EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

A może kursy zawodowe?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój
Autor Wiadomość
igod

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 11:33 am    Temat postu: A może kursy zawodowe? Odpowiedz z cytatem

Planujesz dalej się kształcić i zdobywać nowe uprawnienia? Masz już zezwolenie na uprawnienie SEP? Nie? Koniecznie wybierz się do nas na kurs i zdaj egzamin, dostaniesz je bez problemu! Zapraszamy na http://kursyzawodowe.pl/oferta/g1-kursy-elektryczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabbcza

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy są bardzo dobre, ale nie w każdym zawodzie. W niektórych kompletnie nie sprawdzają się.
wiola438
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, czasem po przez taki kurs więcej się nauczymy niż w szkole. Ja ostatnio widziałam super kursy związane z fryzjerstwem, makijażem, efektami specjalnymi itp na http://fam-makeup.pl . Warto sobie zerknąć bo prowadzą teraz zapisy na takie kierunki.
Powrót do góry
pityr

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Pod warunkiem, że masz bardzo sprecyzowane zainteresowania. Ja zawsze miałam z tym problem.
mora
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto rozważyć wyjazd za granicę np. na wolontariat albo płatną praktykę, dzięki temu jeszcze w trakcie studiów zdobywa się doświadczenie zawodowe, a poza tym można podszkolić język angielski. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany odsyłam na stronę - http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-talents.
Powrót do góry
RobertMarc

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo dobry pomysł, aby na przykład w wakcje przed studiami zrobić jakiś kurs w temacie który nas interesuje i zarabiać już w zawodzie, często otrzymując wiedzę która przyda się na studiach.
Powrót do góry
dariaH

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam kursów jeśli nie macie kogoś znajomego co wam ten kurs poleci. Uczestniczyłam w kursie rachunkowości, babka gadała o tym jak przeżywała kontrole, o ty jak toczyła się jej kariera nic o zadaniach. Jak miała coś na tablicy zapisać to okazywało się, że ta jest za nisko i nie można pisać.. kasaw błoto
Powrót do góry
karoml

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że są tu osoby które znają się na rzeczy. Pozdrawiam was ciepło!
Powrót do góry
derensik

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio ukończyłem kurs angielski biznesowy poznań i jestem zadowolony. Wiem że kiedyś takie coś mi się przyda;) Zawsze jakiś papierek dodatkowy dla pracodawcy , może to zwiększyć nasze szanse na awans albo przyjęcie do nowej pracy:)
Powrót do góry
kris87

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy obowiązkowo. Dzisiaj każdy może mieć wyższe wykształcenie zrobione bez większego wysiłku na ściągach, uczelnie biją się o studentów, a nie studenci o uczelnię (nie dotyczy oczywiście tych najlepszych uczelni w Polsce). Pracodawcy coraz bardziej patrzą na praktyczne umiejętności i przydatność takiego magistra na stanowisku, dlatego jeśli ktoś myśli o pracy po studiach związanej z kierunkiem, który ukończył - kursy, szkolenia są obowiązkowe. Oczywiście dobrze poczytać na forum opinie o interesującym nas kursie, ponieważ rynek szkoleń kwitnie i jest coraz więcej tandety nie wartej złamanego grosza.
Bros
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 8:58 am    Temat postu: Kurs Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem na świetnym kursie z oprogramowania. Wybrałem się na szkolenia z Java które organizowała firma Database Consulting. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić pełną ofertę to sprawdźcie sobie na stronie http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/. Naprawdę fajna i profesjonalna obsługa, która ma wielkie doświadczenie w swoim zawodzie.
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że teraz skończyć studia to żaden problem, ale znaleźć po nich pracę, która cieszy i pozwala godnie żyć, to już trudne zadanie. Ale jest faktycznie sporo ciekawych kursów i szkoleń, na których można nauczyć się tyle, by robić w życiu to, co się lubi. Sama zastanawiam się nad szkoleniem przygotowującym do pracy detektywa. Fascynuje mnie to od dawna, a jakoś nie miałam możliwości wcześniej, bo egzamin był dość trudny. Teraz wystarczy profesjonalne, świetnie przygotowane i obejmujące zakresem tematycznym najważniejsze kwestie szkolenie. W Warszawie już w styczniu rusza to organizowane przez http://zostandetektywem.pl - cena rozsądna i mega szansa, przynajmniej dla mnie Smile
Powrót do góry
sarah
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem studia to nie wszystko. Jeśli wiemy, w jakiej branży lub na jakim stanowisku chcemy pracować, to powinniśmy chodzić na szkolenia z nim związane. Na przykład, jeśli pracujemy w handlu, to najlepiej zrobimy, jeśli postawimy na zarządzanie sprzedażą 4change.pl. Takie kursy pozwolą zdobyć wiedzę i umiejętności, dzięki którym z łatwością będziemy umieli pozyskiwać klientów i zapewniać sobie ich lojalność.
Powrót do góry
dragon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie studia, to można zdecydować się na szkołę policealną, ale też trzeba dobrze wybrać. To jaka, to zależy od naszych zainteresowań, bo w tym wieku trzeba podjąć decyzję, co chcemy robić w życiu. Wiele dziewczyn wybiera kosmetologię, a można pójść trochę inną drogą i wybrać wizaż http://fam-makeup.pl/kierunki
Powrót do góry
Salmanxx

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to są systemu SEP? Do czego one służą? Opłaca się robić taki kurs?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Studia – po liceum nadal dbam o rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: