EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Nauka inwestowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Pozostałe przedmioty
Autor Wiadomość
Nela

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że w szkołach tego nie uczą.. Sama z chęcia dowiedzialabym sie pare ciekawych rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nita
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka inwestowania najlepsza jest jak sie poprostu probuje cos zrobic, trzeba samemu zglebiac temat tego co nas interesuje i wreszcie zaryzykowac
ja tak zrobilem z http://www.phisa.pl/PL-H52/kupno-i-sprzedaz-akcji-pracowniczych.html i nie pozalowalem ani minuty, wrecz przeciwnie. jestem mega zadowolony ado tego zaczalem dzieki temu zarabiac
Powrót do góry
marzenloka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o inwestowaniu, sprawdźcie czym charakteryzują się świece japońskie GPW na blog.squaber.com. Na tym blogu znajduje się wiele rzetelnych, eksperckich artykułów, które mogą okazać się dla Was przydatne. To doskonałe źródło informacji.
Powrót do góry
Tosieek55
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że jak inwestować to w coś ze stosunkowo małym ryzykiem na przykład w obligacje korporacyjne. Tutaj http://artvocado.pl/co-to-sa-obligacje-korporacyjne/ znalazłam kilka wskazówek na jakim rynku szukać akcji i jak wygląda dochód czerpany z nich. Dobre jest to, że inwestorem może być osoba indywidualna.
Powrót do góry
AnkaL91

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moska90 napisał:
Szkoły kształcą na wyrobników, a nie na bogatych ludzi, więc nie ma szans, by nauczyć się tam inwestowania. Najprostszą i najszybsza metodą na zwiększenie zysku z inwestycji są po prostu mądre zakłady bukmacherskie. Firma http://omnibet.pl/ współpracuje z 11 wyspecjalizowanymi ekspertami do spraw sportowych, dzięki czemu mają bardzo wnikliwe analizy, na które można u nich wykupić abonament. Myślę, że w ten sposób najłatwiej i najlepiej zacząć inwestować pieniądze mając nawet małą kwotę na wejście.

Z pierwszą częścią się zgodzę. Szkoły obecnie nie dają nic wartościowego. Ale zakłady bukmacherskie to zwykły hazard. Już giełda forex jest lepsza. Ale jeśli chcecie inwestować itd. to polecam Giełdę papierów wartościowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie najlepsze są opcje binarne. Nie wymagają dużej wiedzy o finansach. Do tego sporo informacji przydatnych na platformach inwestycyjnych można znaleźć. Ja korzystam i polecam Exbino https://exbino.com/pl/. Platforma jest bezpieczna i bez problemu wypłacają zyski.
Powrót do góry
paryzanka1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, żeby zainwestować dobrze trzeba mieć do tego odpowiednią wiedzę i przygotowanie. Bez tego, ciężko będzie odnieść sukces. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/ którzy wypracowują indywidualne, korzystne rozwiązanie.
Powrót do góry
play
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nela napisał:
Szkoda, że w szkołach tego nie uczą.. Sama z chęcia dowiedzialabym sie pare ciekawych rzeczy Smile

To prawda. Taka wiedza by się przydała już w szkole, by w momencie uzbierania jakiegoś kapitału już zacząć inwestycje. Na szczęście w internecie jest wiele porad odnośnie jak zacząć. Tutaj na przykład https://www.nntfi.pl/slownik/portfel-inwestycyjny możemy nauczyć się co to portfel inwestycyjny , a to coś od czego powinniśmy zacząć przygodę z inwestycjami
Powrót do góry
mathiass2d

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkołach w ogóle nie uczą przydatnych rzeczy, które mogą przydać się w życiu codziennym.
Powrót do góry
Neryymil

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nela napisał:

Ale na studiach już tak. Polecam doradztwo inwestycyjne - to specjalność na finansach i rachunkowości.
romana
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może inwestować w złoto? Tzn. kupować najpierw monety złote ( https://www.skarbnicanarodowa.pl/ ), by później, gdy nabiorą wartości móc sprzedawać je kolekcjonerom. Myślicie, że dzięki temu można co nieco zarobić?
Powrót do góry
wrona
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka nauka rzeczywiście mogłaby się przydać.
Powrót do góry
Lesiek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 10:14 am    Temat postu: Szkolenia Forex Odpowiedz z cytatem

Warto się dokształcać i to w każdej dziedzinie, bo nawet nie zdajemy sobie sprawy jak każda umiejętność moze pomóc naw w życiu i to prywatnym i zawodowym. Na polu prywatnym póki co np. skorzystałem z usług Mpac forex - po prostu odbyłem szkolenie w Warszawie przy ul. Złotej 59.:
http://www.mpac-forex.com/szkolenia-forex/indywidualne-szkolenia-forex-dla-zaawansowanych/
Było to szkolenie dla troszkę zaawansowanych, po podstawy znałem już od dawna - jestem po ekonomii. Wiem że w przysżłości nawet jeśli nie będę z tego korzystał, wiadomości lub nawet sam papier przydadzą się w ewentualnym poszukiwaniu nowej pracy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Pozostałe przedmioty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: