EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Schody i podłogi
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
Gosiulka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 11:02 am    Temat postu: Schody i podłogi Odpowiedz z cytatem

Jeśli budujecie dom i chcecie robić u siebie schody i podłogi to polecam doradztwo na forum schody i podłogi - można tam naprawdę dużo dowiedzieć się na temat schodów i podłóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojts

PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie jakieś forum, blog, stronę, itp, na których są jakieś przykładowe projekty i propozycje urządzenia mieszkania? Chodzi mi o takie konkretne porady, jaki materiał wybrać, jak to wszystko urządzić. Z produktami, które oczywiście dostanę w Polsce. Myslę wstępnie nad zakupem płytek do salonu i chciałem zobaczyć jakieś przykładowe realizacje właśnie z płytkami. Na razie przeglądam strony internetowe różnych producentów, ale jeszcze chętnie zobaczyłbym inne projekty. Wstępnie podoba mi się taki styl jak ma marka My Way. Ogólnie chodzi o to, że płytki ceramiczne imitują drewno, wyglądają jak normalne panele. Co myślicie o takim rozwiązaniu, znacie jakieś ciekawe projekty z uzyciem takich płytek drewnopodobnych?
Powrót do góry
aleksia

PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć na muratora Smile
Powrót do góry
dragon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murator. Deccoria, Budnet. Schody to najczęściej są wybieranie drewniane. ale może np. zamówić marmurowe, ale to wszystko zależy z jakich materiałów jest zbudowany dom.
Powrót do góry
wirginiaxx
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na siłę nie szukała po takich forach i czytała "pierdoł"co ludzie wypisują tylko po konkretnych firmach i ich ofertach- galeriach. Bo wiadomo, że to jest twój dom i musisz go do swoich potrzeb i gustów dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilianna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez się bardzo podobają takie posadzki Smile
Też bym chciała w swoim domu takie posadzki, parapety, kominek... A na pewno byłabym wniebowzięta gdybym mogła chodzić po domu w szpilkach.
A widziałaś te blaty kuchenne pruszków ?
Powrót do góry
Matt
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam odradzam zlecania takich rzeczy pierwszej lepszej firmie. Bez problemu można znaleźć dobrą firmę przez Oferteo. W kwestii podług sam swego czasu tak znalazłem wykonawce dodajecie ogłoszenie w dziale glazura, gres, terakota i czekacie na oferty od firm czy osób które sobie dorabiają z waszego regionu. Nie ma w tym w sumie nic skomplikowanego, a jest pewność, że firmy, które się zgłoszą będą rzetelne.
Powrót do góry
majaxx

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy czy będą one widoczne dla wszystkich czy tylko takie delikatne i schowane. Wiadomo, że jeśli mają nam też posłużyć jako element dekoracyjny to takie były by najlepsze- http://baront.pl/oferta/schody/
Powrót do góry
dragon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojts napisał:
A czy znacie jakieś forum, blog, stronę, itp, na których są jakieś przykładowe projekty i propozycje urządzenia mieszkania? Chodzi mi o takie konkretne porady, jaki materiał wybrać, jak to wszystko urządzić. Z produktami, które oczywiście dostanę w Polsce. Myslę wstępnie nad zakupem płytek do salonu i chciałem zobaczyć jakieś przykładowe realizacje właśnie z płytkami. Na razie przeglądam strony internetowe różnych producentów, ale jeszcze chętnie zobaczyłbym inne projekty. Wstępnie podoba mi się taki styl jak ma marka My Way. Ogólnie chodzi o to, że płytki ceramiczne imitują drewno, wyglądają jak normalne panele. Co myślicie o takim rozwiązaniu, znacie jakieś ciekawe projekty z uzyciem takich płytek drewnopodobnych?

Nie znam projektów, ale jest na przykład sklep ibudujemy.pl które takie sprzedaje. Może na jakiś forum wnętrzarskim, znajdują się takie wizualizacje.
Powrót do góry
kris87

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:25 pm    Temat postu: Odnawianie powierzchni drewnianych Odpowiedz z cytatem

U siebie w domu postawiłem na drewno, elegancki, stylowy wystrój. Podłoga w salonie z paneli jesionowych, schody sosnowe. Ostatnio zresztą robiłem mały remont, schody troszkę porysowane, w końcu kilka lat już użytkowane. Jeśli ktoś poszukuje info odnośnie konserwacji drewnianych podłóg to zachęcam do odwiedzenia tego sklepu internetowego: podłogi drewniane. W obsłudze klienta dobrali mi odpowiedni lakier na moje potrzeby, cena w porządku, dostawa w ekspresowym tempie. Myślę, że w przyszłym roku zajmę się również podłogą w salonie.
turka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miesiąc temu wymienialiśmy podłogę w salonie. Zerwaliśmy stare panele- Pewex wywiózł je tam gdzie potrzeba. Fachowcy położyli nowe, drewniane panele. Było sporo kurzu, ale na szczęście na święta mamy nową podłogę.
Powrót do góry
Nita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie podłogi jak będziecie szukać pomocy w postaci płytek to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/ragno oni mają tego sporo i nie kieruj się nazwą sklepu, bo nie tylko płytki do łazienki sprzedają.
Powrót do góry
sciencesce
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wspominał o posadzkach - jakby ktoś był dalej zainteresowany to polecam firmę Epox z Łodzi. Świetne realizacje.
Powrót do góry
Malanga90

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie schody w Waszych domach? Co braliście pod uwagę podczas wyboru schodów? Ich cene, czy jakośc?
sanmarino

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej wykładziny pvc ? Spisują się naprawdę dobrze, w testach tak samo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: