EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Wystrój mieszkania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
Wiedzmin
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 3:08 am    Temat postu: Wystrój mieszkania Odpowiedz z cytatem

Wygląd mieszkania jest bardzo istotny, ponieważ przebywamy w nim na co dzień, a na dodatek warto byłoby zrobić dobre wrażenie na gościach. Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednie umeblowanie oraz zagospodarowanie przestrzeni. Osobiście preferuję, żeby było prosto i elegancko. Uwielbiam również dywany i uważam, że w każdym salonie powinien jakiś leżeć, żeby nadać mu stylu. W moim domu mam dywany zakupione w sklepie Dywanoland, który oferuje sporą gamę wzorów i rodzajów dywanów. Warto tam zajrzeć, nie pożałujecie wyboru i z pewnością wrócicie po kolejne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derik

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieszkaniu spędzamy bardzo dużo czasu. Musi tam być ładnie. W wystroju ważne są detale. To one nadają klimat pomieszczeniom.
Biliopi

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię minimalizm, najlepiej jak by wszystko było białe.
Olga9666

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde wnętrze moim zdaniem musi chociaż trochę odzwierciedlać charakter osoby, która w nim mieszka.Sama również uważa, że nie może w domu zabraknąć dywanu, który nada pomieszczeniom przytulny wygląd. Do tego sama jest fanką rożnego rodzaju narzutek i koców (np. bambusowych czy bawełnianych z najdelikatniejszych tkanin). Lubię, gdy wnętrze jest ciepłe i przytulne. Nie podobają mi się wnętrza zimne i surowe, kompletnie niczym nie ozdobione.
Powrót do góry
saquni

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA tam bardzo lubię styl nowoczesny Smile
Powrót do góry
Haaajsu

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podoba się surowy styl bardziej jednak.
Powrót do góry
Kawoszz

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy jest styl industrialny
Powrót do góry
anka70

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam styl skandynawski! Właśnie na tym blogu znalazłam kilka porad na temat tego stylu i planuję zaaranżować sobie tak kuchnię i jadalnię Smile
Powrót do góry
lucekgucek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 4:50 pm    Temat postu: Re: Wystrój mieszkania Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:
Wygląd mieszkania jest bardzo istotny, ponieważ przebywamy w nim na co dzień, a na dodatek warto byłoby zrobić dobre wrażenie na gościach. Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednie umeblowanie oraz zagospodarowanie przestrzeni. Osobiście preferuję, żeby było prosto i elegancko. Uwielbiam również dywany i uważam, że w każdym salonie powinien jakiś leżeć, żeby nadać mu stylu. W moim domu mam dywany zakupione w sklepie Dywanoland, który oferuje sporą gamę wzorów i rodzajów dywanów. Warto tam zajrzeć, nie pożałujecie wyboru i z pewnością wrócicie po kolejne Smile

Ja obok sklepu dywanoland polecę jeszcze od siebie sklep internetowy kochamydywany . Znacie go już?
Powrót do góry
Gonki

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne propozycje tutaj podrzucacie, lecz ja mam do Was pytanko o pewną rzecz. Mianowicie znalazłem obrusy lniane na https://sklep.szykownydom.pl/obrusy-lniane , podoba mi się taki wystrój jednak chciałbym się dowiedzieć o nich i o sklepie trochę więcej. Czy warto je kupować i czy wygląda to tak ładnie jak na zdjęciach ? I czy kojarzycie może ten sklep. Z góry dzięki za odpowiedzi
Powrót do góry
Milka77
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wystroju bardzo istotna jest gra kolorów ! Takie moje zdanie jest przynajmniej, zdecydowanie warto przeczytać sobie artykuł na stronie http://www.erodzina.com/trendy-kolorystyczne-2018-barwy-beda-modne-nadchodzacym-roku-wg-instytutu-pantone/ , gdzie opisywane są obecne trendy, które będą panować w nowym 2018 roku Wink szczerze nie spodziewałem się, że takie kolory będą górować ale no skoro taka modna to trzeba się na to zdecydować Wink co myślicie o tym ?
Powrót do góry
witrek78

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele w wystroju każdego wnętrza zmieniają detale i niepozorne dodatki. Nas uświadomiła dekoratorka wnętrz podczas ostatniego remontu. Kazała zwrócić szczególną uwagę na detale. Najlepszym rozwiązaniem okazały się nowoczesne lampy łazienkowe które kupiliśmy przez internet.
Powrót do góry
Lukasz4547

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A jakie lampy moglibyście mi doradzić? Ja się właśnie zastanawiam, czy warta rozważenia byłaby na przykład ta oferta https://www.strefalamp.pl/... Co o niej sądzicie?
ro-la

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo słusznie.
Konkubina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo fajne poduchy kupilam sobie do pokoju : https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-dekoracje/tekstylia/poszewki-i-poduszki-dekoracyjne/poduszka-shaggy-40x40-cm-7 - mam szare sciany i ciemne meble, wiec te poduszki troche zycia dodaly Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: