EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Co zrobić aby schudnąć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
wiktoria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że najlepszym rozwiązaniem jest udać się do dietetyka który dobierze odpowiednią dietę
Bartley

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim wziąłem się za uprawianie sportu, oraz wybrałem sobie też skuteczną dietę. Pomógł mi tutaj dietetyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bero37

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 8:50 am    Temat postu: siłownia Odpowiedz z cytatem

Tak odpowiednia dieta i ćwiczenia są tutaj podstawą. A czy w waszych miejscowościach są siłownie zewnętrzne? A czy ktoś z was słyszał o Program OSA? Teraz w wielu gminach będą powstawać takie Otwarte Strefy Aktywności gdzie będzie można poćwiczyć na profesjonalnych urządzeniach. Dla mnie super, polecam poczytać o tym, bo może i w waszej miejscowości taka siłownia powstanie.
Powrót do góry
lisek777
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo praktyczną opcją będzie jazda na rowerze, przyjemne z pożytecznym jak dla mnie. Jeżeli nie masz roweru, to u nich można tanio wyrwać coś ciekawego http://e-candy.pl Sama poluję na coś nowszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
azkyrt

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przy procesie odchudzania mieć na uwadze zdrowie swojego organizmu. Polecam wam poczytać o tym tutaj: http://cyklgastro.pl/ - moim zdaniem fajna stronka poruszająca ciekawe zagadnienia Smile
Powrót do góry
Pokerek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcemy skutecznie schudnąć bez efektu jojo to musimy się trzymać pewnych zasad. Ja nigdy nie miałam wystarczającej motywacji do tego , do czasu aż nie wybrałam się na wczasy odchudzające Dzięki temu wyzbyłam się wszystkich złych nawyków żywieniowych i mogę cieszyć się pięknym ciałem
Powrót do góry
jaro83

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na firmę, która dostarczała mi codziennie rano posiłek dietetyczny na cały dzień, wszystkie posiłki wykonane są z bardzo dobrych świeżych produktów, dopasowali kaloryczność do moich wytycznych, jestem bardzo zadowolony z usług firmy: http://przegryz.com/ dlatego ją tutaj polecam.
Powrót do góry
Konkubina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też postanowiłam postawić na rower Smile zakupiłam rower górski na wygodnyrower.pl i teraz staram się regularnie jeździć Smile waga diametralnie leci w dół, więc efekt jest Smile
Powrót do góry
kaja83
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o occie jabłkowym? Miałam okazję czytać ciekawy artykuł w tym temacie http://czytelnia.cefarm24.pl/dieta/ocet-jablkowy-zloty-srodek-na-odchudzanie. Okazuje się, że właśnie ocet jabłkowy może pomóc osiągnąć talię osy.
Powrót do góry
Dawid50

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapraszam do zapoznania się z ciekawą i bogatą ofertą hantli w tym sklepie > http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-Kettlebell-966.html

Zaskakująco bogaty asortyment, dzięki któremu bez problemu każdy znajdzie to czego szuka. Konkurencyjne ceny wzbogacane o obniżki i rabaty w postaci punktów lojalnościowych, a przy tym jednocześnie produkty pochodzą z górnej półek, o czym świadczą pozytywne opinie klientów. Niektóre produkty oferują realizację wysyłki już w ciągu 24 godzin od zamówienia !
Powrót do góry
kolink1

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaja83 napisał:
A słyszeliście o occie jabłkowym? Miałam okazję czytać ciekawy artykuł w tym temacie ...

Raczej jest to środek wspomagający odchudzanie tak jak piszą m.in tutaj
alinakrajecka

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszą kombinacją jest zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami. Są takie sporty, które bardzo ułatwiają pozbycie się zbędnych kilogramów np. narciarstwo biegowe. Jeśli jeszcze nie próbowaliście i nie wiecie, czy wam się spodoba, polecam najpierw skorzystać z usług wypożyczalni biegówek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wanilka

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to raczej sport sezonowy i z pewnością nie dla wszystkich. Nie wiem więc czy to dobry sposób na pozbycie się kilogramów. Przede wszystkim warto się zastanowić co tak naprawdę nas motywuje, bo bez tego i bez siły do działania (i nie tylko mowa o lenistwie) za dużo nie zdziałamy. Teraz wszystko się tak szybko dzieje, gnamy do pracy, gdzie spędzamy większość czasu, z pracy do domu, gdzie też czeka na nas natłok obowiązków, to wszystko na nas wpływa i nie dziwne, że czujemy się zmęczeni życiem. Gdzie tu czas na odchudzanie, gdy w locie złapiemy coś żeby nie czuć głodu i zazwyczaj nie zastanawiamy się co to jest i czy nam służy. To jest olbrzymi błąd. Od jakiegoś czasu oglądam filmiki na blogu mistrzmotywacji i naprawdę dzięki temu człowiek jakoś tak trzeźwiej patrzy na to co się wokół dzieje. Autor dotyka problemu motywacji w bardzo szerokim znaczeniu. Nie ma znaczenia, czy chcemy więcej zarabiać, czy pozbyć się nadmiaru tłuszczu pod skórą.. rady przydadzą się w każdej sytuacji.
Powrót do góry
romana
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast podjadać też niezdrowe przekąski, warto sięgnąć (gdy najdzie nas ochota na coś słodkiego po chociażby Koktajl choco lite . Powymieszaniu proszku z mlekiem otrzymujemy pyszny napój o wysokiej zawartości błonnika i białka. Można takim koktajlem zastąpic śniadanie! Pyszne i nie tuczy Very Happy
Powrót do góry
energetyk

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmienic nawyki zywieniowe (ale nie drastycznie bo bez dicopegu 10g na zaaprcia sie nie obejdzie), pic duzo wody i cwiczyc najlepiej cos wydolnosciowego typu cardio
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

Skocz do: