EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Okna do domu na promocji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
kawartt23
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 4:51 pm    Temat postu: Okna do domu na promocji Odpowiedz z cytatem

http://londonwindows.co.uk to okna, które z pewnością są wyborem na wiele lat. Produkowane są z drewna lub plastiku, można wybrać wiele wzorów i modeli. Z pewnością każdy klient znajdzie w ofercie coś na miarę swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem są okna PCV, gdyż zapewniają największą szczelność. Niestety, gdy miałem okna drewniane dość szybko ulegały one rozszczelnieniu, przez co do mojego mieszkania przedostawało się chłodne powietrze. Odkąd mam okna plastikowe, moje rachunki za ogrzewanie wyraźnie zmalały.
Powrót do góry
Kadro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, z tym się zgodzę, że szczelne okna to oszczędność na ogrzewaniu. Ja na jesień wymieniałem okna (stare były drewniane i to chyba z 20letnie) na okna z PVC od firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect .To okna nie tylko o wysokiej estetyce i solidnym wykonaniu ale także o podwyższonych parametrach termicznych.
Powrót do góry
Kopec

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się w tym momencie nad wymianą okien, moje stare drewniane już koniecznie na wiosne muszą być zmienione bo ciepło ucieka. Dlatego mam do Was pytanko, czy znacie jakąś firmę fajną ? Ja na razie znalazłem okna PCV Poznań http://eurocolor.com.pl/ tylko no wiadomo chciałbym mieć coś sprawdzonego, kojarzycie ich może ?
Powrót do góry
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądaliście już ofertę firmy Kapica ? Myślę, że warto. Rynek okien jest szeroki, ale nie każdy asortyment jest wart polecenia. Okna muszą być przede wszystkim dobrej jakości. Tutaj http://www.kapica.pl/ można dowiedzieć się więcej na temat tych okien z Opola.
Powrót do góry
Specjalista

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okna oknami ale nieraz potrzebne jest poszerzanie otworów w betonie żeby te okna wstawić, i to jest prawdziwe wyzwanie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: