EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Kosmetyka dla włosów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
sarennk3a

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jakoś specjalnie nie dbam o swoje włosy, może po prostu rzadko poddaje je wysokiej temperaturze i używam odżywek i wystarcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella77

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to ja na punkcie moich włosów mam lekkiego hopla Smile szampony, odżywki, maski, olejowanie, delikatna stylizacja, farbowanie bez amoniaku - wszystko, żeby były zdrowe i wyglądały super Smile co do masek to podrzucę ciekawy artykuł jak je dobrze nakładać http://www.eradomianki.pl/maska-na-wlosy-jak-ja-prawidlowo-nakladac-by-uzyskac-efekt-idealnie-gladkich-i-pieknych-wlosow,pa4,5723,4. Sama nie robiłam tego wcześniej jak należy i teraz trzymając się tych rad włoski są rzeczywiście dużo lepiej odżywione i gładsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reanulka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam jeszcze temat olejowania włosów http://olejowaniewlosow.com.pl Takie zabiegi można przeprowadzać samemu w domu, a efekty - włosy są zdrowe, odzywione i mega lśniące.
Powrót do góry
wirginiaxx
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawa to codzienna pielęgnacja Smile Po każdym myciu powinno się stosować specjalną odżywkę by je odżywić. A dodatkowo raz w tygodniu maskę. Z tego co wiem tutaj można też znaleźć specjalne szczotki do włosów: http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy-100.html Smile Wazne by nie szarpały kosmyków Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to chodzić do dobrego fryzjera. Obcięcie czy farbowanie to podstawowe zabiegi, które powinny być dobrze wykonane by nie zniszczyć włosów. Polecam p. Patrycję z salonu Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. Świetna stylistka, pasjonatka fryzjerstwa, profesjonalistka. W tym salonie pracuje wielu laureatów prestiżowych konkursów fryzjerskich, którzy zawsze doradzą co jest dobre dla naszych włosów. Zajrzyj na http://gnatyshyn.pl/pl/ .
Powrót do góry
play
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez częste stylizacje cieplne zostałam zmuszona do zwracania większej uwagi na pielęgnację. Zaczęłam od delikatnego szamponu http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Kerium/DELIKATNY-SZAMPON-OCZYSZCZAJ%C4%84CY-p4074.aspx?ProductId=4074 , do tego zaczęłam włosy olejować. Staram się też suszyć je naturalnie bez suszarki. Mam nadzieję, że to pomoże mi je zregenerować, bo póki co są słabe i zniszczone :/
Powrót do góry
KarinaMa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o kosmetyki do włosów , to warto mieć jakąś wiedzę na temat tego, co będzie odpowiednie dla naszych włosów, jak je pielęgnować , myć itd. Poczytaj o tym, w sieci jest cała masa różnych , bardzo ciekawych artykułów. Poza tym możesz też poprosić o radę jakąś znajomą fryzjerkę, na pewno coś fajnego Ci podpowie.
Powrót do góry
karolinkaaa_129
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze staram sie wybierac cos, co ktos mi polecil sugerujac sie tym,ze jest sprwadzone- oczywiscie mam na mysli zaufane osoby. Ostatnio mama wspominala mi, ze kupila sobie fajna maseczke - masko http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/maska i bardzo ja zachwalala.
Powrót do góry
tosiasamosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze dbam o włosy i o ciało także używam dobrych kosmetyków. Chcę by moje włosy były ładne, zadbane jak również skóra. Próbowałam już kilka kosmetyków z różnych sklepów ale najbardziej mi odpowiadają kosmetyki Guinot . Kupuje już tam od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Jesli też szukacie dobrych kosmetyków polecam zajrzeć na stronę sklepu.
Powrót do góry
Marijka

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam fioła na punkcie swoich włosów od czasu gdy zaczely mi wypadac... bardzo wazna jest regularna pielegnacja, bo naprawde chwila moment i mozna je bardzo latwo zniszczyc. ale tez nie oszukujmy sie bardzo trudno jest dostac dobre kosmetyki do wlosow w rozsadnych cenach. wiekszosc z nich natłuszcza i obciaza wlos... ostatnio zamawiam z ekobieca.pl bardzo fajnie sprawdzil mi sie szampon oczyszczajacy ktory fajnie przygotowal wlos na lato i pozwolil mu sie zregenerowac po zimie. naprawde polecam zajrzec na stronke, bo asortyment jest ogromny i nie sa kosmetyki jak wszedzie na jedno kopyto
Powrót do góry
Dyndmor
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystkie rzeczy związane z włosami zostawiam fryzjerowi. Zawsze tak robiłam i pewnie dlatego mam takie ładne włosy. A co do fryzjera to może wiedzie gdzie znajdują się jakieś Salony Loreal w Warszawie? Niedawno się tu przeprowadziłam i nie zdążyłam się jeszcze zorientować
Powrót do góry
natka32
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o włosy najlepiej zadbać od środka ja od dawna stosuje Premium Collagen5000 i ten problem mnie nie dotyczy.
aaama
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesto w domu wykonuje olejowanie wlosow co im bardzo pomaga.
lisica23
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mieliście kiedys doczepiane włosy naturalne? Wiem, ze teraz mozna doczepiać włosy naturalne, ktore sie noramlnie farbuje, prostuje itd. Ja mam bardzo cienkie włosy wiec mysle o takim rozwiazaniu. Wiecie gdzie w Pozaniu najlepiej w centrum można sobie takie włosy doczepić? No i powiedzcie - ile takie doczepiane wlosy sie trzymaja?
Powrót do góry
jorgusa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o olejowaniu. A kuzynka bardzo zachwalała kosmetyki do włosów matrix, powiem Wam że trochę o nich poczytałam w sieci, na ich stronie. Wiele salonów na całym świecie używa ich produktów, także mnie to przekonuje żeby je przetestować.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: