, poprawia metabolizm, hamuje apetyt. Jeśli zastosujemy taki suplement w całościowym planie odchudzania to efekty też szybko przyjdą, a przy okazji będą one trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marija
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele czytałam na ten temat na różnych forach internetowych. I na prawdę jest w szoku jak mało kobiety wiedzą o sobie, swoim zdrowiu i tego czego na prawdę chcą. Powinniśmy zacząć najpierw od https://rodzinazdrowia.pl
gdzie dowiemy się wszystkiego związanego z naszym ciałem i zdrowiem. Polecam zajrzeć i poczytać parę ciekawych artykułów.
Powrót do góry
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, ale jest wiele przeciwwskazań. Poza tym długo się dochodzi od siebie. Do mnie to nie przemawia. Lepiej skorzystać z usług tej kliniki medycyny estetycznej i poddać się bezinwazyjnym zabiegom modelowania sylwetki. Jest to znacznie tańsze i prostsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Moska90
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie. Ja uważam, że wszelkie problemy w organizmie można zwalczyć naturalnymi sposobami. Na cellulit fajnie może zadziałać kosmetyk vialise, o którym czytałam ostatnio w http://urodaizdrowie.pl/pozbadz-sie-cellulitu-poznaj-vialise Przejrzyjcie ten artykuł, bo może Wam wiele wyjaśnić w kwestii prawidłowego dbania o ciało.
Powrót do góry
Polenka

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 7:42 pm    Temat postu: endermologia Odpowiedz z cytatem

Po co od razu tak drastycznie? Ja korzystałam z endermologii.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: