EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Gdzie drukować materiały firmowe?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 9:58 am    Temat postu: Gdzie drukować materiały firmowe? Odpowiedz z cytatem

Mam niewielką działalność, ale potrzebuje różnych materiałów, głównie do reklamy i zastanawiam się, gdzie to drukować? Na razie korzystam z punktu ksero, ale to drogo wychodzi. Może lepiej kupić własny sprzęt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shugs
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnym sprzętem wcale nie wyjdzie cię taniej, no i nie wszystko na takiej drukarce laserowej czy atramentowej wydrukujesz. Ale w ksero rzeczywiście bywa drogo przy większych zamówieniach, więc lepiej się zwrócić do drukarni internetowej.
Polecam openprint.pl
Mają dobre ceny, a przy tym oferują wysoką jakość wydruków. Możesz tam zamówić najróżniejsze materiały reklamowe nawet takie bardzo profesjonalne.
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej posiadać w firmie urządzenie dobre i firmowe papiery ksero i wydruk realizować właśnie tam. Ja polecam zakup drukarki Epson z system ITS, teraz bardzo modna i popularna w świecie biznesu. Dużo na ich temat poczytasz na: http://www.epson.pl/inktanksystem , warto bo system ciekawy i bardzo opłacalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w dobrej, sprawdzonej drukarni. Tutaj http://www.fanatycydruku.pl mają ciekawą ofertę. Po pierwsze jest u nich tanio, po drugie mają kompleksową propozycję, ponieważ drukują zarówno wizytówki, jaki i plakaty, banery czy też papier firmowy. Można u nich również zamówić pieczątki. Dla małych firm jest to idealne miejsce.
Powrót do góry
jatuwysiadam
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ofertę druku w Studio Siedem Grzegorz Żółkiewski - http://www.studiosiedem.com.pl/index.php/kalkulator-nadrukow
Powrót do góry
krzychus

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, szukam dla mojej firmy jakiegoś marketingu "tradycyjnego" i pomyślałem dzisiaj o druku folderów do biura, konferencje, jakieś spotkania i tym podobne rzeczy. Możecie polecić jakąś dobra firmę drukującą coś takiego? Widzę że jest tego sporo na rynku, a zależy mi na dobrej jakości no i wiadomo cenie. Na razie znalazłem tylko taką stronę: druk katalogów. Ktoś może ma jakąś opinie o nich? Z góry dzięki za info i polecenia
Powrót do góry
Damian87

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wydruki w PortaArt, możesz w internecie znaleźć o nich informacje. Mają bardzo dobry sprzęt i wydruk jest naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
intensos90

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lail, jeśli masz większą ilość materiałów, opłaca się korzystać z drukarni online. Największa: Openprint, poza tym z pewnością wymieniane też przez poprzedników we wcześniejszych wpisach.
Powrót do góry
Michal87

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić tą drukarnię internetową, bo taka drukarnia online to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależny na czasie i szybkości realizacji.
Powrót do góry
adik356
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę firmowe dokumenty drukować w domu lub w firmie, aby dane nie uciekły. Warto pomyśleć o drukarce Epson z systemem ITS. Fajne mają teraz promocje http://www.epson.pl/zwrot . Do tego zapas tuszu na dwa lata i 3 lata gwarancji.
Powrót do góry
Franko12

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej skorzystać z drukarni np. takiej http://www.bimax.pl/ . Koszty nie są duże, a na pewno zaoszczędzisz czas. Można tutaj wykonać profesjonalne wyroby z tektury, wizytówki, plakaty.
Powrót do góry
huana
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co chcemy drukować. Ja drukowałam kiedys sporo ulotek, broszur plus faktury i inne pisma. To wszystko szło do wysyłki. Zajmowało mi to strasznie dużo czasu - drukowanie, pakowanie i adresowanie. Czytałam, że sa takie urządzenia jak kopertownice. Można je kupić w sklepie http://krajowy.biz/firma,kopertownicepl . Myślę, że taki sprzęt znacznie ułatwiłby mi pracę i na pewno przyspieszył. Nawet nie wiedziałam, że sa takie rozwiązania do biur.
Powrót do góry
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam drukarnię Print2Go z Pabianic: http://krajowy.biz/firma,print2gopl. Oferują najróżniejsze wydruki - cyfrowe, wielkoformatowe, offsetowe, a także usługi pre printowe i post printowe czyli przygotowanie i wykończenie wydruku. Myślę, że będzie to dobry wybór.
Powrót do góry
Angelika19
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór drukarni na naszym rynku mamy dzisiaj bardzo duży. Przy czym jeżeli chodzi o druk plakatów, bardzo ciekawą ofertę bez wątpienia posiada http://www.fanatycydruku.pl/plakaty . W tym przypadku możemy zamówić dowolną ilość plakatów, chociażby jeden, a co najważniejsze nasze zlecenie zostanie szybko zrealizowane i to w nader przystępnej cenie.
Powrót do góry
marle29

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 1:39 pm    Temat postu: Druk 3D Odpowiedz z cytatem

A jeżeli ktoś z Was potrzebowałby druk 3d , to polecam firmę Concept-Craft, która się w nim specjalizuje. Firma ta zajmuje się drukowaniem różnych materiałów w formacie 3D. Można im wysłać materiały poprzez e-mail, a gotowy wydruk można odebrać osobiście lub zostanie wysłany.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: