EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Wypożyczalnia samochodów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca
Autor Wiadomość
Rzepa

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że takie wypożyczalnie samochodów to świetna sprawa, która może ułatwić nam życie. Możecie zajrzeć sobie jeszcze na stronę https://www.generalcarhire.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie tutaj http://www.eucocar.pl na ofertę EuCOcar. Firma ma naprawdę rewelacyjne rozwiązania. Dają auta zastępcze z oc sprawcy wypadku.
Powrót do góry
Moska90
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Ja często podróżuję samolotem i pociągiem do różnych miast, a na miejscu po prostu wynajmuję samochody, by sprawnie poruszać się po mieście. Mogę Wam śmiało zdradzić, że najlepiej do tego sprawdzają się takie wypożyczalnie jak http://www.klip-car.pl/ W nich zawsze jest najlepsza oferta i wszystko odbywa się sprawnie.
Powrót do góry
mkpunktrent

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię opcję z wynajmem aut. Moja ulubiona wypożyczalnia samochodów dostawczych poznań jest bardzo dobra. Często jak potrzebuję większego auta to udaję się do nich i jestem zadowolony.
Powrót do góry
euro-rent

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej wypożyczalni to powinna Was zainteresować wypożyczalnia aut wrocław. Mają bardzo fajne autka w dobrych cenach. Zawsze od nich wypożyczam jak potrzebuję auta i jestem zadowolony.
Powrót do góry
violet
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też zdarza się raz na jakiś czas skorzystać z wypożyczalni aut.
Ze swojej strony mogę polecić te samochody na wynajem Wrocław. Możliwy wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Rozbudowana flota aut, wszystkie sprawne i z kompletem wymaganych dokumentów.
Powrót do góry
adik356
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami w 100% - gdy nasze auto ulegnie awarii, taka wypożyczalnia samochodów FatCar może okazać się bardzo przydatna. Zdecydowanie lepiej wypożyczyć samochód, niż być jego pozbawionym Sad (jest to ważne szczególnie wtedy, gdy przyzwyczailiśmy się do jazdy samochodem i nie wyobrażamy sobie życia bez niego).
Powrót do góry
paryzanka1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że jeśli szukacie czegoś na 100% sprawdzonego, to powinniście sprawdzić ofertę na http://wypozyczalnia-aut24.pl/kontakt/. Moim zdaniem w porównaniu z innymi firmami wypadają najlepiej i nie mają wygórowanych cen za wynajem auta. Zresztą, sami sprawdźcie a przekonacie się że mam rację.
Powrót do góry
jupiter30
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałem się nad tą wypożyczalnią samochodów http://target.auto.pl/promocje/ szukam czegoś małego, miejskiego aby dojeżdżać na rehabilitacje, bo komunikacja miejska jest dość uciążliwa.
Lorry8

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego dystrybutora części do aut wcale nie jest jakoś specjalnie trudne. Wystarczy naprawdę dobrze się rozejrzeć w Internecie lub przynajmniej popytać znajomych. Na terenie Katowic na przykład działa http://autoserwis.pl/ Mają naprawdę świetnej jakości części samochodowe i co bardzo ważne, oferują również dojazd do Klienta.

Ja lubię z nich korzystać z momencie awarii mojego auta, ponieważ poza częściami oferują też wynajem aut zastępczych. Dzięki temu mam w zasadzie kompleksową obsługę w jednym miejscu i nie muszę nigdzie niczego dodatkowego szukać Smile Zresztą poczytajcie sobie o nich opinie w Internecie. Mają bardzo dużo pozytywnych, więc sądzę, że jak najbardziej są warci uwagi Smile A jakbyście potrzebowali mobilną myjnię samochodową, to również żaden problem Smile

Z czystej ciekawości – znacie może jakąś firmę, która oferuje podobne usługi w tam kompleksowym zakresie? Z chęcią w razie czego zapoznałbym się z różnego rodzaju alternatywnami Smile Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie w tym obszarze tematycznym Smile
magikk
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem napisać, że to EuCOcar również zajmuje się naprawą samochodu. Oni mają kompleksową ofertę dla tych, których auto ucierpiało w wypadku samochodowym.
Powrót do góry
AnnaDwor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o samochody to poleciłbym Ci wynajem samochodów Warszawa. Mają tam praktycznie każdy rodzaj usług o jaki się rozchodzi w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szer

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natrafiłem przez przypadek ostatnio w internecie na reklamę https://www.express.pl, tak jak nigdy w takie reklamy nie wchodzę tak teraz wszedłem. Co się okazało, za dwa tygodnie musiałem wypożyczyć samochód w Gdańsku, skorzystałem oczywiście z ich oferty i jestem bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
zatroskana

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może do pewnego momentu wypożyczalnie są praktyczne ale z biegiem czasu to lepiej jest zainwestować w nowy samochód, wtedy nie trzeba już pytać i mówić gdzie i na ile chce się jeździć. Teraz trwa wyprzedaż rocznika i bardzo fajne modele peugeot można mieć w atrakcyjnej cenie. Mój brat myśli właśnie nad modelem 308 od tej francuskiej firmy
Powrót do góry
reanulka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajmujesz auto i podróżujesz - http://szerokiej-drogi.pl/polska-jest-piekna/ . Taka forma zwiedzania jest naprawdę świetna. Można jechać gdzie się chce, nie ma ograniczeń, dużo więcej można w ten sposób zobaczyc niż siedząc np tydzien w jednym miescie Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Ogłoszenia, rynek , praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: