EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Depilacja laserowa w Trójmieście

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
eddie
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 9:14 am    Temat postu: Depilacja laserowa w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z Was był poddany zabiegowi depilacji laserowej? Czy Waszym zdaniem warto jest się na to wybrać? Czy można zobaczyć jakieś w miarę dobre efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lail
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 1:35 pm    Temat postu: Re: Depilacja laserowa w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

eddie napisał:
Może ktoś z Was był poddany zabiegowi depilacji laserowej? Czy Waszym zdaniem warto jest się na to wybrać? Czy można zobaczyć jakieś w miarę dobre efekty?

Tak. Sama miałam bardzo duży problem z nadmiernym owłosieniem. Nawet jak ogoliłam nogi to zostawały na nich te okropne czarne kropki, które mi przeszkadzały.Potem zapisałam się na zabieg laseowej depilacji na Marii Curie Skłodowskiej do clinica Dermatologica ( znajduje się w Gdańsku). Wykonują tam zabiegi najnowocześniejszym laserem Palomar Vectus. Powiem Ci,że jestem bardzo zadowolona . Efekt super, owłosienie praktycznie zniknęło.
Powrót do góry
bieganko

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak ale niestety bardzo łatwo o podrażnienie od słonca, dlatego dziewczyny pamiętajcie by unikać takich zabiegów przed wakacjami. Ja chciałam być mądrzejsza i w efekcie cale lato męczyłam się ze swędzącymi krostkami
pasiczna
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lut 07, 2016 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilację laserową mogę polecić w 100%. Sama chodziłam do Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Dysponują laserem Light Sheer Duet a zabieg tym sprzętem jest bezbolesny. Warto zafundować sobie taki zabieg właśnie o tej porze roku, żeby latem mieć spokój ze zbędnym owłosieniem. Ceny aktualnie w Vici są bardzo korzysne, 100 zł za depilację małej partii ciała a 200 zł dużej.
Powrót do góry
teomal

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woskowa rzadzi!
Szkolinka

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed latem lepiej nie robić depilacji laserowej, dlatego większość kobiet korzysta w zimie, żeby ryzyko zaczerwień po słońcu było mniejsze.
ajlenka46

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 7:42 pm    Temat postu: Depilacja laserowa, Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Wam polecić gabinet, w którym robiłam sobie depilację laserową w Gdańsku: http://nowoczesnadepilacja.pl . A to namiary na niego:
Nowoczesna Depilacja Laserem
ul. Skłodowskiej-Curie 3/10gab, Gdańsk
Tel. 58 506 64 90
Z efektów zabiegu jestem naprawdę zadowolona, a robiłam sobie laserem pachy i nogi, bo tam miałam największy problem z włoskami.
Powrót do góry
Student5
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo depilacji laserem i zabiegów wykonywanych tym urządzeniem, czy uważacie że taki zabieg http://vesuna.pl/ginekologia-estetyczna/laserowe-obkurczanie-pochwy/ ma szanse powodzenia? Są jakieś efekty uboczne?
ewapolanska
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma absolutnie żadnych efektów ubocznych depilacji laserowej .No chyba,że zabieg wykonywany jest przez osobę, która nie jet do tego przeszkolona, ale przecież zanim się na cos takiego zdecydujecie to dobrze sprawdzacie specjalistę. Prawda?

Polecam zerknąć sobie na stronę:
http://www.laserdelux.pl/blog/tematyka-depilacja

Jest tutaj dużo informacji na temat sposobu depilacji. Jaki jest skuteczny, co wybrać.

Co do lasera to obecnie najlepszym jest LIght sheer.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 4:33 pm    Temat postu: Re: Depilacja laserowa w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

eddie napisał:

Wiadomo, każdy ma jakieś swoje zdanie na temat depilacji laserowej. Ja osobiście korzystam i widzę efekty Smile Ważne jest, żeby znaleźć salon, w którym dobrze się Tobą zajmą. Ja korzystam z usług http://www.skinline.com.pl i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
adolfina42

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: