EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Liposukcja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
Polenka

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 7:13 pm    Temat postu: endermologia Odpowiedz z cytatem

Tutaj możecie poczytać więcej o tej metodzie - http://instytut-urody.com/endermologia.html, mi zaproponowała ją właśnie pani Lidzia z instytutu urody NEW LOOK. Endermologia przyspiesza naturalne procesy metabolizmu tkanki tłuszczowej, dlatego jest tak skuteczna. Likwiduje cellulit, rozbija nagromadzony pod skórą tłuszcz, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, a nawet spłyca rozstępy. Ja jestem już po dziesięciu zabiegach, po defektach nie ma ani śladu. Najczęściej zaleca się serię 12 masaży, aczkolwiek ich dokładna liczba ustalana jest indywidualnie, w zależności od skali problemu Wink.
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do Vici Clinic na kriolipolizę. To bezbolesny, nieinwazyjny zabieg miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Tłuszczyk znika raz na zawsze. Po pierwszym zabiegu było już widać poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paszczak

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee nie bawiłbym się w takie operacje. Po pierwsze koszty a po drugie po co jak są prostsze metody? Smile Jakie? Specjalny krem http://www.inhal.pl/jaki-krem-na-rozstepy/ na rozstępy. Znacie go?
czechu

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w życiu nie zdecydowałby się na coś takiego, to zbyt duża i zbyt nienaturalna ingerencja w ciało.
Powrót do góry
ninaaa

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liposukcja to chyba jakaś kompletna ostateczność, taki inwazyjny zabieg są chyba bardziej "naturalne" metody odchudzania.
Powrót do góry
Karolina84

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli blisko Katowic, Gliwic to masz tam w Gliwicach CentrumLiposukcji.pl chyba jedna z najbardziej znanych w naszym kraju klinik robiących liposukcję.
Powiem tak kremy, zastrzyki itd nic tu nie pomogą! Albo dieta i fitness jakiś np siłownia, basen, bieganie albo jedynie odsysanie tłuszczu. Wiadomo, że najlepiej schudnąć zdrowo przez aktywność fizyczną i dietę, ale potrwa to kilka, a nawet kilkanaście miesięcy - wiem, bo redukuję tłuszcz co jakiś czas i wracam na masę i rzeźbę (głównie brzuch) Nie jest to proste i pamiętaj o witaminach, a najlepiej udaj się do dietetyka! Jesli zaś potrzebujesz schudnąć na wakacje, to zostało mało czasu i jeśli jest spora oponka, to marne szanse i zostaje Ci zabieg liposukcji - wtedy masz płaski brzuch w 3 godziny Smile ale kosztuje też nie mało, tu masz np ceny liposukcji http://liposukcja.com.pl Ważne też aby zrobić zabieg w dobrej klinice, a nie taniej, a nawet chyba najważniejsze. Pozdrawiam
Martinez
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak droga na skróty. Te wszystkie zabiegi owszem dają szybki efekt, jednak później trzeba tą figurę utrzymać a z tym jak widać jest problem. Moja dziewczyna wypłakiwała oczy nad swoją pomarańczową skórką, twierdząc że nic się nie da z tym zrobić, dopóki nie zacząłem zabierać ją na siłownie i pilnować tego co je. Po 2-3 miesiącach kiedy cellulit zaczął znikać była bardzo zadowolona z efektu i przyznała się że wspomagała się tabletkami NoCelle http://www.nocelle.pl/ Na początku byłem sceptycznie do tego nastawiony, jednak dowiedziałem się że, ziołowe ekstrakty zawarte w tym preparacie są bezpieczne i jak widać skuteczne. Od tego czasu moja kobieta przeszła na zdrowy styl życia, wspomaga swoją walkę tabletkami NoCelle i cieszy się z coraz lepszych efektów poprawy skóry i ciała.
Powrót do góry
justyna8
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liposukcja to dla mnie najgorsza głupota. Lepiej popracować trochę nad sobą, świetnie się czuć, a przy okazji mieć z tego satysfakcję. Dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą schudnąć, jest siłownia 24h warszawa. Poczytajcie i spróbujcie - warto.
Powrót do góry
kaja83
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też stosowałam NoCell. Mega polecam dziewczyny. Nigdy nie wierzyła, w takie cuda, ale NoCell faktycznie jest skuteczny. Efekty pierwsze widziałam po dwóch tygodniach. A później to czysta formalność była Very Happy NoCell pomógł mi pozbyć się cellulitu, a przy okazji moje ciało przestało być ciągle opuchnięte od nadmiaru wody. Dla mnie rewelacja i komu mogę to tylko polecam.
Powrót do góry
tanaka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zainteresowała głównie liposukcja laserowa, o zbiegu przeczytałam na tej stronie http://www.mediartinstytut.pl/liposukcja/ i jestem na ten zabieg zdecydowana.
Powrót do góry
lila236

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 4:24 pm    Temat postu: Liposukcja, Warszawa Odpowiedz z cytatem

Ja też niedawno robiłam sobie zabieg liposukcji w tym gabinecie medycyny estetycznej: http://www.qclinique.pl/ i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Mój brzuszek wygląda teraz rewelacyjnie. Więc nie żałuję wydanych tam pieniędzy. Spróbujcie same.
Powrót do góry
paryzanka1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jeśli ktoś rozważa opcje takiego zabiegu to lepiej niech wcześniej coś na ten temat poczyta. Proponuję zapoznać się z treścią poradnika który opisuje poprawę wyglądu brzucha jaki znajdziecie na stronie serwisu cafe-mama.pl/cwiczenia-na-brzuch-po-ciazy-nie-wystarczaja-plastyka-brzucha-po-ciazy/. To pomoże Wam zdecydować czy jest to zabieg dla Was, czy nie mam żadnych przeciwwskazań i wszystko, co najważniejsze w tym temacie.
Powrót do góry
lanister

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liposukcja to ostateczność i powoli się od niej odchodzi, chociażby ze względu na to, że istnieją alternatywne metody.
tamarka12

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja musiałam w końcu sobie zrobić liposukcje brzucha, bo już nic nie dawało rady, nawet intensywne ćwiczenia i zbilansowana dieta, ja swoja liposukcje robiłam w klinice http://www.drkepa.com/kontakt.html Byłam bardzo zadowolona D:
Powrót do góry
natka32
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może ile to kosztuje??
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: