EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic
Autor Wiadomość
Imperor

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę często, niestety w mojej klinice nie ma stomatologii dziecięcej a potrzebuje zapisać moje dziecko. Możecie mi coś polecić? Ja jak na razie na oku mam tą klinikę - http://stomatolog4kids.pl/ - może ktoś mógłby powiedzieć mi o niej coś więcej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawo32

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.... Ja się niedawno wprowadziłam na śląsk i ogarniam teraz różnego rodzaju przyziemne i przydatne rzeczy jak na przykład poszukiwania dobrego stomatologa... Czy znacie może kogoś warte uwagi? Od razu warto zwrócić uwagę, że bardziej się dla mnie liczy właściwe podejście do dzieci niż lokalizacja. Już nawet wolę podjechać gdzieś dalej i nie męczyć zarówno siebie jak również dziecka Smile

Z mojego wstępnego rozeznania w Internecie wynika, że całkiem ciekawy i wart uwagi jest ten gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/ Co wy o nim sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nim styczność? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Widać też, że mają dość obszerne doświadczenie w tym temacie, więc wygląda na to, że są godni zaufania.

A może znacie jeszcze jakieś warte uwagi gabinety stomatologiczne ze śląska? Warto mieć nieco szerszy wybór w razie jakichś nagłych wypadków. Tak jak mówię – niekoniecznie z Katowic. Wystarczy, że będzie ze śląska Wink
Khiwe

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega dobrą kliniką jest www.ortokrak.pl. Parę razu już byłem u nich na łataniu ząbków i do dziś nie ma problemu. W innym miejcu miałem tak że po msc wypadła plomba. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: